FILORGA NCTF HA AMP 3ML KOKTAJL MEZOTERAPIA ROLLER (6910670578)

zakończona
105,00 zł
sprzedaż zakończona
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam fakturyFILORGA - AMPULKA NCTF HA 3ML

PRODUKT ORYGINALNY, NOWY, NIEOTWIERANY, MEDYCZNY. DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO !!!

DO ZABIEGÓW MEZOTERAPII IGŁOWEJ, ROLLER, DERMAPEN ITD.

DATA 06.2019

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU:
Znakomicie opracowany skŁad chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

 • Kwas hialuronowy 5mg/ml: Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.
 • 13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia.
  Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.
  Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.
 • 6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.
 • 6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.
 • 5 kwasów nukleinowych Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.
 • 2 czynniki redukujące Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.


Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
dodatkowe informacje

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

 
Zwrotom podelga tylko NOWY towar!!! Towar mozna zwrocic w ciagu 7 dni w stanie nienaruszonym. Nie moe nosi ladw uzytkowania, nie moe by otwierany, opakowanie fabryczne nie moe by zniszczone - tylko wowczas nastapi zwrot kosztw samego zakupu przedmiotu (bez kosztow wysylki) na wskazane konto w ciagu 7 dni !