Filament PLA P3D - biały 1,75mm (6948205919)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 1.4 [kg]

Celem print3dream.com jest stworzenie Klientom solidnych fundamentów do efektywnej i satysfakcjonującej pracy z drukiem 3D. 

Oferujemy materiały i urządzenia, które z całą pewnością zaspokoją Wasze potrzeby, a niejednokrotnie wykreują nowe pomysły i sposoby na wykorzystanie technologii 3D.

Na bieżąco będziemy zwiększać oferowany asortyment starając się zaskoczyć Was nowościami rynkowymi. 

Dlatego nie spuszczaj nas z oka, bo możesz przegapić rozwiązania, na które czekałeś…

Filament PLA od P3D, dzięki powtarzalności zarówno kształtu jak i barw (standard RAL) oraz autorskiej technologii produkcji stwarza potencjał do tworzenia estetycznych i trwałych wydruków.

PLA jest materiałem biodegradowalnym produkowanym z najwyższej klasy powtarzalnych granulatów renomowanego światowego producenta (NatureWork).

Główne zalety filamentów z PLA:

 • wykonany z surowców w 100% biodegradowalnych
 • wysoka precyzja w odwzorowaniu modelu
 • względnie wysoka wytrzymałość
 • łatwość obróbki modelu
 • relatywnie niska temperatura topnienia
 • niski skurczu po schłodzeniu
 • estetyka wydruku – wysoki połysk oraz gładka powierzchnia wydruku

Rekomendowane przez P3D zakresy temperatur wydruku:

- głowica  185-225 stopni C

- stół od 50 stopni C

Produkt to gwarancja najwyższej jakości

Oferujemy filament o średnicy 1,75 mm oraz 2,85 mm

Zapewniamy stały wymiar (+/- 0,05 mm) i powtarzalność barw (standard RAL) produktu

Filament dostępny jest na przezroczystych szpulach o masie netto 1 kg. Do dużych wydruków najlepiej sprawdzi się filament na szpulach o masie netto 2,5 kg

Dostarczony do Ciebie produkt, zapakowany jest tak, aby ochronić go przed czynnikami zewnętrznych, jednocześnie gwarantując, iż nikt przed Tobą nie otwierał opakowania

Pełen asortyment dostępny w naszym sklepie www.print3dream.com

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u print3Dream za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 75 1050 1461 1000 0090 8016 1301
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,51 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Przy zakupie powyżej 300 zł wysyłka GRATIS!
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Celem print3dream.com jest stworzenie Klientom solidnych fundamentów do efektywnej i satysfakcjonującej pracy z drukiem 3D.  Oferujemy materiały i urządzenia, które z całą pewnością zaspokoją Wasze potrzeby, a niejednokrotnie wykreują nowe pomysły i sposoby na wykorzystanie technologii 3D. Na bieżąco będziemy zwiększać oferowany asortyment starając się zaskoczyć Was nowościami rynkowymi.  Dlatego nie spuszczaj nas z oka, bo możesz przegapić rozwiązania, na które czekałeś…

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota - niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
print3dream
Lubanów 36
97-306 Lubanów
PL

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
print3dream
Lubanów 36
97-306 Grabica
PL
Dodatkowe informacje

 

RĘKOJMIA ZA WADY FIZYCZNE TOWARU (REKLAMACJE I PROCEDURA REKLAMACYJNA)

     1.        SPRZEDAWCA JEST ZOBOWIĄZANY DO DOSTARCZENIA TOWARU WOLNEGO OD WAD I ODPOWIADA ZA WADY TOWARU.

     2.        WADA FIZYCZNA POLEGA NA NIEZGODNOŚCI SPRZEDANEGO TOWARU Z UMOWĄ SPRZEDAŻY.

     3.        REKLAMACJE, Z TYTUŁU RĘKOJMI ZA WADY (NIEZGODNOŚCI TOWARÓW Z UMOWĄ SPRZEDAŻY) MOŻNA TEŻ SKŁADAĆ PISEMNIE LUB POCZTĄ E-MAIL NA ADRES SPRZEDAWCY.

     4.        KLIENT, KTÓRY WYKONUJE UPRAWNIENIA Z TYTUŁU RĘKOJMI, POWINIEN DOSTARCZYĆ SPRZEDAWCY WADLIWY TOWAR.

     5.        W CELU PRZYSPIESZENIA ROZPOZNANIA REKLAMACJI, PROSIMY O PODANIE W TREŚCI ZGŁOSZENIA REKLAMACYJNEGO: ZGŁASZANEGO ROSZCZENIA, KRÓTKIEGO OPISU PRZYCZYN UZASADNIAJĄCYCH REKLAMACJĘ ORAZ DANYCH KONTAKTOWYCH KONSUMENTA. PROSIMY O ZAŁĄCZENIE W MIARĘ MOŻLIWOŚCI DO REKLAMACJI DOWODU ZAKUPU TOWARU (FAKTURA ALBO PARAGON). W PRZYPADKU, GDY ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNIE NIE ZAWIERA INFORMACJI NIEZBĘDNYCH DO ROZPATRZENIA REKLAMACJI, SPRZEDAWCA SKONTAKTUJE SIĘ Z KLIENTEM W CELU ICH UZYSKANIA.

     6.        JEŻELI SPRZEDANY TOWAR MA WADĘ, KLIENT MOŻE:

1.    ZŁOŻYĆ OŚWIADCZENIE O OBNIŻENIU CENY ALBO ODSTĄPIENIU OD UMOWY, CHYBA ŻE SPRZEDAWCA NIEZWŁOCZNIE I BEZ NADMIERNYCH NIEDOGODNOŚCI DLA KLIENTA WYMIENI WADLIWY TOWAR NA WOLNY OD WAD ALBO WADĘ TAKĄ USUNIE. OBNIŻONA CENA POWINNA POZOSTAWAĆ W TAKIEJ PROPORCJI DO CENY WYNIKAJĄCEJ Z UMOWY, W JAKIEJ WARTOŚĆ TOWARU Z WADĄ POZOSTAJE DO WARTOŚCI TOWARU BEZ WADY. KLIENT NIE MOŻE ODSTĄPIĆ OD UMOWY, JEŻELI WADA TOWARU JEST NIEISTOTNA;

 

2.    ŻĄDAĆ WYMIANY TOWARU NA WOLNY OD WAD ALBO USUNIĘCIA WADY. SPRZEDAWCA JEST ZOBOWIĄZANY WYMIENIĆ WADLIWY TOWAR NA WOLNY OD WAD ALBO USUNĄĆ WADĘ W ROZSĄDNYM CZASIE BEZ NADMIERNYCH NIEDOGODNOŚCI DLA KLIENTA Z ZASTRZEŻENIAMI I NA ZASADACH OKREŚLONYCH WE WŁAŚCIWYCH PRZEPISACH KODEKSU CYWILNEGO.

     1.        JEŻELI KLIENTEM JEST KONSUMENT, MOŻE ON ZAMIAST ZAPROPONOWANEGO PRZEZ SPRZEDAWCĘ USUNIĘCIA WADY ŻĄDAĆ WYMIANY TOWARU NA WOLNY OD WAD ALBO ZAMIAST WYMIANY TOWARU ŻĄDAĆ USUNIĘCIA WADY, CHYBA ŻE DOPROWADZENIE TOWARU DO ZGODNOŚCI Z UMOWĄ W SPOSÓB WYBRANY PRZEZ KONSUMENTA JEST NIEMOŻLIWE ALBO WYMAGAŁOBY NADMIERNYCH KOSZTÓW W PORÓWNANIU ZE SPOSOBEM PROPONOWANYM PRZEZ SPRZEDAWCĘ. PRZY OCENIE NADMIERNOŚCI KOSZTÓW UWZGLĘDNIA SIĘ WARTOŚĆ TOWARU WOLNEGO OD WAD, RODZAJ I ZNACZENIE STWIERDZONEJ WADY, A TAKŻE BIERZE SIĘ POD UWAGĘ NIEDOGODNOŚCI, NA JAKIE NARAŻAŁBY KONSUMENTA INNY SPOSÓB ZASPOKOJENIA.

     2.        PRZY SPRZEDAŻY MIĘDZY PRZEDSIĘBIORCAMI KUPUJĄCY (KLIENT NIE BĘDĄCY KONSUMENTEM) TRACI UPRAWNIENIA Z TYTUŁU RĘKOJMI, JEŻELI NIE ZBADAŁ TOWARU W CZASIE I W SPOSÓB PRZYJĘTY PRZY RZECZACH TEGO RODZAJU I NIE ZAWIADOMIŁ NIEZWŁOCZNIE SPRZEDAWCY O WADZIE, A W PRZYPADKU GDY WADA WYSZŁA NA JAW DOPIERO PÓŹNIEJ - JEŻELI NIE ZAWIADOMIŁ SPRZEDAWCY NIEZWŁOCZNIE PO JEJ STWIERDZENIU.

     3.        KONSUMENT ZOSTANIE ZAWIADOMIONY W TERMINIE 14 DNI O ROZPATRZENIU REKLAMACJI I SPOSOBIE JEJ REALIZACJI.

     4.        SPRZEDAWCA ODPOWIADA ZA NIEZGODNOŚĆ TOWARU Z UMOWĄ JEDYNIE W PRZYPADKU JEJ STWIERDZENIA PRZED UPŁYWEM DWÓCH LAT OD WYDANIA TEGO TOWARU KONSUMENTOWI. KONSUMENT TRACI UPRAWNIENIE DO ŻĄDANIA DOPROWADZENIA TOWARU DO STANU ZGODNEGO Z UMOWĄ, PRZYSŁUGUJĄCE MU NA PODSTAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW, JEŻELI PRZED UPŁYWEM DWUNASTU MIESIĘCY OD STWIERDZENIA NIEZGODNOŚCI TOWARU Z UMOWĄ NIE ZAWIADOMI O TYM SPRZEDAWCY. DO ZACHOWANIA TERMINU WYSTARCZY WYSŁANIE ZAWIADOMIENIA PRZED JEGO UPŁYWEM.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 24 miesiące