FIGURKI Five Nights at Freddy's ZESTAW 5sz FNAF a1 (6911061898)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
39,99 zł
z 500 kompletów
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: inna
 • bohater: inny
 • wiek dziecka: 5 lat +
 • materiał: plastik
 • wysokość produktu (cm): 15
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
krimport2424@gmail.c­om
61151621
Na tej aukcji zamawiasz:
Five Nights at Freddy's. - Figurki (6 szt.)

Figurki Five Nights at Freddy's. Cena za komplet 5 sztuk

 • Wysokość: około 15 cm.

Średni czas dostawy 14-35 dni roboczych, w skrajnych przypadkach może się przedłużyć do nawet 45 roboczych dni. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku zaginięcia paczki.

Nie jesteśmy posiadaczem tego towaru, zajmujemy się jedynie pośrednictwem handlowym, świadczonym na rzecz azjatyckich dostawców towaru. Paczka wysyłana spoza terytorium UE.

Przed zakupem koniecznie zapoznaj się z regulaminem aukcji. Kolor może delikatnie się różnić, w zależności od ustawień monitor.

Galeria

Dane kontaktowe
61151621
ul. Marszałkowska 15/114
35-215 Rzeszów
krimport2424@gmail.c­om

Informacje o wysyłce

Po złożeniu zamówienia oraz wykonanym przelewie, zobowiązujemy się przekazać pieniądze oraz niezbędne informacje azjatyckiemu dostawcy towaru. Paczka wysyłana jest z poza terytorium UE, także czas oczekiwania wynosi 14-35 dni roboczych (w skrajnych przypadkach przesyłka może się wydłużyć do 45 dni roboczych (jeśli po tym czasie nie otrzymacie Państwo przesyłki, prosimy o kontakt). W przypadku zaginięcia paczki, gwarantujemy zwrot wszystkich pieniędzy(wraz z przesyłką)) do 60 dni od opłacenia zamówienia. Jeśli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup produktu na innej aukcji. Pamiętaj o tym wystawiając stosowny komentarz.

Paczka rejestrowana. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku zaginięcia paczki.


Informacje o płatności

Po zakupie na aukcji allegro prosimy o wpłatę na poniższe konto bankowe. W tytule wpłaty prosimy podać nick allegro oraz numer aukcji, pozwoli to nam szybciej zidentyfikować kupującego co, powinno znacznie przyśpieszyć wysyłkę towaru.


 • 54 1950 0001 2006 0000 6634 0001
 • ul. Marszałkowska 15/114, 35-215 Rzeszów

Sprawdź nasze pozostałe oferty
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 54 1950 0001 2006 0000 6634 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Paczka wysyłana spoza terytorium UE. Średni czas dostawy 14-35 dni roboczych, w skrajnych przypadkach może się przedłużyć do nawet 45 dni roboczych.
Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku zaginięcia paczki.

dane sprzedawcy

KACPER RUSINEK ECOMMERCE
Marszałkowska 15/114
35-215 Rzeszów
NIP: 5170346585
REGON: 365391489

kontakt

pozostałe informacje

REGULAMIN / KR_IMPORT2/

1. Firma KR ECOMMERCE nie jest posiadaczem towaru, tylko zajmuje się pośrednictwem handlowym świadczonym na rzecz dostawców towarów, których siedziba mieści się w Chinach.

2. Naszym zadaniem jest prezentacja oferty producentów/dystrybutorów, zbieranie oraz przekazanie zamówień danemu producentowi/dystrybutorowi.

3. Pośredniczymy finansowo w przekazaniu kwoty należnej producentowi/dystrybutorowi za towar oraz wysłanie produktu. Kwoty na rzecz producentów/dystrybutorów przekazujemy głównie w dolarach, poprzez nasz rachunek bankowy, robimy to na życzenie Klienta oraz w jego imieniu.

4. Zwroty i odsprzedaż towaru: ze względu na to, że nasi Klienci są dla nas cenni i bardzo zależy nam nam utrzymaniu jak najlepszych relacji, świadcząc usługi pośrednictwa (jak zaznaczamy w aukcji, towar wysyłany jest bezpośrednio od producenta/dystrybutora do Państwa, tak aby mógł mieć jak najbardziej atrakcyjną cenę), zobowiązujemy się do odkupienia towaru od Państwa, który nabyli Państwo za naszym pośrednictwem wraz z kosztami wysyłki w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli towar nie spełni Państwa oczekiwań.W takim wypadku zbywany towar należy wysłać na adres: KR ECOMMERCE Kapcer Rusinek 35-215 Rzeszów, ul. Marszałkowska 15/114. W ciągu 4 dni przelewamy określoną kwotę na wskazany przez Państwa rachunek bankowy. Zbywany towar nie może nosić śladów użytkowania. Oczywiście, mogą Państwo również sami odesłać towar do Azji bądź innego miejsca skąd nastąpiła dana wysyłka - w takiej sytuacji każdorazowo udostępniamy dane producenta/dystrybutora. Na zwrot towaru do dystrybutora/producenta również mają Państwo 14 dni. 

5. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

6. Kupując na aukcji jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na udostępnianie Państwa danych osobowych dystrybutorom/producentom, a także przewoźnikom, w tym firmom kurierskim oraz Poczcie Polskiej , w celach niezębnych do realizacji złożonego zamówienia.

7. Za moment wykonania umowy uznaje się dostarczenie towaru pod wskazany adres przez Klienta.

8. Produkty, które Prezentujemy Państwu na naszych aukcjach są własnością producentów azjatyckich.

9. Odpowiadamy za termin przekazania zlecenia do realizacji producentowi/dystrybutorowi oraz dopilnowujemy wysyłki towaru do Klienta. Czas dostawy jest zależny od przewoźników.

10. Zamówienie przekazujemy do producenta/hurtownika w terminie do 4 dni roboczych. Najczęściej robimy to tego samego dnia lub w dniu następnym.

11. Po upływie 45 dni roboczych lub wcześniej za naszą zgodą, można ubiegać się o zwrot kosztów pobranych za świadczenie naszej usługi wynikającej z jej nieprawidłowego przeprowadzenia.

12. Jako dzień zawarcia umowy pomiędzy stronami uznajemy dzień otrzymania wpłaty od kontrahenta.

13. Przyjmujemy głównie wpłatę przez " PayU" lub jeżeli sobie Państwo tego życzą wpłatę bezpośrednio na konto.

14. Każdy kto korzysta z naszych usług, zobowiązany jest do zapoznania się oraz

przestrzegania powyższego regulaminu.

Regulacje celne: W przypadku zamówień na własny użytek cło i VAT nie występują:   Zgodniez postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych zwolnione z należności celnychprzywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości (wysyłki komercyjne, np.rzeczy zmówione przez internet - zamówienie wysyłkowe) wysyłane bezpośrednio z państwatrzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. Za „towary o niewielkiej wartości” uważasię towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę.