FIBARO SYSTEM HOME CENTER LITE (6541774048)

zakończona
500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe

Home Center Lite to kontroler sterujący Systemem FIBARO. Zminiaturyzowana centrala, zaprojektowana do bezprzewodowego zarządzania systemem automatyki budynkowej w standardzie Z-Wave. Urządzenie zostało wyposażone w nowy system recovery oraz posiada możliwośc przechowywania kopii zapasowych w chmurze.

Komunikacja Home Center Lite z elementami wykonawczymi i sensorami Systemu FIBARO oraz ze wszystkimi certyfikowanymi urządzeniami Z-Wave, gwarantuje komfort i bezpieczeństwo domowników.

Witaj w świecie FIBARO

Mamy przyjemność powitać Cię w naszym świecie, w którym dbanie o bezpieczeństwo i wygodę Twojej rodziny jest dla nas najważniejsze. Dla nas Twój dom, to Twoja wyobraźnia. Budujemy system dostosowany do Twoich potrzeb, a w Twoje ręce przekazujemy klucz do kreowania własnej rzeczywistości. Tym razem nasze menu innowacyjności poszerzyliśmy o miniaturowość, minimalizm oraz nowoczesny wygląd nowego Home Center Lite. Stwórz swój inteligentny dom, działający według własnych upodobań i przyzwyczajeń.

Zaprojektowana by cieszyć

Mamy zaszczyt zaprezentować nowy wymiar komfortu – Home Center Lite – niezwykle kompaktowy mózg zarządzający Systemem FIBARO. Najnowsze dzieło, stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Odmieni Twoje życie, czyniąc je bezpiecznym i wygodnym, a Twój dom inteligentnym, oszczędnym i komfortowym. Mała rzecz – wielki efekt!

Niesamowicie
szybka i skuteczna

HC Lite to nieduże urządzenie z ogromnym potencjałem. Niesamowicie szybka i skuteczna, a przy tym przystępna cenowo. Możesz sterować swoim domem z każdego zakątka świata za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Zacznij budować swój świat wokół przyjemności i udogodnień opartych na innowacjach.

Rozmiar
ma znaczenie

Całą potęgę możliwości inteligentnego systemu udało nam się zmieścić w niewielkich rozmiarów obudowie. HC Lite to kompaktowe urządzenie, które zapewni Tobie komfort zarządzania domem poprzez prostą obsługę i bezprzewodową komunikację. Miniaturyzacja, zaawansowana technologia urządzenia sprawią, że niemożliwe stanie się możliwe.

Więcej informacji:

http://www.fibaro.co­m/pl/system-fibaro/h­ome-center-lite

Opakowanie zawiera:

-Home Center Lite

-Zasilacz 230V

-Przewód sieciowy

-Antena

Nie wysyłam za granice.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 30 1050 1764 1000 0023 1876 9771
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje