Fiat Siena Palio 1.6 benzyna Rozrusznik (6541651457)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
49,99 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • producent części: inny
 • produkt regenerowany: nie
 • typ samochodu: samochody osobowe
Preferujemy odbiór osobisty w Bielsku-Białej. Wysyłka kurierem tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nasze produkty wysyłamy firmą kurierską Kolporter

Nr konta bankowego do płatności przelewem:

Mobil-Recykling Elżbieta Ponikiewska
41 1050 1070 1000 0090 6559 8907

ING Bank Śląski

Mobil-Recykling Elżbieta Ponikiewska

ul. Sobieskiego 462
43-382 Bielsko-Biała

tel. 33 821 86 95, tel.kom. 530 900 535

WITAM

Mam do sprzedania Rozrusznik do

Fiat Siena Palio 1.6 benzyna.

Zdjęcia przedstawiają przedmiot aukcji. Rozrusznik sprawdzony, sprawny.

Do każdego zakupu dołączamy paragon lub f-re VAT.

Wysyłka kurierem.

33 821-86-95 lub 530-900-535

po-pt 8-16 so 8-13

Prosimy zapoznać się ze stroną O MNIE gdzie znajduje się nasz regulamin.

Klikając opcję KUP TERAZ zgadzasz się z naszym regulaminem sprzedaży i potwierdzasz jego znajomość.

Zapraszamy na inne nasze aukcje

Mobil-Recykling

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 41 1050 1070 1000 0090 6559 8907
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

MOBIL-RECYKLING
Sobieskiego 462
43-382 Bielsko-Biała
NIP: 547-146-92-71
REGON: 240985369

Mobil-Recykling Elżbieta Ponikiewska 43-382 Bielsko-Biała ul. Sobieskiego 462 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Mobil-Recykling Elzbieta Ponikiewska
Sobieskiego 462
43-382 Bielsko-Biała
PL
Dodatkowe informacje

Wyłącznie kupującemu będącego Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy,poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu i przesłanie go do siedziby przedsiębiorstwa drogą elektroniczną – e-mailowo, bądź listownie – przesyłką rejestrowaną.Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy, jak również regulamin sklepu, Sprzedający każdorazowo przesyła Kupującemu drogą elektroniczną – e-mailowo w potwierdzeniu zawarcia umowy – kupiłeś przez kup teraz – nr - przedmiot aukcji w części zatytułowanej wiadomość od Sprzedającego. Jednocześnie Sprzedający informuje, iż mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać TUTAJ czyli ze strony mobil-recykling.org zakładka dokumenty. Stosowne oświadczenie zapisane jest w formie pliku PDF i odczyt możliwy jest przy pomocy programu Adobe Reader.Po złożeniu przez Kupującego oświadczenia o odstąpieniu od umowy strony w terminie 14 dni winny zwrócić wszystko co wzajemnie sobie świadczyły, z tym że Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy do czasu otrzymania towaru i zweryfikowania jego jakości. Środki pieniężne zwracane są przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący zażąda ich zwrotu na rachunek bankowy wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Sprzedający zwraca Kupującemu oprócz ceny towaru równowartość najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia rzeczy oferowanego przez Sprzedającego. Koszt przesyłki zwrotnej po odstąpieniu od umowy ponosi Kupujący.Kupujący zobowiązany jest po odstąpieniu od umowy, dostarczyć pełnowartościowy przedmiot sprzedaży w stanie niezmienionym. Każdorazowa ingerencja w przedmiot zakupu, w tym rozebranie części mechanicznych w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy skutkuje wygaśnięciem uprawnienia do odstąpienia od umowy. Kupujący jest zobowiązany odpowiednio zabezpieczyć zwracany towar przed uszkodzeniem podczas transportu.Kupującemu nie przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi uregulowane w art. 556 kodeksu cywilnego i następnych. Przedmiotowe ograniczenie nie dotyczy Konsumenta.Sprzedający nie udziela gwarancji na sprzedawane przedmioty. Z uwagi na brak gwarancji nie obowiązuje procedura reklamacyjna.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
Mobil-Recykling Elżbieta Ponikiewska
Sobieskiego 462
43-382 Bielsko-Biała
PL
Dodatkowe informacje

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: Mobil-Recykling Elżbieta Ponikiewska 43-300

Bielsko-Biała ul. Sobieskiego 462, tel. 33 821 86 95; 530 900 535, , o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


(Wzór odstąpienia od umowy:)


Sz.P...............................................                                                       …………............................., dnia ........................ r.

ul. .................................. nr …….

......................................................

/imię, nazwisko i adres konsumenta/


Adresat:

Mobil-Recykling Elżbieta Ponikiewska

43-382 Bielsko-Biała

ul. Sobieskiego 462

mobilrecykling@gmail.com

33 821 86 95 ; 530 900 535


OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ


Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy …………….…………………………………………………………………………………… Data zawarcia umowy za pośrednictwem serwisu Allegro z dnia ………………………. nr aukcji ………………………………….. .  Jednocześnie informuję, że przesyłkę zawierającą zakupiony przez mnie towar odebrałem/-am w dniu ………………... Zwracam towar w stanie niezmienionym. Zwrotu wpłaconej przeze mnie kwoty w wysokości ………………, proszę dokonać na następujący rachunek bankowy:  Bank: ………………………………………………………………………………………… Numer rachunku: …………………………………………………………………………….. (nie wpisanie nr rachunku bankowego powoduje zwrot pieniędzy w takiej samej formie jakiej nastąpiła płatność)

…………........................................................

/podpis konsumenta/


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dziękujemy Ci za zaufanie jakim nas obdarzyłeś.

Zapraszamy do naszego sklepu ponownie.


Zespół MOBIL-RECYKLING