Fi D137-D147 ** (6908304977)

zakończona
12,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • List polecony priorytetowy 8,00 zł
  • Niemcy 22,00 zł
  • lokalizacja: Sosnowiec, Polska
  • czas wysyłki: do 21 dni

WITAM NA MOJEJ AUKCJI


ZAPRASZAM NA STRONĘ O MNIE

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 69 1140 2004 0000 3502 5808 5612
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 22 dni robocze
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 24 dni robocze
Niemcy 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 24-26 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT
użytkownik
cena
k...9
12,00 zł sobota 29 lipca, 09:28:51
a...1
11,50 zł niedziela 30 lipca, 19:46:20
n...8
8,50 zł niedziela 30 lipca, 15:32:11
m...a
6,50 zł piątek 28 lipca, 20:36:59

dane sprzedawcy

Piotr Dynysiewicz Renyd
Mariacka 1/30
41-200 Sosnowiec
NIP: 644-301-47-60
REGON: 241079779

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
RENYD PIOTR DYNYSIEWICZ
SKRYTKA POCZTOWA 390
41-200 SOSNOWIEC
Polska
 
TERMIN NA ZWROT LUB REKLAMACJĘ TO 14 DNI (ZWYKŁYCH- NIE ROBOCZYCH) OD OTRZYMANIA PRZESYŁKI. PO UPŁYWIE TEGO TERMINU ŻADNE REKLAMACJE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE. PRZED ODESŁANIEM WALORÓW PROSZĘ O WYSŁANIE EMAILA Z OŚWIADCZENIEM O ODSTAPIENIU OD TRANSAKCJI - ZWROCIE TOWARU. PROSZĘ ZACHOWYWAĆ PARAGONY LUB FV I DOŁĄCZAĆ JE DO ZWROTU. EWENTUALNIE KSERO WYŻEJ WSPOMNIANEGO PARAGONU LUB FV. PO ODEBRAIU I SPRAWDZENIU PRZESYŁKI W CIAGU KILKU DNI ROBOCZYCH NASTĘPUJE ZWROT PIENIEDZY

reklamacje

TERMIN NA REKLAMACJĘ TO 14 DNI (ZWYKŁYCH- NIE ROBOCZYCH) OD OTRZYMANIA PRZESYŁKI. PO UPŁYWIE TEGO TERMINU ŻADNE REKLAMACJE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE. W PRZYPADKU SKLADANIA REKLAMACJI PROSZE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYSŁAĆ EMAILA Z OPISEM REKLAMCJI I ZAŁĄCZONYMI ZDJĘCIAMI. PO ZAPOZNANIU SIĘ Z TYMI INFORMACJAMI ZOSTANIE PODJĘTA DECYZJA CZY NASTĄPI ZWROT PIENIĘDZY CZY EWENTUALNA WYIANA. Z REGUŁY PONIEWAZ KAŻDY ZAKUP I SPRZEDAŻ ODBYWA SIE ZA INNĄ KWOTE JEST TO ZWROT PIENIEDZY, ALE NIE ZAWSZE. W PRZYPADKU WYMIANY PROSZĘ O ODESŁANIE WALORÓW NA ADRES KORESPONDENCYJNY NA SKRYTKĘ POCZTOWĄ. PROSZE JEDNAK NIC NIE ODSYŁAĆ ZANIM NIE SKONTAKTUJĄ SIĘ PASTWO ZE MNA W TEJ SPRAWIE ORAZ ZANIM NIE OTRZYMAJĄ INFORMACJI CZY NASTAPI ZWOT CZY WYMIANA. PROSZĘ ZACHOWYWAĆ PARAGONY LUB FV I DOŁĄCZAĆ JE DO ZWROTU. EWENTUALNIE KSERO WYŻEJ WSPOMNIANEGO PARAGONU LUB FV. PO ODEBRAIU I SPRAWDZENIU PRZESYŁKI W CIAGU KILKU DNI ROBOCZYCH NASTĘPUJE ZWROT PIENIEDZY LUB WYIANA TOWARU.

pozostałe informacje

OTO REGULAMIN FIRMY ORAZ ZASADY MOICH AUKCJI:

TO SĄ AUKCJE INTERNETOWE- TAK WIĘC PROSZĘ SIĘ KONTAKTOWAĆ PRZEZ EMAIL - NIE PRZEZ TELEFON. JAKO FIRMA MUSZĘ WSZYSTKO MIEĆ "CZARNO NA BIAŁYM"  TAK WIĘC PROSZĘ SIĘ W KAŻDEJ SPRAWIE KONTAKTOWAĆ PRZEZ WSPOMNIANY EMAIL.

NA EMAILE ODPOWIADAM W MIARĘ MOŻLIWOŚCI W CIĄGU KILKU DNI ROBOCZYCH OD OTRZYMANIA WIADOMOŚCI.

NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM, KURIEREM ORAZ NIE UMAWIAM SIĘ NA ODBIORY OSOBISTE.

WYSYŁKA TYLKO POCZTĄ POLSKĄ.

NIE ODPOWIADAM ZA POCZTĘ, TAK WIĘC POLECAM UBEZPIECZANIE PRZESYŁEK - KOSZT PRZESYŁKI WARTOŚCIOWEJ TO 17zł PLUS DODATKOWO 1ZŁ ZA KAŻDE 50ZŁ WARTOŚCI UBEZPIECZENIA.

KOSZT PRZESYŁKI TO KOSZT POCZTY POLSKIEJ ORAZ KOSZT MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO ODPOWIEDNIEGO OPAKOWANIA PRZESYŁKI ITD

WSZYSTKIE TERMINY SĄ LICZONE W DNIACH ROBOCZYCH, A NIE KALENDARZOWYCH - PROSZĘ NIE MYLIĆ TYCH POJĘĆ (chyba że jest wyraźnie zaznaczone inaczej)

NA WPŁATĘ OCZEKUJĘ 14 DNI ROBOCZYCH.

W RAZIE BRAKU WPŁATY PO UPŁYWIE WSPOMNIANYCH 14 DNI ROBOCZYCH OD ZAKOŃCZENIA AUKCJI KORZYSTAM Z PRZYSŁUGUJĄCEGO MI PRAWA I AUTOMATYCZNIE ODSTĘPUJĘ OD DANEJ AUKCJI - TRANSAKCJI. W TYM MOMENCIE PRZEDIMOTY WRACAJĄ DO OFERTY FIRMY.

NASTĘPNIE ZWRACAM SIĘ DO ALLEGRO O ZWROT PROWIZJI.

JEŚLI KTOS ZAPLACI PO UPŁYWIE TEGO TERMINU TRAKTUJĘ TO JAKO NOWO POWSTAŁĄ TRANSAKCJĘ I ALBO REALIZUJĘ W CAŁOŚCI, ALBO W CZĘŚCI ALBO W OGÓLE NIE REALIZUJĘ TAKIEJ WPŁATY. WSZYSTKO ZALEŻNY OD TEGO JAKIE ZAPASY ZNAJDUJĄ SIĘ W DANYM MOMENCIE W FIRMIE.

W TAKIM PRZYPADKU ZWRACAM PIENIĄDZE ZA CZĘŚĆ NIEZREALIZOWANYCH TRANSAKCJI LUB ZA CAŁOŚĆ.

W PRZYPADKU KIEDY WPŁATA NASTĘPUJE PO WYZNACZONYM TERMINIE I JESTEM ZMUSZONY DO ZWROTU CZĘŚCI LUB CAŁOŚCI WPŁACONEJ KWOTY POTRĄCAM OD ZWROTU KOSZT KOREKTY KSIĘGOWEJ, KOSZT PRZELEWU ZWROTNEGO ORAZ INNE KOSZTY POWSTAŁE NIE ZWINY FIRMY.

WYSYŁKA W TERMINIE DO 30 DNI  OD ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY NA MOIM KONCIE (NIE MYLIĆ Z KONTEM PŁATNOŚCI ALLEGRO)JEŚLI NIE JESTEM W STANIE WYSYŁAĆ PRZESYŁKI WE WSKAZANYM TERMINIE TO INFORMUJĘ O TYM KUPUJĄCEGO.

PODANY TERMIN JEST TERMINEM DO KTÓREGO WALORY ZOSTANĄ WYSŁANE, JA JEDNAK STARAM SIĘ REALIZOWAĆ PRZESYŁKI JAK NAJSZYBCIEJ PO OTRZYMANIU WPŁATY.

PROSZĘ DOKŁADNIE SIĘ ZAPOZNAWAĆ ZE ZDJĘCIAMI W AUKCJI.

JEŚLI ZDJĘCIE JEST POGLĄDOWE, TO TEN FAKT BĘDZIE ZAZNACZONY W AUKCJI.

OFEROWANE WALORY SĄ W NORMALNYM RYNKOWYM STANIE CZYLI PRZYNAJMNIEJ W DOBRYM!!!

PRZY TRADYCYJNYM PRZELEWIE PROSZĘ NAJPIERW WYBRAĆ SPOSÓB ZAPŁATY Z ALLEGRO, A PÓŹNIEJ WYKONAĆ ZWYKŁY PRZELEW - POZWOLI MI TO MIEĆ "CZARNO NA BIAŁYM" ZA CO JEST WPŁATA

DO KAŻDEJ PRZESYŁKI DOŁĄCZAM: DLA OSÓB FIZYCZNYCH PARAGON, DLA FIRM NA ŻYCZENIE FAKTURA VAT MARŻA

NIE MA MOŻLIWOŚCI ŁĄCZENIA WPŁAT Z RÓŻNYCH KONT

ADRES DO KORESPONDENCJI: RENYD PIOTR DYNYSIEWICZ, SKRYTKA POCZTOWA 390, 41-200 SOSNOWIEC 1.

KORESPONDENCJA WYSŁANA NA ADRES FIRMY WRÓCI NIEODEBRANA DO NADAWCY

TERMIN NA ZWROT LUB REKLAMACJĘ TO 14 DNI (ZWYKŁYCH- NIE ROBOCZYCH) OD OTRZYMANIA PRZESYŁKI.PO UPŁYWIE TEGO TERMINU ŻADNE REKLAMACJE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE

PROSZĘ ZACHOWYWAĆ PARAGONY LUB FV