FC Barcelona 2016/2017 Koszulka XL Nadruk Gratis (6483554862)

13 dni do końca
cena kup teraz
77,99 zł
z 100 sztuk
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 32,00 zł
  • lokalizacja: Hurtownia
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • marka: Pozostałe
  • rodzaj: męskie
  • stan: nowy
  • liga: liga hiszpańska
  • rozmiar: XL

e-mail: noncomplianted@gmail­.com

Pracujemy w godzinach: Pon. - Pt.: 12.00 - 18.00

Witaj!

x

Przedmiotem aukcji jest domowa koszulka zespołu FC BARCELONA.

Sezon: 2016/2017
Rozmiar: XL (tabela rozmiarów poniżej).

Możliwy dowolny nadruk (bez polskich znaków).
W wiadomości do sprzedającego proszę podać wg przykładu:

- 'Messi 10',

- 'Kuba 2',

- 'bez nadruku'.

Repliki koszulek meczowych, wyglądają tak jak te zakładane przez piłkarzy.

Wszystkie loga, czcionki na swoim miejscu.

Więcej rozmiarów, wzorów, klubów na pozostałych aukcjach.

Tabela rozmiarów:

Galeria:

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Płatność

Przyjmujemy wpłaty za pomocą PayU.

Zapewnia to zarówno sprawność,
jak i bezpieczeństwo transakcji!

Dostawa

Wysyłka towaru odbywa się zwykle w przeciągu 3 dni roboczych od daty wpłaty, okres doręczenia wynosi w granicach 21 - 28 dni roboczych, ze względu na zagraniczną wysyłkę.

Jeśli paczka nie dojdzie w ciągu 45 dni roboczych,
zwracamy zapłaconą kwotę.
W stosunku do przedmiotów personalizowanych,
c­zas ten może się wydłużyć do 60 dni roboczych.


Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
od dnia jego otrzymania.

Kontakt

e-mail: noncomplianted@gmail­.com

Dokonując zakupu na naszej aukcji zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu dostarczenia przedmiotu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 32,00 zł
kolejna sztuka: 16,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: noncomplianted@gmail.com. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej lub z formularza elektronicznego uzyskanego po kontakcie przez w/w adres mailowy. Po otrzymaniu oświadczenia woli, sprzedający prześle adres na który należy skierować przesyłkę

reklamacje

Opis procedury reklamacji: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem noncomplianted@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1.1.imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 1.2.datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 1.3.przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 1.4.wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) DO: noncomplianted Ja ... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ..., numer oferty ... . Data zawarcia umowy to ... , data odbioru ... , Imię i nazwisko ... , Login Allegro ... , Adres ... , Data ... , Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy noncomplianted nie ponosi kosztu odesłania Towaru Brak możliwości odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w razie, gdy towar nosi wyraźne ślady użytkowania lub zużycia i/lub został mechanicznie uszkodzony przez Kupującego. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Noncomplianted oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzeczy (towar) bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gorzowie Wielkopolskim. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.