FBT SubLine 12SA - aktywna kolumna niskotonowa (6950745094)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

FX-Music Group

ul. Kilińskiego 72
22-400 Zamość
Infolinia
84 639 11 22
E-mail
aukcje@fxmusic.pl

FBT SubLine 12SA - aktywna kolumna niskotonowa

FBT Audio Equipment
FBTSUBLINE12SA
3710.00 zł
 • Seria: SubLine
 • Moc: 600 Watt
 • Skuteczność: 129 / 133 dB
 • Pasmo przenoszenia: 42Hz to 140Hz
 • Cyfrowy procesor sygnalowy z 4 presetami
 • Głośnik: 1x12"
 • Wymiary: 425x510x520 mm
 • Waga: 24 kg
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

FX-Music Group Filipowicz sp.j.
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 53
22-400 Zamość
Dodatkowe informacje

 

1. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:

   a) pisemnie na adres: FX-Music Group FILIPOWICZ sp.j., ul. Piłsudskiego 53, 22-400 Zamość;

   b) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@fxmusic.pl;

2. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

3. Po otrzymaniu reklamacji Klienta sprzedawca ustosunkuje się do niej niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

4. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na podany adres. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FX-Music Group Filipowicz sp.j.
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 53
22-400 Zamość

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

1. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

2. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Konsument może zwrócić Produkt na adres: FX-Music Group FILIPOWICZ sp.j., ul. Piłsudskiego 53, 22-400 Zamość.

3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

4. Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:

5. Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

6. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.

7. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą. 

O sprzedającym
FxMusicGroup

Dane firmy

Kontakt

 • 84 639 11 22
 • 514 871 885
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma FX-Music Group powstała w 2002 roku. Od początku naszym celem było stworzenie bogatej oferty wysokiej klasy produktów. Dziś z powodzeniem zajmujemy się importem i dystrybucją instrumentów i akcesoriów muzycznych oraz sprzętu pro audio renomowanych producentów.