FASCYNATOR, KAPELUSZ, STROIK na opasce z piórami (6541789591)

zakończona
85,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,40 zł
 • Pocztex Kurier48 10,50 zł
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
Zakupy od 150 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Leszno
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • kolor: odcienie czerwieni
 • płeć: produkt damski
 • rozmiar (obwód głowy w cm): uniwersalny
 • marka: Inna marka
 • dostawa z Polski: tak
.


OZDOBA JEST EFEKTEM RĘCZNIE WYKONANEJ PRACY: oryginalność, dobra jakość produktów, dokładne wykończenie

FASCYNATOR, KAPELUSZ, STROIK NA OPASCE
na eleganckie przyjęcia, uroczystości i bale
Kolor: CZERWONY
Rozmiar: UNIWERSALNY
Stroik wykonany jest z crin i naturalnych piór.
Stroik mocowany na głowie za pomocą cienkiej satynowej opaski na metalowej podstawie, dzięki czemu można ją wyginać i formować do kształtu głowy. Opaska bez ząbków.
Przykładowe upięcia widoczne na fotografiach.
Manekin jest naturalnych ludzkich rozmiarów.

Produkt polski. Jakość pierwsza.
Zdjęcia są własnością firmy - kopiowanie i rozpowszechnianie jest zabronione.


.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Olivin3 za co najmniej 150 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 83 1050 1520 1000 0090 7924 1528
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Pocztex Kurier48 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,40 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Oferujemy Państwu szeroką gamę ozdób do włosów, produktów modniarskich, dodatków do odzieży i dodatków ślubnych. Wszystkie ozdoby to efekt ręczne wykonanej pracy. Są to głównie pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie. Stawiamy na oryginalność i dobrą jakość oferowanych produktów.

kontakt

 • 601684441
  kontakt telefoniczny w dni robocze w godz. 9.00-16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Należne pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego lub w inny sposób podany przez Kupującego. Koszt wysyłki (równy kwocie najniższej oferowanej wysyłki) zostaje zwrócony. Koszt odesłania towaru pokrywa kupujący. Przyjmujemy zwrot wszystkich towarów dostępnych w naszym sklepie. Zwracamy się z prośbą, by towar odesłać razem z otrzymanym paragonem/fakturą, ze względu na konieczność rozliczenia przez nas zwrotu. Prosimy również, by towar nie nosił śladów użytkowania, był kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: ateliersamson@op.pl lub adres poczty tradycyjnej. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Atelier Aleksandra Samson ul. Ostroroga 10/3, 64-100 Leszno. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres/adres do korespondencji: [adres kupującego] Dane do przelewu zwrotnego: [imię, nazwisko i adres posiadacza rachunku, nr konta bankowego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

reklamacje

REKLAMACJE Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem ateliersamson@op.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, dowód sprzedaży (paragon fiskalny, faktura) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Kupujący ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. REKLAMACJA - USZKODZENIE PRZESYŁKI Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki podczas odbioru. Jeśli paczka posiada oznaki uszkodzenia, należy żądać spisania Protokołu uszkodzenia przesyłki. Za każdą zagubioną lub zniszczoną przesyłkę składamy reklamację u przewoźnika z żądaniem wypłaty odszkodowania.

pozostałe informacje

1. INFORMACJE OGÓLNE 1.1 Sklep Internetowy działający pod adresem serwisu aukcyjnego www.allegro.pl, prowadzony jest przez firmę Atelier Aleksandra Samson z siedzibą w Lesznie 64-100, ul. Ostroroga 10/3, wpisaną do ewidencji działalności Gospodarczej Prezydenta Miasta Leszna (nr ew. 24292.2011). NIP numer: 697-218-75-61. Regon numer: 301716872. 1.2. Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów są prawdziwe. Opis sprzedawanego towaru, cena oraz koszt wysyłki podany jest w każdej ofercie/aukcji. 1.3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 1.4. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 2. REALIZACJA ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA 2.1. Czas realizacji zamówienia: Towar zostaje wysłany w ciągu 2 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu. Towar wysłany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. Każdy Kupujący otrzymuje e-maila potwierdzającego realizację zamówienia z numerem przesyłki. Czas dostawy dostawy przez przewoźnika zależy od rodzaju wybranej przesyłki, od 1 do 3 dni roboczych. 2.2. Za zamówione towary Kupujący płaci przelewem bankowym na konto sklepu (konto ING Bank Śląski 83 1050 1520 1000 0090 7924 1528) lub poprzez płatności PayU udostępnione przez Allegro. Na dokonanie wpłaty czekamy 14 dni od dnia dokonania zakupu. Po upływie 14 dni zamówienie zostaje anulowane. 2.3. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej (przesyłki Kurierskie realizuje Pocztex). Koszty oraz opcje dostawy podane są w każdej aukcji. Przy zakupie kilku przedmiotów, opłata za przesyłkę zostaje pobrana tylko raz. Koszt wysyłki pokrywa Kupujący. Przy zakupach powyżej 150 zł - przesyłka Pocztex48 jest bezpłatna. 2.4. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim, regulaminem Allegro i w języku polskim. 3. DANE OSOBOWE Informujemy, że dane osobowe klientów indywidualnych i firm wykorzystywane są tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień. Nie przechowujemy danych osobowych, nie udostępniamy ich, nie prowadzimy bazy danych klientów.