Farba o efekcie rosy Guardi 1l (6948207083)

zakończona
105,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
 • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • uszkodzony: nie

opis


LUXPOZ sp. z o.o.


Zapraszamy do naszego sklepu

ul. Kościańska 1A

Poznań

tel. 504 125 988

sklep@wykonczto.pl

Farba o efekcie rosy Guardi 1l

Farba o efekcie rosy Francesco GUARDI Collezione jest nowoczesną farbą akrylową zawierającą ściśle wyselekcjonowane szklane wypełniacze i pigmenty metaliczne. Dzięki swojej charakterystyce farbą można dekorować wnętrza zarówno klasyczne, jak i te utrzymane w stylu modernistycznym. Wymalowane powłoki tworzą wspaniałą grę światła, barwne refleksy i wyjątkowy efekt zbliżony do mikrokropelek rosy.
Farba o efekcie rosy doskonale komponuje się w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, hol, sypialnia czy korytarz, a także w restauracjach, hotelach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny.
Zalety. -wysoka siła krycia.
Łatwa aplikacja
Możliwość barwienia na wiele kolorów
Wyjątkowe walory dekoracyjne
Wysoka odporność na ścieranie
Baza złota ilość warstw 1-2 czas schnięcia 6godz. czyszczenie narzędzi woda
Wydajność 10-15m/2 na litr
Możliwość barwienia na kolor wg wzornika
 1. PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
  Farbę o efekcie rosy Francesco GUARDI należy nakładać na mocne i trwałe podłoża. Podłoże musi być czyste, suche i wolne od kurzu, tłuszczu oraz innych substancji zmniejszających przyczepność. Przed malowaniem podłoże należy zagruntować podkładem gruntującym Francesco GUARDI lub dobrej jakości farbą lateksową w kolorze zbliżonym do koloru farby o efekcie rosy. Aplikację farby można rozpocząć po wyschnięciu warstwy gruntującej tzn. po min. 24 godzinach od zakończenia gruntowania przy wysychaniu w warunkach optymalnych (temp. +20°C, wilgotność 60%).

 2. SPOSÓB NAKŁADANIA
  Produkt przed użyciem należy wymieszać. Farbę nanosić za pomocą pędzla płaskiego. Pędzel zanurzyć w farbie pozbywając się jej nadmiaru. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, malujemy w pionie, w poziomie, na ukos, na jodełkę lub nierównomiernie. Po nałożeniu farby na pow. około 1m2 formujemy strukturę poprzez delikatne pocieranie pędzlem w zaplanowanych wcześniej kierunkach.
 3. DODATKOWE INFORMACJE
  Prace malarskie farbą o efekcie rosy Francesco GUARDI należy prowadzić przy temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C, unikając bezpośredniego działania promieni słonecznych zarówno podczas pracy jak i wysychania farby.
  *Do wyboru kolory widoczne we wzorniku. Informujemy, że każda puszka z wybranym przez Państwa odcieniem musi być otwarta przed wysyłką, a następnie wypigmentowana. Skutkuje to tym, że otrzymujecie Państwo od nas towar uprzednio otwarty na potrzeby uzyskania przez nas koloru, który został złożony
  w zamówieniu.


O sprzedającym
wykonczto_pl

Dane firmy

Kontakt

 • 504 125 988
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: sklep@wykonczto.pl
telefon: 504 125 988