Farba FLUORESCENCYJNA do wskazówek - PROMOCJA (4962000556)

14 osób kupiło 20 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
15,00 zł
z 575 sztuk
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 9,50 zł
  • Paczkomaty 24/7 10,00 zł
  • Paczka24 13,00 zł
  • lokalizacja: Subkowy, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Farba fluorescencyjna do wskazówek

Jest to farba o odpowiednim składzie, która świeci się w ciemności przy podświetleniu niebieskim, lub ultrafioletowym. Dla efektu jak na przedstawionych fotkach należy zastosować dodatkowe oświetlenie diodami UV z góry. Farba pozwala na osiągnięcie efektu „świecących w ciemności elementów”. Świetnie nadaje się do pokrywania wskazówek samochodowych, jak również innych elementów. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz wilgoć.

Farba najlepiej sprawdza się w licznikach gdzie tarcze i wskazówki podświetlane są z góry - w licznikach gdzie wskazówka świeci światłem z wnętrza licznika najprościej i najefektowniej można zmienić kolor i intensywność jej świecenia przez wstawienie diody we wnętrzu licznika tuż przy osi wskazówki - malowanie takich wskazówek jest wręcz niewskazane.

Bardzo dobrze pokrywa powierzchnię malowanych elementów ( przed malowaniem należy farbkę wstrząsnąć, a powierzchnię odtłuścić), wystarczy jedno pociągnięcie pędzelkiem.

Dzięki farbie możemy otrzymać ładne czerwono - pomarańczowe wskazówki ( kolor jest jasno czerwony), dzięki czemu jest on bardzo kontrastowy, wskazówki bardzo ładnie prezentują się zarówno na tle białych jak i czarnych tarcz samochodowych liczników.

Nie należy mylić z lakierem do paznokci, jest to zupełnie inna farba.

Pojemność jednego opakowania to około 5ml, każda farba wyposażona jest w pędzelek, dzięki czemu możemy w łatwy sposób nanosić farbę na wybranych elementach.
Jeden pojemnik z powodzeniem wystarcza na pomalowanie kilkudziesięciu kompletów wskazówek, lub innych elementów, które przy oświetleniu niebieskim lub ultrafioletowym ZAŚWIECĄ SIĘ.


DOSTĘPNE KOLORY FARBEK:

Przy zakupie prosimy o podanie koloru.

CZERWONO-POMARAŃCZOW­Y

POMARAŃCZOWY

ŻÓŁTY

ZIELONY

NIEBIESKI

FARBKI ROZPUSZCZALNIKOWE

Zpodświetlenie zegarów, podświetlenie wskazówek, podświetlenie nawiewu, dioda, diody, led,

diody LED, zamiennik żarówki, R5, żarówki Golf 2, diody golf 2, diody golf 3, diody opel astra, oświetlenie tablicy, farbka fluorescencyjna, farbka do wskazówek, tarcze indiglo

Kontakt
janusz@moman.pl
tel. 0696 033 181

Koszt wysyłki zgodnie z cennikiem na aukcji.

Konto
BRE Bank S.A. 05114020040000320251­924501

Farba fluorescencyjna do wskazówek

- kliknij na fotkę by ją powiększyć -


PRZYKŁADY
- kliknij na fotkę by ją powiększyć -

Porównanie po lewej niepomalowana wskazówka, po prawej pomalowana farbką czerwono pomarańczową i podświetlona diodą UV.


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 9,50 zł

Lokalizacja: Subkowy, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
9,50 zł
kolejna sztuka
0,25 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Na wszystkie nasze produkty udzielamy rocznej gwarancji. 

Czas gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu towaru. Użytkowanie produktu niezgodne z jego przeznaczeniem lub instrukcją obsługi, naprawy, przeróbki we własnym zakresie, uszkodzenia powstałe z przyczyn niezależnych od Sprzedającego nie podlegają gwarancji. Ponadto gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia produktów w czasie ich użytkowania. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

MoMan
Dworcowa 1
83-120 Subkowy
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje należy zgłaszać poprzez kontakt emailowy na adres info@moman.pl wraz ze zdjęciem uszkodzonego towaru. Na reklamację odpowiemy w ciągu 24 h (liczone dni robocze). 

Reklamacji nie podlegają :   

*blędy w projekcie, na towarze zauważone po akcpetacji mailowej lub telefonicznej

*towary uszkodzone podczas przesyłki BEZ spisanego protokołu szkody.

Wszystkie towary przed wysłaniem są przez nas dokładnie sprawdzane i wychodzą zawsze w pełni sprawne. Bezpieczeństwo jest naszą wspólną sprawą, dlatego wszystkie przesyłki dodatkowo ubezpieczamy. Paczkę należy w obecności kuriera, otworzyć i sprawdzić zawartość pod względem zgodności z zamówieniem i nienaruszonej zawartości. Jeśli karton, opakowanie w które jest zapakowane Państwa zamówienie nie jest uszkodzone, proszę o sprawdzenie zawartości. Jeżeli zawartość uległa szkodzeniu , należy w obecności kuriera spisać protokół reklamacyjny. Będzie on podstawą do uznania Państwa reklamacji. Przyjęcie przesyłki bez jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących stanu jej opakowania oraz jej zawartości powoduje wygaśnięcie roszczeń reklamującego z tytułu ewentualnego uszkodzenia przedmiotowej przesyłki zgodnie z art. 76 Prawa Przewozowego.   

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MoMan s.c
dworcowa 1
83-120 Subkowy

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Kupujący, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny w terminie 14 dni. 

  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na powyżej wskazany adres firmy, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: basia@moman.pl

Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. 

Kupujący ponosi koszty zwrotu do Sprzedawcy.

Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę ,sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  

Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Oznacza to, że kupujący ma prawo ocenić i sprawdzić towar, ale tylko w taki sposób w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym (czyli sprawdzić jego kompletność czy parametry techniczne). Kupujący nie może bowiem normalnie użytkować rzeczy, w przeciwnym razie odstępując od umowy może zostać obciążony dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem jej wartości

O sprzedającym
MoMan
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

692

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

Witaj  

JEŚLI  WYBRAŁEŚ/AŚ ZAPŁATE PRZELEWEM

W tytule przelewu proszę umieścić imię i nazwisko, nick allegro

Dane do przelewu:

MOMAN s.c. Janusz Rembiasz, Sebastian Żyśko

ul. Dworcowa 1  83-120 Subkowy

nr konta: 05 1140 2004 0000 3202 5192 4501

Po zakupie proszę opisać jak ma wyglądać tablica, statuetka itp. według punktów w aukcji. 

Termin realizacji – wysyłamy w ciągu 1-4 (lub 7 jeśli jest podane na aukcji) roboczych od momentu ustalenia szczegółów projektu, zaakceptowania projektu i zaksięgowania wpłaty na koncie.

PROSZĘ O DOKŁADNE SPRAWDZENIE PROJEKTÓW, BŁĘDY KTÓRE ZOSTANĄ ZAUWAŻONE PO AKCPETACJI NIE ZOSTANĄ UWZGLĘDNIONE W REKLAMACJI.

Na wszystkie nasze produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancję.