Fantastyczna Filiżanka Hutschenreuther Selb Mokka (6950397440)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wytwórnia: Bavaria

opis

Witam

Do sprzedania mam:

Przepiękną Unikatową

Filiżankę do Mokki Hutschenreuther

Przedmiot w bardzo dobrym stanie, bez pęknięć, pajączków, uszczerbków i tym podobnych rzeczy, złocenia w bardzo dobry stanie, bez przetarć. Fantastyczna filiżanka z podstawkiem wykonana w słynnej wytwórni Hutschenreuther w Bawarii. Glinka pochodzi z miejscowości Selb słynącej z wyrobów porcelanowych najwyższej jakości. Przepiękne, bogate złocenia brabanckie fantastycznie kontrastują z zielonym kolorem. Całość prezentuje się fenomenalnie. Sygnatura pochodzi z okresu 1946-1950r. Obok sygnatury znajduje się złoty napis "Royal" a poniżej numer wzoru. Jest to najwyżej jakości wyrób Hutschenreuther'a stąd znak "Royal".

Posiadam 10 takich kompletów oraz 2 dodatkowe podstawki. W przypadku kupna większej ilości kompletów mogę udzielić rabatu. Kwestia uzgodnienia.

Cztery ostatnie zdjęcia przedstawiają komplet filiżanek do mokki, są to zdjęcia poglądowe. Aukcja dotyczy jednego kompletu czyli filiżanki z podstawkiem.

Gorąco polecam! Filiżanki ze złotem brabanckim w tak dobrym stanie trafiają się bardzo rzadko!

Całość oczywiście ręcznie robiona! Prawdziwy unikat, polecam!!! Zapraszam na inne moje aukcje gdzie sprzedaję część swojej prywatnej kolekcji: szkło Murano, Bohemia, przyciski do papieru i inne!

Wysyłka kurierem DHL. Całość świetnie zapakowana dużą ilością folii bąbelkowej!

Wymiary:

Średnica podstawka: 11,5 cm

Wysokość filiżanki: 5,3 cm
Średnica górna filiżanki: 5,2 cm

Zdjęcia:

­

O sprzedającym
Astroadam