FAJKA WODNA SHISHA + WĘGIEL + MELASA CAŁY KOMPLET! (6482335885)

14 dni do końca
cena kup teraz
43,50 zł
z 4 sztuk
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 22,50 zł
Zakupy powyżej 300 zł
  • lokalizacja: INTERNET
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy

We wszystkich sprawach preferuję kontakt e-mail. Na e-maile odpowiadam na bieżąco niekiedy nawet w przeciągu paru minut (max. 1 dzień roboczy). Nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon lub udzielić wyczerpującej odpowiedzi drogą telefoniczną.

.

.

FORMULARZ KONTAKTOWY

.

firmaroyce@interia.p­l

.

.

Szczegółowy regulamin sklepu znajduję się na stronie "O mnie"

.

Kupując na innych naszych aukcjach oszczędzasz płacąc tylko raz za przesyłkę bez względu na ilość zakupionych przedmiotów.

.

Pobranie pocztowe wyłącznie dla Allegrowiczów z minimum 10 pozytywnych komentarzy w tym brak negatywnych).

.

W tytule wpłaty proszę koniecznie wpisywać swój login oraz nr aukcji (bądź numery).

.

Zamówienia wysyłane są zazwyczaj tego samego dnia co księgowanie wpłaty nie później jednak niż 2 dni robocze.

.

W niektórych przedmiotach jest możliwość wybrania koloru lub modelu. Jeżeli kupujący nie sprecyzuje jaki ma być zastrzegam sobie prawo wysłania losowego.

.

Każdy zakupiony przedmiot jest sprawdzany przed wysyłką, pakowany w bezpieczną kopertę lub specjalny kartonik a całość jest zaklejana taśmą z nadrukiem. Elementy szklane lub ceramiczne są dodatkowo przepakowywane i zabezpieczone tak aby dostarczone były do Państwa w nienaruszonym stanie.

.

Osoby bezprawnie wykorzystujące treść opisu aukcji, zdjęcia / grafikę lub kod HTML i jego części zostaną zgłoszone do administratorów Allegro oraz podjęte zostaną wobec nich kroki cywilno-prawne zgodnie z ustawą ochrony praw autorskich. Stanowi to bowiem naruszenie praw autorskich (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170).

.

.

W niedzielę i święta nie pracujemy czego i Państwu życzymy!

. vortex

.

.

.

.

Orientalna fajka wodna pięknie zdobiona charakteryzuje się bardzo zwartą i solidną konstrukcją (dobrze spasowana na uszczelkach). Pakowana w ozdobny kartonik. Wąż fajki oplatany jest specjalnym obszyciem co gwarantuje niezwykłą wytrzymałość oraz elastyczność. Wysokość fajki 26 cm. długość węży 100 cm.

.

..

.

Shisha

.
polski odpowiednik - szisza (nazwa egipska), zwana też nargilą (nazwa pochodząca z Libanu), lub argilą to rodzaj fajki wodnej tradycyjnego na Bliskim Wschodzie i w Azji przedmiotu do palenia.

.

Zbudowana ona jest z:

.

wazonu (tur. gövde - flakon, wazon) zdobionego wzorami orientalnymi bądz też kaligrafią, do którego nalewa się wodę, metalowego korpusu (marpuc), zawierającego adaptery na węża/e na korpusie spoczywa talerz, na który spada popiół z węgla, nakładany na wierzchołek korpusu cybuch (lüle), najczęściej gliniane naczyńko napełniane mokrym tytoniem, zwanym melassą do wspomnianego adaptera wkładana jest końcówka węża (agizlik), zakończonego metalowym lub drewnianym ustnikiem, przez który zaciąga się dym dodatkowo fajki niekiedy wyposażone są w metalową osłonę wiatrową , która zapobiega zbyt szybkiemu spalaniu się węgla wszystkie części połączone są ze sobą uszczelkami, celem zachowania jak najlepszej szczelności

.

Mokry tytoń - znany pod nazwą melassa - w wielu różnych smakach w fajce wodnej nie jest palony bezpośrednio. Przykrywa się go podziurkowaną folią aluminiową, bądź też metalowym sitkiem i na nim/niej kładzie specjalnie do tego przeznaczone okrągłe węgielki samozapalne, lub naturalny węgiel kokosowy.

.

Poprzez zaciąganie powietrza przez wąż, węgielek tli się i podgrzewa znajdujący się pod nim tytoń. Powstający dym przechodzi przez korpus, do wazonu z wodą, która ochładza go i filtruje. Tytoń do fajki wodnej ma bardzo niewielką zawartość nikotyny (ok. 0,5%). Dym z fajki wodnej jest więc zdecydowanie delikatniejszy i mniej szkodliwy od dymu papierosowego.

.

W latach 60 XX wieku, fajka szybko rozprzestrzeniała się po całym świecie, od krajów arabskich, poprzez Europę i Amerykę, aż po Japonię i Australię. Jest ona obecnie najstarszą, praktykowaną niemal na całym świecie, arabską tradycją.

.

PROMOCJA!

TYTOŃ I WĘGIELKI

.

.

.

.

Kupując fajkę otrzymujesz "na start" wszystko co jest potrzebne aby rozpocząć swoja przygodę z fajką wodną Shisha.

.

- piękną fajkę wodną Shisha w ozdobnym opakowaniu _tekturowym

- szczypce do węgla wraz z przetykaczem

- instrukcję obsługi w języku polskim

- tytoń (melasa) oryginalny Nicotine: 0% / Tar: 0% SMAKI DO WYBORU!

- węgielki samo-rozpalające 10 krążków

- broszurę "Jak rozpalić Sziszę?"

- radość z palenia fajki wodnej BEZCENNA!

.

.

.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u FirmaRoyce za co najmniej 300 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 51 1090 1320 0000 0000 3203 8834
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 22,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Pobranie pocztowe wyłącznie dla Allegrowiczów z minimum 10 pozytywnych komentarzy oraz bez niepokojącej ilości negatywnych komentarzy.
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Sklep stacjonarny oraz adres do korespondencji, reklamacji i zwrotów: TRAFIKA SKLEP Al. Piastów 18 64-920 Piła tel.: 661 706 549

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
TRAFIKA SKLEP
Aleja Piastów 18
64-920 Piła
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Sprzedający w zakresie zawieranych umów przewiduje następującą procedurę reklamacyjną : a) przesłaną warunkująca wszczęcie przedmiotowej procedury jest: - wada fabryczna sprzedawanej rzeczy, - sprzedawana rzecz uległa uszkodzeniu podczas transportu, - sprzedawany towar jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, b) w przypadku stwierdzenia jednej z przesłanek warunkujących wszczęcie procedury reklamacyjnej przez kupującego powinien on niezwłocznie zawiadomić o tym sprzedającego korzystając z dopuszczalnych form kontaktu opisanych w § 2 ust. 3 pkt a – b ewentualnie kierując korespondencję na adres: TRAFIKA SKLEP Al. Piastów 18, 64-920 Piła, podając jednocześnie preferowaną formę kontaktu z kupującym pod rygorem braku skutków wynikających z § 5 ust. 1 pkt c niniejszego regulaminu. Sprzedający uprzejmie prosi kupującego, o ile nie stanowi to dla niego zbyt daleko idącej uciążliwości, o dołączenie dowodu zakupu reklamowanej rzeczy (np. fakturę VAT) oraz spisanego w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu szkody, aczkolwiek sprzedający zaznacza, iż nie jest to warunkiem koniecznym rozpatrzenia reklamacji. c) sprzedający ma 14 dni na ustosunkowanie się do twierdzeń i dowodów przedstawionych przez kupującego. W przypadku braku odpowiedzi ze strony sprzedający uznaje się, że reklamacja została uwzględniona w całości. Wskazany powyżej termin uważa się za zachowany w przypadku wysłania w tym terminie do kupującego wiadomości e-mail bądź nadania przesyłki listowej w siedzibie operatora pocztowego. d) W przypadku uwzględnienia reklamacji w całości, reklamowany produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, względnie wobec braku możliwości wymiany na rzecz pełnowartościową sprzedający zwróci kupującemu zapłaconą cenę oraz koszty transportu. 2. Kupujący jest uprawniony do zwrócenia się z wnioskiem do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej o rozstrzygnięcie zaistniałego sporu, jednakże zgodnie z treścią postanowień rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich z dnia 25 września 2001r. (Dz. U. Nr 113, poz. 1214) złożony przez kupującego wniosek nie jest dla sprzedającego wiążący, a zatem sprzedający może nie wyrazić zgody na rozstrzygnięcie sporu przez stały polubowny sąd konsumencki, co będzie skutkowało zwrotem wniosku wnioskodawcy.