FAITH NO MORE - BOX 5 CD Orignal album classics (6541186597)

zakończona
39,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,39 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 10,50 zł
  • lokalizacja: Łódź
  • stan: używany
  • liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej

Stan poligrafii bdb. Wydawnictwo oryginalne. Płyty w tekturowych kopertach wzorowanych na winylu włożone do zbiorczej tekturki widocznej na zdjęciu.

Wykonawca:
FAITH NO MORE
Firma fonograficzna:
WMG,2011
Nr katalogowy:

49851802

Genialna kapela z Kalifornii w pięciu odsłonach z fenomenalnym Mike'em Pattonem w roli wokalisty! W prezentowanym zestawie znalazły się wszystkie studyjne płyty nagrane z charyzmatycznym wokalistą oraz jeden materiał koncertowy z jego udziałem. Na początek mamy pierwszy krążek kapeli powstałej w 1981 roku w San Francisco z Mike'em na wokalu, czyli "The Real Thing" z 1989 roku. Z niezapomnianym przebojem "Epic", a także znakomitym coverem Black Sabbath "War Pigs" i świetnymi "From Out Of Nowhere" i "Falling To Pieces". Płyta pokryła się platyną w kilku miejscach na świecie, w tym w USA i Wielkiej Brytanii. Po wyczerpującej trasie koncertowej i zasłużonym odpoczynku Faith No More przygotowali swój drugi studyjny krążek z Pattonem w roli wokalisty. "Angel Dust" ukazał się w 1991 roku i osiągnął ogromny sukces, szczególnie poza Ameryką. Popularnością cieszyła się zwłaszcza przeróbka "Easy" The Commodores (w oryginale śpiewa ją Lionel Richie, wokalista grupy), zilustrowana niesamowitym wideoklipem, w którym muzycy przebrani są za kobiety. Fantastycznych numerów było tu więcej, by wymienić choćby "Midlife Crisis", "Everything's Ruined", "A Small Victory"."Angel Dust" był niestety ostatnią płytą nagraną z gitarzystą Jimem Martinem. Na kolejnym wydawnictwie, "King For A Day Fool For A Lifetime" z 1995 roku partie gitarowe zarejestrował Trey Spruance, kolega Pattona z kapeli Mr. Bungle. Krążek był znacznie ostrzejszy niż poprzednik, ale przyniósł poza kawałkami z mocą dynamitu (np. "Get Out", "Digging The Grave"), piękne spokojne piosenki ("Evidence", "Take This Bottle"). Ostatnia jak do tej pory studyjna płyta Faith No More, "Album Of The Year", ukazała sie w 1997 roku i zawierała materiał nieco spokojniejszy niż "King For A Day…". Zespół był wówczas krytykowany za spadek formy, ale trudno nie zauważyć, że do takiego poziomu w cięższym, rockowym graniu nikt się później nie zbliżył. Numery takie, jak "Stripsearch", "Last Cup Of Sorrow", czy "Ashes To Ashes" można z powodzeniem postawić w rzędzie największych dokonań Kalifornijczyków. Na gitarze grał tu Jon Hudson, który występował również podczas koncertów po reaktywacji FNM pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Wisienką na torcie w boxie jest koncertowe wydawnictwo z Mike'em Pattonem, czyli płyta "Live At The Brixton Academy" z 1990 roku. Zawiera ona zapis koncertu, jaki Faith No More dał 28 kwietnia 1991 roku w londyńskiej sali "Brixton Academy". Zespół zagrał niemal całą płytę "The Real Thing", którą właśnie promował, a także "We Care A Lot" z albumu nagranego jeszcze z Chuckiem Mosleyem na wokalu, plus bonusowy numer "As The Worm Turns", który trafił później na japońską wersję "Angel Dust". Występ jest pokazem niesamowitej scenicznej charyzmy i niemałych umiejętności wokalnych młodego przecież wtedy Pattona.

CD1:

The Real Thing
1.From Out Of Nowhere
2.Epic
3.Falling To Pieces
4.Surprise! You're Dead!
5.Zombie Eaters
6.The Real Thing
7.Underwater Love
8.The Morning After
9.Woodpecker From Mars
10.War Pigs
11.Edge Of The World

CD2:
Angel Dust
1.Land Of Sunshine
2.Caffeine
3.Midlife Crisis
4.Rv
5.Smaller & Smaller
6.Everything's Ruined
7.Malpractice
8.Kindergarten
9.Be Aggressive
10.A Small Victory
11.Crack Hitler
12.Jizzlobber
13.Midnight Cowboy
14.Easy

CD3:
King for a day, fool for a lifetime
1.Get Out
2.Ricochet
3.Evidence
4.The Gentle Art Of Making Enemies
5.Star A.D.
6.Cuckoo For Caca
7.Caralho Voador
8.Ugly In The Morning
9.Digging The Grave
10.Take This Bottle
11.King For A Day
12.What A Day
13.The Last To Know
14.Just A Man

CD4:
Album of the Year
1.Collision
2.Stripsearch
3.Last Cup Of Sorrow
4.Naked In Front Of The Computer
5.Helpless
6.Mouth To Mouth
7.Ashes To Ashes
8.She Loves Me Not
9.Got That Feeling
10.Paths Of Glory
11.Home Sick Home
12.Pristina

CD5:
Live At The Brixton Academy
1.Falling To Pieces
2.The Real Thing & Pump Up The Jam
3.Epic
4.War Pigs
5.From Out Of Nowhere
6.We Care A Lot & The Right Stuff
7.Zombie Eaters
8.Edge Of The World
9.The Grade
10.The Cowboy Song

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 8,39 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Paczka pocztowa ekonomiczna 10,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 14
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

WSZYSTKIE PRZEDMIOTY, KTÓRE SPRZEDAJĘ SĄ ORYGINALNE I POCHODZĄ Z MOICH PRYWATNYCH ZBIORÓW. Na Allegro sprzedaję i kupuję. Sprzedaję swoje prywatne zbiory. Nie prowadzę działalności i w związku z tym czas jaki poświęcam wysyłkom (mam swoją rodzinę, pracę i życie prywatne) jest ograniczony. Sprzedane przedmioty wysyłam raz w tygodniu (przeważnie w poniedziałek). Czasami może się zdarzyć, że zakupione płyty/kasety/książki dostaniecie niemal od ręki, ale czasami czas oczekiwania może wynieść nawet 2-3 tygodnie. Mimo że w nie wszystkich aukcjach jest to zaznaczone, możliwy jest odbiór osobisty (i taki preferuję) pod moim adresem z Allegro (Łódź, ul. Odolanowska) po wcześniejszym umówieniu się. UWAGA. GDY MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE WYSYŁKI, ALBO SPRZEDAWANEGO PRZEDMIOTU - WYSYŁAJ DO MNIE MAILE (PROSZĘ NIE DZWONIĆ I NIE WYSYŁAĆ SMS-ÓW! TELEFON ODBIERAM PO KONTAKCIE MAILOWYM W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH, GDY ZACHODZI POTRZEBA OMÓWIENIA CZEGOŚ TELEFONICZNIE. W INNYCH SYTUACJACH NIE ODBIERAM TELEFONU OD NIEZNANYCH NUMERÓW. NIE PROWADZĘ FIRMY A ZWYCZAJNIE NIE STARCZA CZASU NA PROWADZENIE ROZMÓW Z ALLEGROWICZAMI. PRZEPRASZAM ZA TE NIEDOGODNOŚCI. GDYBY ZDARZYŁO SIĘ, ŻE NIE ODPOWIEM W CIĄGU 24 GODZIN NA MAILA, PROSZĘ WYSŁAĆ PONOWNIE. MAIL MÓGŁ ZWYCZAJNIE Z RÓŻNYCH POWODÓW DO MNIE NIE DOTRZEĆ (NP. AWARIA SKRZYNKI, MAIL MÓGŁ WPAŚĆ DO SPAMBOXU).