FA CREA CORE 350G 3 FORMY KREATYNA HCL CREACORE (6483053186)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
50,00 zł
Koszty dostawy
  • Paczkomaty 24/7 9,00 zł
  • Przesyłka kurierska 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
  • lokalizacja: Rotherham
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • forma: proszek
  • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
  • data ważności : przynajmniej 2 tygodnie od momentu zakupu
UBRANIA
ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA
PRODUCENCI
AKCESORIA
ODŻYWKI BIAŁKOWE
ODŻYWKI PRZEDTRENINGOWE
REDUKTORY TŁUSZCZU
HMB
GAINERY
OCHRONA STAWÓW
ZMA I TRIBULUS
POZOSTAŁE
MZ SUPPLEMENTS LTD
UNIT 4E ENTERPRISE COURT
FARFIELD PARK
ROTHERHAM S63 5DB
ENGLAND

NUMER KONTA PLN

25 2490 0005 0000 4520 7244 1982


NUMER KONTA EUR

IBAN: PL412490000500004600­66283862

SWIFT

ALBPPLPW
FITNESS AUTHORITY Creacore 350 G - Bezsmakowe
PROMOCJA
BESTSELLER
Siła
Wytrzymałość
Regeneracja
Masa
PRODUCENT
FITNESS AUTHORITY
OPAKOWANIE
350 g
SMAK
Bezsmakowe
STARA CENA
60 zł
TERAZ TYLKO
50.00 zł
OPIS PRODUKTU

Creacore® – stack kreatynowy oparty na zaawansowanych formach kreatyn, w tym na popularnej kreatynie HCL (chlorowodorek kreatyny), wzbogacony beta-alaniną w opatentowanej formie carnosyn®, która wpływa na ograniczenie akumulacji kwasu mlekowego w pracujących mięśniach a tym samym zmniejsza zakwaszenie mięśni podczas długotrwałych sesji treningowych.

Dodatek sproszkowanych nasion kozieradki pospolitej (trigonella foenum-graecum l.) dostarczającej 4-hydroksyizoleucynę ma na celu wspomagania ekstrakcji testosteronu, co wpływa na budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Każda forma kreatyny użyta w creacore® została dodana w sposób przemyślany, aby twoje efekty treningowe mogły osiągnąć kolejny, wyższy poziom.

Chlorowodorek kreatyny to forma kreatyny stabilizowana chlorowodorkiem. Dzięki takiemu połączeniu naukowcy otrzymali cząsteczkę kreatyny, która jest znacznie lepiej rozpuszczalna w wodzie od monohydratu kreatyny, co pozwala na lepsze przyswajanie cząsteczki w organizmie. Dodatkowo chlorowodorek kreatyny charakteryzuje się stabilnością w każdym środowisku: kwaśnym, neutralnym i zasadowym. stabilna cząsteczka kreatyny nie potrzebuje dodatkowych substancji buforujących, aby przejść przez przewód pokarmowy, gdzie środowisko zmienia się od kwaśnego panującego w żołądku do zasadowego będącego w dwunastnicy. Chlorowodorek kreatyny nie wpływa na wzdęcia, jakie towarzyszą suplementacji np.: monohydratem kreatyny oraz nie wymaga tzw.: fazy ładownia. wysycenie kreatyną HCL plazmy komórkowej następuje niezwykle szybko z uwagi na jej wysoką biodostępność. Chlorowodorek kreatyny stanowi największą część creacore® i pełni w nim kluczową rolę zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Jabłczan Dikreatyny to forma kreatyny sprzężona z kwasem jabłkowym w proporcji 2 cząsteczki kreatyny na jedną cząsteczkę kwasu jabłkowego. W porównaniu z tradycyjnym monohydratem jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością a dodatkowo dostarcza do organizmu cząsteczkę kwasu jabłkowego, który jest substratem w przemianach cyklu krebsa prowadzących do wytworzenia energii w komórkach organizmu. Cykl ten pokrótce jest kluczowym obok glikolizy szlakiem metabolicznym organizmu, w którym wytwarzana jest wysokoenergetyczna cząsteczka ATP – adenozyno trójfosforanu, czyli ostateczny substrat energetyczny dla pracujących mięśni. Dostarczając organizmowi kwas jabłkowy wraz z kreatyną, dodajemy w prostej linii mięśniom dodatkowe paliwo, które bez dodatkowych przemian może stanowić substrat do wytworzenia niezbędnej dla pracujących mięśni energii.

Alfaketoglutaran kreatyny to połączenie cząsteczki kreatyny z pośrednią cząsteczką cyklu krebsa - alfaketoglutaranem. W konsekwencji fuzja ta zwiększa „energetyczność” związku oraz poprawia możliwości absorpcyjne kreatyny w organizmie. alfaketoglutaran tzw.: AKG podobnie do kwasu jabłkowego jest donorem energii. Z uwagi na doskonałą rozpuszczalność w wodzie bardzo szybko dociera do mięśni gdzie zostaje spożytkowany. Ponadto wykazuje podobną odporność na kwaśne środowisko żołądka jak chlorowodorek kreatyny, nie przekształcając się w nieaktywną kreatyninę. nie wymaga fazy ładowania.

Beta-alanina jako Carnosyn® to opatentowany cząsteczka beta-alaniny. Aminokwasy w naturalnych warunkach występują powszechnie w formie alfa-aminokwasów, ale suplementacja beta-alaniną ze względu na jej właściwości wydaje się być właściwa i pożądana. Beta-alanina odgrywa w organizmie istotną rolę w regulacji ilości obecnej karnozyny – substancji neutralizującej obecność w mięśniach kwasu mlekowego powstałego na skutek intensywnego treningu. Beta-alanina jest wewnątrzkomórkowym buforem, który ma zdolność buforowania jonów wodorowych (stabilizacji PH mięśniowego), których donorem jest wspomniany kwas mlekowy. Jony wodorowe blokują możliwość dalszej pracy mięśni poprzecznie prążkowanych poprzez upośledzenie komunikacji układu nerwowego z tkanką mięśniową, co w konsekwencji prowadzi do załamania procesu efektywnego skurczu mięśniowego. Okres aktywnego półtrwania beta-alaniny jest bardzo długi i wynosi ok. 40 dni, zatem możliwości jej koncentracji w mięśniach zależą nie tyle od samej spożywanej ilości, ale od czasu jej stosowania. Według badań przyjmowanie beta-alaniny przez okres ok. 10 tygodni zwiększa koncentrację karnozyny w mięśniach do 80%. co to oznacza dla sportowca? Zwiększając koncentrację karnozyny w mięśniach typu drugiego (FTA, FTB – włókna podatne na rozrost masy) za pomocą suplementacji creacore®, zwiększa się możliwość włókien mięśniowych do wchłaniania większej ilości jonów wodorowych h+powstałych w wyniku wytworzenia kwasu mlekowego, zatem zapewniony zostaje optymalny poziom PH. Możesz ciężej i dłużej trenować a stosując zbilansowaną dietę białkową osiągniesz większe przyrosty masy mięśniowej.

UWAGA: Produkt który kupujesz jest bliski końca dacie ważności tj. 09/2016.

Kupując ten produkt akceptujesz warunki i masz świadomość tego, że produkt nie podlega zwrotowi.

Sposób dawkowania:
zmieszaj 1 czubatą miarkę proszku (7 g) ze 150 ml wody.
pij jedną porcję przed treningiem. nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.
suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Paczkomaty 24/7 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
Niemcy 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Wielka Brytania 45,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Czechy 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Irlandia 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Słowacja 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Szwecja 40,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Holandia 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Litwa 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Włochy 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Francja 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Belgia 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Dania 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Hiszpania 45,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Austria 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 12
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua