F&R HAND MADE RAMONESKA PODSZEWKA CIEPŁA 128 (6481746161)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
84,90 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
 • List polecony priorytetowy 9,50 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
 • lokalizacja: Bielawa
 • stan: nowy
 • bohater: brak
 • dostawa z Polski: tak
 • marka: Inna marka
 • rozmiar: 128 [см]
 • wiek dziecka: 7 lat +
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • kolor: czerń, odcienie żółtego i złota, wielokolorowy

Frost & Raven

Wyznaczamy trendy. For Real.

HAND MADE GRUBA DZIANINOWA RAMONESKA Z PODSZEWKĄ

Producent: FROST & RAVEN

Realizacja zamówienia: do 48h

ROZMIAR:128

Długość mierzona na środku pleców, od miejsca wszycia kaptura: 51 cm
Szerokość po pachami: 41 cm

Długość rękawa od pachy: 38 cm


Skład:

Warstwa wierzchnia:

97% Bawełna
3% Lycra

Podszewka:

92% bawełna

8% elastan

Pomiary zostały wykonane na płasko leżącym modelu.
Możliwa +/- 1 cm granica błędu.

BLUZA RAMONESKA JAK KURTKA

Ramoneska z grubej dzianiny dresowej z meszkiem od spodu. Wewnątrz dodatkowo ocieplona lekką podszewką. Kaptur również z podszewką. Dwie kieszonki z przodu. Rękawki i dół zakończone ściągaczem. Uszyte z polskiej dzianiny. Wzór autorski, dostępny tylko u nas :)

Zdjęcia

Rozmiar 128 z czarnym zamkiem, jak na zdjęciu poniżej:

Rachunek na życzenie

Wysyłka MINI PACZKĄ EKONOMICZNA 9,50

MINI PACZKA PRIORYTETOWA 10,50

Proszę w wyborze płatności wybrać pole "inny sposób dostawy"-działa przy

zakupie na co najmniej dwóch rożnych aukcjach- lub wypełnić formularz

i zapłacić zwykłym przelewem bankowym)

Rozmiary

FROST-RAVEN

biuro@frost-raven.co­m

paczka ekonomiczna: 11,00 zł

paczka priorytetowa: 12,00 zł

Koszt wysyłki paczką jest stał, bez względu na ilość zakupionych rzeczy.

Dane do przelewu będą podane w mailu potwierdzającym zakup

W tytule nick allegro i numer aukcji

Zobacz inne moje aukcje
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 3
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
Paczka48 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 1.1. W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki zawierającej zakupiony towar, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. 1.2. W przypadku odstąpienia od Umowy koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, sprzedawca natomiast zwraca Kupującemu niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy produktu w wysokości najtańszego rodzaju przesyłki oferowanego przez Sprzedającego. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy do chwili otrzymania produktu z powrotem. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić produkt sprzedawcy 1.3. W celu odstąpienia od umowy zawartej na Allegro, należy przesłać Sprzedającemu rezygnację z transakcji - pisząc na adres e-mail (alleberek@wp.pl) lub wysyłając ją razem ze zwracanym towarem. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki zawierającej zakupiony towar. 1,4 Zwroty nie dotyczą odzieży uszytej na indywidualne zamówienie kupującego. 1 5. Przesyłkę ze zwracanym towarem należy nadać na adres: BEREK JUSTYNA MRÓZ ul. ŁAbędzia 1A 58-260 Bielawa 1.6. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania poduktu. 1.7. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie przesłać konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 1.8. Zwracany towar powinien być wysyłany przesyłkami rejestrowanymi. Wysyłka listem zwykłym nierejestrowanym, wysyłana jest na ryzyko Kupującego. 2. WYMIANA TOWARU 2.1. Wymiana jest realizowana po uprzednim ustaleniu tego ze sprzedawcą i w przypadku dostępności towaru. W związku z wymianą koszty dostawy do sprzedającego oraz ponownej wysyłki pokrywa Kupujący. Wymiana towaru tylko i wyłącznie po uprzednim kontakcie mailowym ze sprzedającym. 2.2. Przesyłkę ze zwracanym towarem należy nadać na adres: Berek Justyna Mróz ul. Łabędzia 1A 58-260 Bielawa 2.3.Towar odsyłany w celu wymiany powinien być wysyłany przesyłkami rejestrowanymi. Wysyłka listem zwykłym nierejestrowanym, wysyłana jest na ryzyko Kupującego.

reklamacje

3. REKLAMACJA TOWARU 3.1. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili otrzymania przesyłki z towarem. Wada fizyczna polega na niezgodności sprzedanego Produktu z Umową Sprzedaży. W szczególności sprzedany Produkt jest niezgodny z Umową Sprzedaży, jeżeli: - nie ma właściwości, które Produkt tego rodzaju powinien mieć ze względu na cel - nie ma właściwości, o których istnieniu Sprzedawca zapewnił Klienta - nie nadaje się do celu, o którym Klient poinformował Sprzedawcę przy zawarciu Umowy Sprzedaży, a Sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia; - została Klientowi wydana w stanie niezupełnym. 3.2. Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Klient wiedział o wadzie w chwili zawarcia Umowy Sprzedaży. 3.3. Przesyłkę z reklamowanym towarem należy nadać na adres: Berek Justyna Mróz ul. Łabędzia 1A 58-260 Bielawa 3.4. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem [alleberek@wp.pl], lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy podany powyżej. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 3.5. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.6. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 3.7. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 3,8. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

4. POSTANOWIENIA OGÓLNE 4.1. Na wpłatę pieniędzy czekam 7 dni (o ile terminy płatności nie zostana idywidualne ustalone inaczej) 4,2. Przesyłki nadaję maksymalnie 2 dni robocze od dnia zaksięgowania pieniędzy na moim koncie bankowym lub otrzymaniu informacji od Payu o przelaniu srodków. W przypadku sytuacji losowych lub innych okoliczności ode mnie niezależnych zastrzegam sobie prawo do późniejszej wysyłki. 4.3. Jeśli przesyłka ma być wysłana na adres inny niż ten podany na Allegro, zaraz po zakończeniu aukcji proszę o wypełnienie formularza dostawy. 4.4. W przypadku nieodebrania przez Kupującego przesyłki w terminie, zobowiązany jest On do pokrycia kosztów zwrotu przesyłki przez Pocztę oraz do uiszczenia opłaty za ponowną wysyłkę, 4.5. Koszt wysyłki obejmuje opłatę pocztową oraz opakowanie 4.6. Sprzedający jest zobowiązany dostarczyć towar bez wad, z wyjątkiem wad opisanych w aukcji. 4.7. W przypadku otrzymania przesyłki uszkodzonej, proszę o rozpakowanie przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku stwierdzenia niezgodności ze złożonym zamówieniem, proszę o spisanie protokołu i złożenie reklamacji.