F.E.A.R FEAR First Encounter Assault Recon Xbox360 (6484197305)

zakończona
22,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • List polecony priorytetowy 8,50 zł
  • lokalizacja: Katowice
  • stan: używany
  • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]
  • wersja językowa gry: angielska
  • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST ORYGINALNA GRA NA KONSOLE XBOX 360

F.E.A.R. FEAR FIRST ENCOUNTER ASSAULT RECON XBOX360STAN PŁYTY: BDB

NA NOŚNIKU ZNAJDZIEMY DELIKATNE ZARYSOWANIA

Bez problemu wczytuje się, chodzi doskonale bez przycięć!

SYSTEM PAL

JĘZYK GRY ANGIELSKI

F.E.A.R. to klasyczna strzelanina, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Program zadebiutował najpierw w wersji na PC i odniósł spory sukces. Kilka miesięcy później koncern Vivendi Games podjął decyzję o stworzeniu konwersji na konsolę Xbox 360. Jej przygotowaniem zajęła się firma Day 1 Studios.

F.E.A.R. (First Encounter Assault Recon) to nazwa elitarnej jednostki do zadań specjalnych, wkraczająca do akcji wszędzie tam, gdzie regularna armia, a nawet komandosi są bezradni wobec poczynań terrorystów. Gracz wciela się w członka tego oddziału i wyrusza z misją powstrzymania Paxtona Fettela – maniakalnego przywódcy sklonowanych żołnierzy, nad którymi sprawuje kontrolę telepatyczną. Wyeliminowanie jednego człowieka powstrzyma wrogów od dalszego działania, dlatego Fettel staje się głównym celem osamotnionego członka F.E.A.R.

F.E.A.R. to klasyczna strzelanina, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Program zadebiutował najpierw w wersji na PC i odniósł spory sukces. Kilka miesięcy później koncern Vivendi Games podjął decyzję o stworzeniu konwersji na konsolę Xbox 360. Jej przygotowaniem zajęła się firma Day 1 Studios. Biorąc pod uwagę wysokiej klasy oprawę audiowizualną pierwowzoru, zaawansowaną inteligencję komputerowych przeciwników oraz żywiołową akcję, można powiedzieć, że ta sztuka udała się jej w stu procentach.

F.E.A.R. oprócz solidnej dawki strzelania, czeka nas również konfrontacja ze zjawiskami paranormalnymi. Szybko okazuje się, że Fettel jest częścią jakiegoś dziwnego eksperymentu, przeprowadzonego przez korporację Armacham. Dodatkowo w centrum wydarzeń pojawia się mała dziewczynka o imieniu Alma, która dysponuje niszczycielską mocą. Dręczony koszmarnymi wizjami gracz krok po kroku odkrywa elementy ponurej układanki, która składa się na fabułę programu.

W walce z przeciwnikami agent F.E.A.R. skorzysta z bogatego arsenału środków zagłady. Pistolety, karabiny maszynowe, granaty, miny i zdalnie detonowane ładunki wybuchowe należą do jego wyposażenia standardowego. Oprócz tego w pokonywanych kompleksach odnajdziemy bardziej finezyjne narzędzia: wyrzutnię rakiet, miotacz cząsteczek oraz ogromne działo, zdzierające z każdym uderzeniem tynk ze ścian. Dużą pomocą w walce z wrogiem będzie też specjalna umiejętność głównego bohatera (SloMo), która powoduje, że może on poruszać się szybciej od swoich przeciwników. Wśród tych ostatnich znajdziemy nie tylko zwykłych żołnierzy i komandosów, ale również olbrzymie roboty (mechy).

Oprócz standardowego trybu rozgrywki dla jednego gracza, F.E.A.R. w wersji na konsolę Xbox 360 oferuje również potyczki na specjalnie skonstruowanych mapach. Plansze podzielone są na sektory, do których dostęp otrzymujemy po wyeliminowaniu określonej liczby żołnierzy wroga. Kiedy uporamy się z wszystkimi przeciwnikami, przechodzimy do kolejnego etapu, gdzie w nowych warunkach toczymy dalszy bój. Siła poszczególnych grup rośnie w zastraszającym tempie, dlatego każda następna potyczka staje się trudniejsza od poprzednich.

F.E.A.R. oddaje również graczom do dyspozycji rozbudowany tryb multiplayer, który dostępny jest za pomocą usługi Xbox Live. Oferowane warianty zmagań to Deathmatch, Team Deathmach, SloMo Deathmach, SloMo Team Deathmatch oraz Capture the Flag.

ZAPRASZAM DO KUPNA nr tel.512531313

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua