Expeditions: Viking STEAM PL (6910950537)

zakończona
49,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Łazy
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • wersja językowa gry: polska
 • wersja: cyfrowa
 • granice wiekowe: dla młodzieży, dla dorosłych

Witam wszystkich i zapraszam do aukcji.

Wysyłka w 24 godziny .

telefon komórkowy 505 967 875
STEAM klucz
BRE Bank (mBank) 71 1140 2004 0000 3402 4490 9048

Wysyłka w ciągu 24 h.


Opis gry:

Expeditions: Viking to wydane na PC Windows historyczne RPG. Produkcja wyszła spod ręki pracowników studia Logic Artists, czyli tego samego zespołu, który opracował Expeditions: Conquistador.
Fabuła­

Akcja gry toczy się pod koniec VIII wieku. Kampania rozpoczyna się z chwilą śmierci wodza jednego z klanów wikingów. Wcielamy się w jego syna, który na mocy prawa przejmuje pozycję po ojcu. Naszym zadaniem jest umocnienie władzy i zapewnienie podwładnym dobrobytu. Osiągnięcie tych celów wymagać będzie dużego wysiłku, gdyż sąsiedzi wykorzystają każdą okazję do starcia nas z powierzchni Ziemi. Co gorsza, nawet wśród naszych ludzi znajdą się osoby, mające chrapkę na zagarnięcie tytułu wodza dla siebie.
Mechanika

P­oza zarządzaniem klanem i rozbudową swojej wioski kluczową rolę odgrywają tutaj wyprawy łupieżcze na europejskie ziemie. Konieczne jest staranne przygotowanie się do każdego z takich wypadów, co obejmuje m.in. zgromadzenie odpowiedniej załogi i zapasów. Dalsze rejsy są bardziej opłacalne, ale również bardziej niebezpieczne, więc trzeba dobrze kalkulować ryzyko.

Pod względem mechanizmów zabawy gra stanowi rozwinięcie rozwiązań z Expeditions: Conquistador. Otrzymujemy zatem widok z kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci oraz turowy system walki, rozgrywany na mapach pokrytych siatką heksagonalną. Istotną rolę odgrywają ataki z flanki, zastawianie pułapek oraz korzystanie z osłon. Nie zabrakło także elementów survivalowych, wymagających szukania pożywienia oraz ochrony postaci przed siłami natury. W nowej części serii zdecydowanie rozbudowano kreator postaci, w którym wybieramy wygląd, umiejętności, a nawet historię naszego bohatera.

Rozgrywka jest w dużym stopniu nieliniowa. Nasze decyzje, zarówno strategiczne, jak i osobiste, mają daleko idące skutki, które kształtują stosunek innych frakcji i postaci do wodza. Ponadto każdy członek drużyny posiada własną osobowość, a poziom jego morale wpływa na skuteczność w boju. W przeciwieństwie do Conquistador, w Viking rozpisano rozbudowane dialogi z towarzyszami, dzięki czemu możemy nawiązywać z nimi relacje. Zabawę urozmaicają system dyplomacji i handlu oraz losowe zdarzenia.
W ersja wydania: STEAM klucz/key

Pozdrawiam i zapraszam na inne moje aukcjewysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 71 1140 2004 0000 3402 4490 9048
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
!...7
49,99 zł wtorek 8 sierpnia, 20:36:12