Exodus - Shovel Headed Kill Machine (Death Angel) (6542442559)

zakończona
34,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 7,00 zł
  • lokalizacja: starachowice
  • stan: nowy
  • liczba płyt w wydaniu: jedna
  • opakowanie: w folii

Exodus - Shovel Headed Kill Machine

UWAGA! Pierwsze wydanie, płyta w tradycyjnym pudełeczku (jewel case).

Pierwszy album nagrany z Robem (Dukes) na wokalu. Jeśli ktoś spodziewał się, że przyjście nowego wokalisty wpłynie na zmianę stylu na nowym albumie, to z pewnością się przeliczył. "Shovel Headed Kill Machine" stanowi kontynuację 'Tempo of the Damned", ale utrzymaną w jeszcze agresywniejszym tonie. Rob zaaklimatyzował się w zespole błyskawicznie, krążek został ciepło przyjęty.

Pomimo że nigdy nie byłem fanem Roba, muszę przyznać, że krążek świetnie broni się po latach. Zespół nie kombinował, nie nagrywał kilkunastominutowych utworów z solówkami prowadzącymi donikąd, tylko stawiał na krótkie, energiczne piguły, z wściekle wykrzykiwanymi lirykami ("Light this motherfucker like a roman candle"!). Kawał solidnej thrash metalowej młócki!

Stan: nowa, w folii. JEWEL CASE

Wydanie: Nuclear Blast (NB 1376-2), 2005 rok.

Tracklista:

1. Raze

2. Deathamphetamine

3. Karma's Messenger

4. Shudder to Think

5. I Am Abomination

6. Altered Boy

7. Going Going Gone

8. Now Thy Death Day Come

9. .44 Magnum Opus

10. Shovel Headed Kill Machine

Próbka możliwości zespołu: https://www.youtube.com/watch?v=0Y0TYD3i64E

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 86 1140 2004 0000 3502 6242 7705
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam serdecznie na moich aukcjach! Od przeszło 20 lat kolekcjonuję muzykę (niegdyś winyle - obecnie CD, a od niedawna SHM-CD). Jako że stale coś kupuję, a miejsca na półkach nie przybywa, co jakiś czas sprzedaję płyty przeze mnie rzadziej słuchane (rzadziej bądź też wcale). Na moich aukcjach sprzedaję również wydawnictwa nowe, zafoliowane, najczęściej dublujące się z płytami, które już posiadam w swoich zbiorach. Istotne informacje: Płyty zazwyczaj kupuję za granicą i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł. Nie sprzedaję wydań pirackich, "oryginałów" zza wschodniej granicy, "greckich wznowień", wydań typu "polska cena" i innych, tym podobnych wynalazków. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie CD, zawsze służę pomocą:- mail: antygod@neostrada.pl- tel. kont. 507664552 (nie odbieram tel. gdy jestem w pracy)

kontakt

pozostałe informacje

Kilka prostych zasad dotyczących moich aukcji: 1. Sprzedaję wyłącznie towar, którego jestem właścicielem i który jest natychmiastowo gotowy do wysyłki.2. Na aukcjach podaję rzetelne opisy towaru i wrzucam 1 bądź 2 zdjęcia (w razie potrzeby większej ilości zdjęć proszę o kontakt mailowy).3. Po skończeniu aukcji czekam na wpłatę kontrahenta (w możliwie szybkim terminie) i w ciągu 24h wysyłam paczkę.4. Komentarz wystawiam jako drugi w przypadku sprzedaży przedmiotu (i jako pierwszy w przypadku zakupu towaru). Liczę na profesjonalne podejście kontrahenta do zakupu towarów na Allegro, a ze swojej strony gwarantuję miłą i rzetelną realizację zamówienia. Adam AKA sarah-witchorne