ETYCZNO -PRAKTYCZNE SENTENCJE PRAWOSŁAWIA (6483682610)

zakończona
22,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • lokalizacja: Rzeszów
  • stan: nowy
  • okładka: twarda
  • rok wydania (xxxx): 2014
  • kondycja: bez śladów używania
DANE KONTAKTOWE:
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piatek 10:00-18:00 Sobota 10:00- 14:00

Telefon:
(17) 85 335 30
(17) 85 070 97

Adres:
Libra PL Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 14
35-205 Rzeszów

E-mail:
sklep@libra.pl
libra@libra.pl
DOSTAWA:
PŁATNOŚC:
W sklepie możesz zapłacić: Przelewem z płatnościami PayU. Możesz również odebrać książki osobiście w sklepie przy
ul. Jagiellońskiej 14 w Rzeszowie i zapłacić przy kasie.

HIEROMNICH GABRIEL (KRAŃCZUK)

ETYCZNO- PRAKTYCZNE SENTENCJE PRAWOSŁAWIA

STRON: 153, FORMAT: 15X21 CM.

Ojcowie Pustyni, aby osiągnąć cel życia - zbawienie, wyrzekli się wszystkiego, zamieszkali w odosobnieniu i poświęcili się Bogu. My zaś, współcześni, obarczeni troskami życia doczesnego, odizolujmy się przynajmniej duchowo od złudnych rozkoszy i marności tego świata, i każdy w swoim domu, a jeszcze lepiej w sercu, niech stworzy oazę życia duchowego, okaże skruchę i pokutę przed Bogiem oraz pamięta o naszej niebiańskiej ojczyźnie, w odnalezieniu której dopomogą sentencje etyczno-praktyczne zawarte w zbiorze pouczeń niniejszej książki. Spis treści Wprowadzenie Posłannictwo Przenajświętszej Bogarodzicy. Chrystus przy drzwiach twego serca. „Być prawosławnym”?. Duchowość a zbawienie Odpowiedzialność kapłaństwa. Chrystus jako Arcykapłan Ustanowienie sakramentu kapłaństwa Odpowiedzialność kapłaństwa Kapłan a wierni O monastycyzmie Zło w świetle nauki ojców Kościoła Pojawienie się upadłych aniołów. Jak zło przeszło na człowieka? Konsekwencje upadku człowieka. Czym jest zło?. Jak święci zwyciężali pokusy cielesne? Pochodzenie człowieka. Świadectwo Pisma Świętego o grzechach cielesnych Sposoby walki z pokusami cielesnymi Przekaźnik pokus. Nieskazitelneść oczu. Jak prowadzący walkę duchową człowiek może przeciwstawić się pokusie wzroku? Słuch jako przekaźnik pokusy cielesnej. Zmysł powonienia Zmysł smaku. Zmysł dotyku. Oczyszczeni ze zmazy grzechu cielesnego Porady duchowe świętych Ojców. Moralno-praktyczne wymogi małżeństwa. O alkoholizmie, paleniu papierosów, narkotykach. O sposobie skutecznego uczenia się i o telewizji. O telewizji. O spowiedzi O Eucharystii Tajemnica Eucharystii. Współczesne patologie etyczne Ekologia w świetle religii Eutanazja, przeszczepy serca. Krzyż a profanacja Godzina śmierci. Chleb atoski. Świątobliwy starzec Hieromnich Filoteusz Zerwakos Sądzenie bliźnich. Świadectwo Ewangelii Wypowiedzi świętych Ojców Przykłady świętych Ojców.

Zapraszamy na nasze inne aukcje!
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua