ETUI PANCERNE RING ARMOR CASE IPHONE 7 + SZKŁO (6912171968)

zakończona
14,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 7,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Paczkomaty 24/7 9,99 zł
 • lokalizacja: Zielona Góra, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

ETUI PANCERNE RING ARMOR CASE IPHONE 7 + SZKŁO

Ring Armor Case to etui dla osób, które szukają konkretnej ochrony ale nie chcą dla niej rezygnować z atrakcyjności czy komfortu użytkowania telefonu. Wykonany z najwyżej jakości materiałów hybrydowy pokrowiec, który dzięki swojej budowie zapewnia znakomitą ochronę, a przy tym świetnie się prezentuje. Idealne połączenie miękkiego i delikatnego dla obudowy TPU (amortyzującego uderzenia) oraz mocnego PC wzmacniającego konstrukcję sprzętu i dodatkowo chroniącego jego najbardziej narażone na uszkodzenia miejsca.

Nakładka posiada także wbudowany uchwyt w kształcie pierścienia, który nie tylko ułatwia posługiwanie się smartfonem za pomocą jednej ręki ale również może służyć jako podstawka. Doskonale sprawdzi się chociażby podczas oglądania filmów. Do tego precyzyjne wycięcia na porty oraz podniesione krawędzie dla większej ochrony ekranu i obiektywu aparatu.

 • kolor: czarny

SZKŁO HARTOWANE

Szkło hartowane 9H marki Wozinsky, stanowi doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi:

 • nowy produkt, oryginalnie zapakowany,
 • potwierdzone działanie: odporne na uderzenia oraz zarysowania,
 • ultra cienkie (0,26mm) - nie pogrubia LCD,
 • wysoki poziom twardości: 9H,
 • formuła bez kleju,
 • bardzo łatwe w aplikacji - nie powstają tzw. bąble podczas nakładania.

Szkło jest dedykowane i w pełni dopasowane do telefonu podanego w tytule aukcji.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
999
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
14,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
999
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka:
7,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
999
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka:
11,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
999
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
9,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
999
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
18,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
999
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka:
18,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
999
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

HURTEL Sp. z o.o.
Kostrzyńska 11
65-127 Zielona Góra
Dodatkowe informacje

INFORMACJE DOTYCZĄCE OŚWIADCZENIA O SKORZYSTANIU Z RĘKOJMI PRZEZ KONSUMENTA (REKLAMACJE) Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne.Macie Państwo po wykryciu wady prawo:a. złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;b. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna;c. żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;d. żądać usunięcia wady. W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na nasz koszt na adres: HURTEL Sp. z o.o., ul. Kostrzyńska 11, 65-127 Zielona Góra (po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji zwrócimy koszt najtańszej przesyłki rejestrowanej - prosimy nie wysyłać paczek z płatnością przy odbiorze), a jeżeli dostarczenie rzeczy przez Państwo byłoby nadmiernie utrudnione (np. ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania) obowiązani jesteście udostępnić nam rzecz w miejscu, w którym się znajduje.Koszty wymiany lub naprawy ponosi my, za wyjątkiem przypadku, jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana. Wtedy zobowiązani jesteście Państwo ponieść część związanych z tym kosztów przewyższających cenę rzeczy. Macie Państwo alternatywnie prawo żądać od nas zapłaty części kosztów demontażu i ponownego zamontowania, ale do wysokości ceny rzeczy sprzedanej.Odpowiadamy z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania Państwu rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana roku od momentu jej wydania. Państwa uprawnienie jest ograniczone w czasie do roku, licząc od dnia stwierdzenia wady jednak nie upływa wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy, a jeżeli przedmiotem sprzedaży była rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania Wam rzeczy. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy określony przez nas lub producenta termin przydatności rzeczy do użycia kończy się po upływie dwóch lat od momentu wydania Wam rzeczy. Odpowiadamy wtedy z tytułu rękojmi za wady fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem tego terminu.Odpowiedzialność za wady prawne jest w istocie taka sama, a czas na zgłoszenie biegnie od momenty dowiedzenia się o wadzie, a okresy przedawnienia od uprawomocnienia się orzeczenia w sprawie rzeczy dotkniętej wadą prawną.Zagadnienie rękojmi jest niezwykle złożone i zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem cywilnym i stronami UOKiK i organizacji konsumenckich opisujących dokładnie i obrazowa Państwa uprawnienia. Nasz sklep działa w zgodzie z prawem i szanuje prawa konsumentów, więc informacje prawne, które tam znajdziecie będą również miały zastosowanie w zakresie umów z nami.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

HURTEL Sp. z o.o.
Kostrzyńska 11
65-127 Zielona Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (HURTEL Sp. z o.o., ul. Kostrzyńska 11 , 65-127 Zielona Góra) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym

electronic-king
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

15929

 

98

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

Informacje o sprzedającym

HURTEL sp. z o o.

 ul. Kostrzyńska 11

65-127 Zielona Góra

KRS: 0000409264

NIP: 9731008073

REGON: 081016920

Pozostałe informacje

PRZED

ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI

SPRZEDAŻY.

SPRZEDAWCA: Sprzedawcą

jest "HURTEL"

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,

wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd

Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego

Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000409264, NIP:

9731008073, REGON:

081016920, siedziba przedsiębiorcy: ul. Kostrzyńska 11, 65-127

Zielona Góra, adres miejsca wykonywania działalności i adres

do doręczeń: ul. Kostrzyńska 11, 65-127 Zielona Góra, adres

poczty elektronicznej (e-mail): sklep@hurtel.pl,

(konto na allegro: electronic-king)

OFERTA: Produkty

oferowane na aukcji są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz

zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

PŁATNOŚĆ:

- W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy, produkt

wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym

sprzedawcy. Brak wpływu środków w ciągu 7 dni od złożenia

zamówienia skutkuje wszczęciem procedury prowadzącej do przyznania

ostrzeżenia Klientowi, a nawet zawieszenia jego konta na allegro.

-

W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po

weryfikacji poprawności danych adresowych.

-

Każda umowa sprzedaży będzie potwierdzana stosownym dowodem

zakupu.

DOSTAWA: Zakupione

na aukcji produkty są wysyłane wyłącznie na terytorium Polski.

Na

termin dostawy produktu, składa się czas kompletowania produktu

oraz czas dostawy produktu przez przewoźnika:

Czas

kompletowania produktu, wynosi 1 dzień roboczy.

Dostawa

produktu przez przewoźnika następuje w ciągu deklarowanego przez

przewoźnika od 1 do 6 dni roboczych.

REKLAMACJA: Reklamacja

z tytułu rękojmi:

Zawiadomienia

o wadach dotyczących produktu oraz zgłoszenie odpowiedniego

żądania można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej

na adres: sklep@hurtel.pl

Gdy

jest to niezbędne dla oceny wad fizycznych produktu, należy go

dostarczyć na adres: ul.

Kostrzyńska 11, 65-127 Zielona Góra.

ZWROT

TOWARU: Klient

będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na

odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn,

składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni. Do

zachowania

tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od

umowy lub załączenie go do paczki ze zwracanym produktem.

Konsument

ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

DANE

OSOBOWE: Administratorem

Pani/Pana danych osobowych w przypadku zawarcia umowy sprzedaży jest

"HURTEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,

wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd

Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego

Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000409264, NIP:

9731008073, REGON:

081016920, siedziba przedsiębiorcy: ul. Kostrzyńska 11, 65-127

Zielona Góra, adres miejsca wykonywania działalności i adres

do doręczeń: ul. Kostrzyńska 11, 65-127 Zielona Góra,

która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu zapewnienia kontaktu

i realizacji złożonego zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne,

lecz niezbędne dla realizacji umowy. Przysługuje Pani/Panu prawo

wglądu do treści swych danych i ich poprawiania.