ETUI NA WIZYTÓWKI 204054 SK MOŻLIWOŚĆ Z NADRUKIEM (7163241017)

10 dni do końca
cena kup teraz
45,30 zł
z 100 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
Zakupy od 2 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Leszno, Polska
 • czas wysyłki: do 7 dni

opis

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA
lar-leszno.eu
O NAS KOMENTARZE AUKCJE KONTAKT

lar-leszno@lar-lesz­no.eu
733-709-770
WYSOKIEJ JAKOŚCI ARTYKUŁY
GALANTERII SKÓRZANEJ
Z LOGO TWOJEJ FIRMY
PŁATNOŚĆ

Prosimy o dokonywanie płatności przez PayU w Allegro. W tytule wpłaty wystarczy podać swój NICK z Allegro i numer aukcji. Na wpłatę oczekujemy 7 dni, po tym czasie postępujemy zgodnie z regulaminem Allegro. Na towar zakupiony na naszych aukcjach wystawiamy fakturę Vat (na życzenie)

WYSYŁKA

Korzystamy z usług firmy kurierskiej GLS, Fedex oraz Poczty Polskiej. Paczki wysyłane są każdego dnia z wyjątkiem Niedzieli. Zakupiony towar wysyłamy zwykle następnego dnia po złożeniu zamówienia lub otrzymaniu przelewu lecz nie później niż do 10 dni roboczych licząc po dacie wpływu zapłaty lub zamówienia (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej). Wyjątkiem jest wysyłka przedmiotów które wykonujemy na zamówienie.W tym przypadku to 7-14 dni. (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej).
Umożliwiamy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.Nie ponoszą Państwo kosztów przesyłki przy odbiorze osobistym.
Przy zakupie kilku przedmiotów na naszej aukcji za przesyłkę płacisz zgodnie z opisem zamieszczonym na aukcji. Zmianę adresu (jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany w Allegro) prosimy przesłać niezwłocznie po dokonanym zakupie.
Wysyłka za granicę tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.
Osobom z przeważającą ilością negatywnych komentarzy nie sprzedajemy.

ZWROT TOWARU

Zgodnie z obowiązującym prawem możesz zwrócić towar (bez śladów używania, montowania) w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania (przesyłka zwrotna na koszt kupującego, zwrotowi podlega wyłącznie wartość towaru).
Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych wysłanych za pobraniem.
Zwrot pieniędzy za odesłany, nieużywany towar następuje w przeciągu 7 dni od jego otrzymania, przelewem na wskazane konto.

REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje jakościowo - ilościowe dotyczące otrzymanego towaru przyjmowane są wyłącznie na podstawie protokołu sporządzonego w obecności kuriera! Otrzymując towar od przewoźnika masz obowiązek sprawdzić czy nie jest on uszkodzony, czy zawartość przesyłki jest zgodna ze złożonym zamówieniem, jeżeli są jakieś braki lub uszkodzenia spisujesz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Reklamacje są rozpatrywane w trybie i na zasadach określonych ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. (reklamowany towar kupujący przesyła na swój koszt a zwrotowi podlega wyłącznie wartość towaru w przypadku gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie)

ETUI NA WIZYTÓWKI

Wszystkie informacje o etui znajdują się w punkcie 3. (Niżej)

Polska produkcja!! Najwyższa jakość!!

Firma funkcjonuje na rynku od trzech pokoleń jako firma rodzinna, założona w 1933 r. Początkowo zajmowała się produkcją uprzęży konnych. Dziś jest producentem i dystrybutorem eleganckich upominków. Współpracujemy z Klientami, modyfikując i projektując wyroby odpowiednio do potrzeb, wyroby wykonywane są ze skór naturalnych i ekologicznych w dowolnych kolorach, na wyrobach umieszczamy logo Państwa firmy... To tylko część pracy, jaką wkładamy w nasze wyroby, aby sprostały one Państwa wymaganiom.

1. PRODUKT bez znakowania.

Znakowanie płatne dodatkowo.

Znakowanie - pytaj mailowo lub telefonicznie.

Możemy umieścić dowolną treść

(logo firmy,dane adresowe, adres strony www i inne)

2. Dostępne kolory:


kolor brązowy
20405402
Niedostępne
kolor czarny kobalt
20405415
Dostępne 17 szt.
kolor brązowy
20405418
Dostępne 81 szt.

3. Szczegóły:


 • Rozmiar: 10,5 x 7,5 cm
 • Waga: 0,039 kg
 • Materiał: Skóra Exclusive
 • Minimalne zamówienie: 1 szt
 • 3 kieszenie na karty kredytowe
 • Kieszeń transparentna
 • Na 35 kart
 • Kieszeń na wizytówki osobiste
 • Pudełko w cenie
 • Jak zamówić ??

  1. Wpisz odpowiednią ilość i kliknij kup teraz.

  2. Wybierz sposób dostawy i zapłaty.

  3. Jeśli wybierasz przedmiot ze znakowaniem, prześlij tekst do nadruku/logo w wiadomości dla sprzedającego lub mailem - w

  temacie podaj swoją nazwę użytkownika allegro.

  4. Zapłać, najlepiej przez PayU i czekaj na zamówienie.

  Termin realizacji, od 3 do 7 dni roboczych, czas realizacji uzależniony jest od

  zatwierdzenia projektu przez klienta i opłacenia za kupiony przedmiot. W

  wyjątkowych sytuacjach może

  wydłużyć się do 14 dni.

  Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach:

  08:00 - 16:00

  Zapraszamy!

 • Dostawa i płatność
  od 16,00 zł

  Lokalizacja: Leszno, Polska

  Aby mieć darmową dostawę, kup u 7lampasiak za co najmniej 2000.00 zł.

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  16,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  15
  czas realizacji
  8-9 dni roboczych

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Gwarancja
  6 miesięcy

  Rodzaj gwarancji

  productenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  6 miesięcy
  Reklamacja
  1 rok

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  1 rok
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  FHU Lampasiak
  ul.Oleńki Billewiczówny 6/4
  64-100 Leszno
  Dodatkowe informacje

  Reklamacje:

  Wszelkie reklamacje jakościowo - ilościowe dotyczące otrzymanego towaru przyjmowane są wyłącznie na podstawie protokołu sporządzonego w obecności kuriera!

  Otrzymując towar od przewoźnika masz obowiązek sprawdzić czy nie jest on uszkodzony, czy zawartość przesyłki jest zgodna ze złożonym zamówieniem, jeżeli są jakieś braki lub uszkodzenia spisujesz protokół reklamacyjny w obecności kuriera.

  Reklamacje są rozpatrywane w trybie i na zasadach określonych ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. (reklamowany towar kupujący przesyła na swój koszt a zwrotowi podlega wyłącznie wartość towaru w przypadku gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie)

  Reklamacje  po dokonaniu akceptacji projektu nie będą uwzględniane. Projekty wykonywane przez:

  Firma Handlowo Usługowa Lampasiak Iwona,  są jej własnością, są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystywane do realizacji usług w innych drukarniach i agencjach reklamowych. 


  Zwrotowi nie podlega towar który, został wyprodukowany na potrzeby klienta, np. nadruk na przedmiotach reklamowych lub inne przedmioty wyprodukowane na życzenie klienta, zaakceptowane drogą mailową lub telefoniczną. 

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  FHU Lampasiak Iwona
  ul.Oleńki Billewiczówny 6/4
  64-100 Leszno

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

  1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

  2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres Sprzedawcy, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedawcy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

  3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.

  4. Jeśli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

  5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  6. Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

  7. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

  8. W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

  9. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Konsumenta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.

  10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

  11. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

  12.     Zwrotowi nie podlega towar który, został wyprodukowany na potrzeby klienta, np. nadruk na przedmiotach reklamowych lub inne przedmioty wyprodukowane na życzenie klienta, zaakceptowane drogą mailową lub telefoniczną. 

  O sprzedającym
  7lampasiak
  99,4%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  169

   

  1

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  4,9

  Czas wysyłki

  4,8

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  4,9

  Dane firmy

  Kontakt

  • 733******** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  08:00 - 16:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Witajcie :)

  Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku.

  Branżą reklamową pasjonujemy się od około 5 lat.

  Na początku zajmowaliśmy się reklamą zewnętrzną. Z upływem czasu zaczęliśmy rozwijać   się i wprowadziliśmy do oferty gadżety reklamowe.

  Po pewnym czasie całkowicie przekształciliśmy profil  działalności w dystrybucję oraz produkcję gadżetów.     

  Regularnie inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania, uczęszczamy na szkolenia z branży reklamowej. 

  Na allegro posiadamy wiele sklepów z gadżetami reklamowymi - łącznie w naszej ofercie jest około 20 tysięcy różnych przedmiotów z możliwością nadruku. 

  Codziennie staramy się, aby nasze ceny były najatrakcyjniejsze w Kraju.


  Zapraszamy Państwa do zakupów.

  Pozostałe informacje

  Płatność:

  Prosimy o dokonywanie płatności przez Płatności  Allegro. W tytule wpłaty wystarczy podać swój NICK z Allegro i numer aukcji.

  Na wpłatę oczekujemy 7 dni, po tym czasie postępujemy zgodnie z regulaminem Allegro,Na towar zakupiony na naszych aukcjach wystawiamy fakturę Vat

  Wysyłka towaru:Nie wysyłamy za granicę. Wysyłka za granicę tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

  Korzystamy z usług firmy kurierskiej. Paczki wysyłane są każdego dnia z wyjątkiem Niedzieli. Zakupiony towar wysyłamy w terminie podanym w aukcji. 

  Lecz nie później niż do 10 dni roboczych licząc po dacie wpływu zapłaty lub zamówienia (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej) Wyjątkiem jest wysyłka przedmiotów które wykonujemy na zamówienie.W tym przypadku to 7-14 dni. (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej)

  Przy zakupie kilku przedmiotów na naszej aukcji za przesyłkę płacisz zgodnie z opisem zamieszczonym na aukcji.

  Zmianę adresu (jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany w Allegro) prosimy przesłać niezwłocznie po dokonanym zakupie.


  Kupując gadżety reklamowe z nadrukiem:

  Pamiętaj, że wydrukowane materiały nie zawsze będą wyglądały jak na monitorze Twojego komputera - wynika to z odmiennej kalibracji samego monitora jak i odmiennych przestrzeni barw obowiązujących w monitorach RGB oraz w druku CMYK, Pantone, systemy wewnętrzne. 

  Podane poniżej parametry oraz specyfikacje dla nadruków są wskazówkami dla agencji reklamowych lub grafików opracowujących projekty. Jeśli nie dysponujecie Państwo wskazanymi poniżej danymi lub nie jesteście w stanie przygotować projektu, prosimy o wysłanie posiadanych materiałów. 

  Zarówno na podstawie danych fachowych, jak i zamówień nieprofesjonalnych przygotowywany jest projekt. W cenie każdego produktu z nadrukiem wliczony jest projekt oraz maksymalnie 3 razy poprawka. 

  Kolejne ewentualne prace nad projektem oraz zmiany w koncepcji układu graficznego będą podlegały dodatkowej opłacie. (opłata uzależniona od czasu poświęconego prze grafika: 60 min. pracy grafika = 100zł/netto)   Prosimy  o dokładne sprawdzenie pliku. Prosimy o zweryfikowanie, czy model gadżetu pokrywa się z tym zamawianym, czy kolory gadżetu i nadruku są poprawne. 

  Proszę także o dokładne sprawdzenie grafiki i tekstów zamieszczonych w projekcie ("literówek" i zawartości merytorycznej). 

  Reklamacje odnośnie w/w po dokonaniu akceptacji projektu nie będą uwzględniane. Projekty wykonywane przez Firma Handlowo Usługowa Lampasiak Iwona,  są jej własnością, są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystywane do realizacji usług w innych drukarniach i agencjach reklamowych. 

  Numer oferty:7163241017
  Zgłoś naruszenie zasad

  Sponsorowane oferty z tej kategorii

  Do góry