Estee Lauder Sumptuous Bold tusz mascara pogrubia (6912087600)

zakończona
29,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • List polecony priorytetowy 9,50 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Łódź, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Estée Lauder
 • kolor: czerń
 • szczoteczka: klasyczna
 • produkt wodoodporny: nie
 • wielkość: miniaturka
 • dostawa z Polski: tak
 • właściwości: pogrubiające, rozdzielające, wydłużające, z odżywką

ESTEE LAUDER Mascara Sumptuous Bold Volume

Maskara Sumptuos Bold ma za zadanie fenomenalnie zwiększyć objętość i rozdzielić rzęsy bez obciążania ich.

Specjalna, gęsta szczoteczka podkręca i pokrywa tuszem każdą rzęsę z osobna.

Formuła Bold Volume tworzy trwałą, miękką warstwę, która zapewnia rzęsom elastyczność, objętość i uwodzicielski kształt.

Formuła tuszu lekkiego jak piórko pozwala wyczarować makijaż na każdą porę dnia.

Otacza każdą rzęsę farbą, nadając jej objętości oraz perfekcji - nie tworząc grudek. Efekt: absolutnie ekstrawaganckie i uwodzicielskie spojrzenie!

Kolor - czarny

Na tej aukcji sprzedawana jest miniatura 2,8 ml, dokładnie taka jak na drugim zdjęciu.

Edycja złota!

Maskara pełnowymiarowa 6 ml kosztuje 159,00 zł.

Produkt nowy, oryginalny, legalnego pochodzenia, z paragonem fiskalnym.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u grzesgogo za co najmniej 500 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

MAXIMUS
ul. Adamieckiego 6
92-305 Łódź
NIP: 725-146-73-60
REGON: 472905451
Jesteśmy legalnie działającą perfumerią. Wszystkie sprzedawane kosmetyki są nowe, oryginalne, legalnego pochodzenia. Do każdego zakupu dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura Vat.

kontakt

 • 602631390
  od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
MAXIMUS
ul. Adamieckiego 6
92-305 Łódź
 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami kupujący ma prawo odstąpienia od umowy kupna bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania nabytej rzeczy. Aby odstąpić od umowy zawartej przez Allegro należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli na adres mailowy Sprzedającego lub pocztą tradycyjną na adres siedziby Sprzedającego (oświadczenie takie musi zawierać co najmniej: imię i nazwisko oraz dane adresowe Kupującego, adres e-mail Kupującego, nazwę i dane adresowe Sprzedającego, specyfikację zakupionego przedmiotu wraz z numerem aukcji, datę zawarcia umowy, datę odbioru przesyłki, datę odstąpienia od umowy, numer rachunku bankowego, na który ma zostać dokonany zwrot kwoty zakupionego przedmiotu, podpis (jeżeli oświadczenie wysyłane jest pocztą tradycyjną), oświadczenie o odstąpieniu od umowy). Sprzedający dokonuje zwrotu środków za zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty zwrotu towaru lub otrzymania odstąpienia od umowy (zdarzenia późniejszego) na podany przez Kupującego w oświadczeniu woli numer rachunku. Zwrot nie obejmuje kosztów przesyłki towaru. Kupujący jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia zwracanej przesyłki, tak, aby zapewnić jej dostarczenie przez przewoźnika w stanie niepogorszonym w stosunku do stanu towaru w momencie zakupu. Wraz ze zwracanym towarem Kupujący zobowiązany jest odesłać oryginał paragonu zakupu, a w przypadku wystawienia faktury Vat jej kserokopię. W przypadku kosmetyków i środków higienicznych prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu jest rzecz dostarczana jest w zapieczętowanym opakowaniu (np. folią, plombą, specjalna etykietą zabezpieczającą, itp.), jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko oraz dane adresowe Kupującego, adres e-mail Kupującego, nazwę i dane adresowe Sprzedającego, datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, dowód zakupu (paragon lub fakturę). Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

- Po zawarciu transakcji Kupujący winien opłacić swój zakup w ciągu 7 dni od daty jego dokonania - sposoby zapłaty wskazane są każdorazowo w opisie oferty. Po tym terminie Sprzedający ma prawo odstąpić od zawartej transakcji i sprzedać towar innemu Kupującemu, a także wystąpić o zwrot prowizji do Allegro z tytułu niewywiązania się przez Kupującego z warunków transakcji. - Sprzedający zobowiązany jest do dostarczenia rzeczy bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.- Koszty transportu zakupionej rzeczy wskazane są każdorazowo w ofercie sprzedaży. W przypadku zakupu kilku przedmiotów jednorazowo koszt transportu ponoszony jest tylko raz. - Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Warunki wysyłki towarów. - Pamiętajcie Państwo, że wybierając wysyłkę listem poleconym decydujecie, że zakupiony przedmiot zapakowany zostanie w kopertę bąbelkową, a ta nie jest mocnym zabezpieczeniem. Należy także pamiętać, że górny limit odpowiedzialności poczty w przypadku listów poleconych to obecnie około 140 zł i w razie uznania reklamacji przez pocztę to maksymalna kwota, którą poczta może zwrócić. Jeżeli zatem chcecie Państwo, aby przesyłka była dobrze zabezpieczona, warto wybrać wysyłkę paczką lub kurierem i te formy wysyłki są przez nas zalecane. Wysyłka listem poleconym dokonywana jest na Państwa wyłączną odpowiedzialność. Podobnie wygląda kwestia ubezpieczenia przesyłek - jeżeli wartość zakupionych przedmiotów przekracza limity odpowiedzialności przewoźnika, warto rozważyć kwestię doubezpieczenia przesyłki. Brak ubezpieczenia przesyłki przez kupującego jest równoznaczny z przeniesieniem na niego ryzyka uszkodzenia lub zagubienia przesyłki.Uszkodzenia i zaginięcia przesyłek w czasie transportu zdarzają się naprawdę rzadko, jednak warto wziąć pod uwagę powyższe kwestie. Przy kwocie zakupów powyżej 500 zł realizowana jest bezpłatna wysyłka towarów na terenie Polski. Zakupy na naszych aukcjach oznaczają akceptację powyższych warunków wysyłki.