ESTEE LAUDER BRONZE GODDESS PUDER BRONZER 04 DEEP (6999452602)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
79,95 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 4,50 zł
 • List polecony priorytetowy 7,00 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: DZIERŻONIÓW, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: Estée Lauder
 • wykończenie: matowe
 • produkt wodoodporny: nie
 • faktor (SPF): 11-20
 • wielkość: produkt pełnowymiarowy
 • dostawa z Polski: tak
 • rodzaj: mineralne, prasowane

opis

e-mail: kjg_cosmetics@wp.pl tel. +48 796414226

-ESTEE LAUDER BRONZE GODDESS-

-PUDER BRĄZUJĄCY nr 04 DEEP-

Z tym super luksusowym bronzerem lato trwa przez cały rok. Po nałożeniu, ten wygładzający beztłuszczowy puder nadaje twarzy, ramionom i dekoltowi kuszący, brązowy kolor. Wyjątkowy kompleks kontrolujący wydzielanie sebum zapobiega błyszczeniu się skóry i odpręża ją.

Zalety kosmetyku:
Jedwabist­y i luksusowy bronzer
Naturalny kolor bez błyszczenia
Beztłusz­czowa formuła
Przetestowan­a dermatologicznie
Prz­etestowana okulistycznie
Nie wywołuje trądziku
Nie blokuje porów


Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub realizacji Twojego zamówienia skontaktuj się z Nami :

Tel.kom : +48 796 414 226
e-mail : kjg_cosmetics@wp.pl


Przesyłki wydawane są doręczycielom codziennie (wyłączając weekendy);
zastrzegamy sobie prawo do nadania Państwa zamówienia w terminie maksymalnie 3 dni roboczych.


Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem !
Numer konta bankowego :
mBANK

37 1140 2004 0000 3502 7536 6059


W przypadku jakichkolwiek problemów badz wątpliwości prosimy o kontakt:
kjg_cosmetics@wp.pl

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u fly_cosmetics za co najmniej 300 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka:
7,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
4,50 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
5
przybliżony czas realizacji:
4 dni robocze

Dodatkowe informacje

Kupując na moich aukcjach udzielasz mi jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy z Pocztą Polską o świadczenie usług pocztowych w twoim imieniu i wysyłki na koszt kupującego (zgodnie z rozporządzeniem z dnia 1 stycznia 2007 r. w kwestii kosztów wysyłki, odstąpienia od opłat z tytułu pełnomocnictwa). Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego."

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Gwarancja

12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

KJG KATARZYNA REWUCKA
UL.KLASZTORNA 2A/7
58-200 DZIERŻONIÓW
Dodatkowe informacje

Jak zgłaszać reklamację?

   

1. Sprzedający w zakresie  zawieranych umów przewiduje następującą procedurę reklamacyjną : 

a)  przesłaną warunkująca wszczęcie przedmiotowej procedury jest: - wada  fabryczna sprzedawanej rzeczy, - sprzedawana rzecz uległa uszkodzeniu  podczas transportu, - sprzedawany towar jest niezgodny ze złożonym  zamówieniem,

 b) w przypadku stwierdzenia jednej z przesłanek  warunkujących wszczęcie procedury reklamacyjnej przez kupującego  powinien on niezwłocznie zawiadomić o tym sprzedającego korzystając z  dopuszczalnych form kontaktu opisanych w § 2 ust. 3 pkt a – b  ewentualnie kierując korespondencję na adres: KJG KATARZYNA REWUCKA,  ul. KLASZTORNA 2A/7, 58-200 Dzierżoniów, podając jednocześnie preferowaną  formę kontaktu z kupującym pod rygorem braku skutków wynikających z § 5  ust. 1 pkt c niniejszego regulaminu. Sprzedający uprzejmie prosi  kupującego, o ile nie stanowi to dla niego zbyt daleko idącej  uciążliwości, o dołączenie dowodu zakupu reklamowanej rzeczy (np.  fakturę VAT) oraz spisanego w obecności pracownika firmy kurierskiej  protokołu szkody, aczkolwiek sprzedający zaznacz, iż nie jest to  warunkiem koniecznym rozpatrzenia reklamacji. 

c) sprzedający ma 14 dni  na ustosunkowanie się do twierdzeń i dowodów przedstawionych przez  kupującego. W przypadku braku odpowiedzi ze strony sprzedający uznaje  się, że reklamacja została uwzględniona w całości. Wskazany powyżej  termin uważa się za zachowany w przypadku wysłania w tym terminie do  kupującego wiadomości e-mail bądź nadania przesyłki listowej w siedzibie  operatora pocztowego. 

d) W przypadku uwzględnienia reklamacji w  całości, reklamowany produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy,  względnie wobec braku możliwości wymiany na rzecz pełnowartościową  sprzedający zwróci kupującemu zapłaconą cenę oraz koszty transportu. 


2.  Kupujący jest uprawniony do zwrócenia się z wnioskiem do stałego  polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej o  rozstrzygnięcie zaistniałego sporu, jednakże zgodnie z treścią  postanowień rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie określenia  regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów  konsumenckich z dnia 25 września 2001r. (Dz. U. Nr 113, poz. 1214)  złożony przez kupującego wniosek nie jest dla sprzedającego wiążący, a  zatem sprzedający może nie wyrazić zgody na rozstrzygnięcie sporu przez  stały polubowny sąd konsumencki, co będzie skutkowało zwrotem wniosku  wnioskodawcy.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

KJG KATARZYNA REWUCKA
UL.KLASZTORNA 2A/7
58-200 DZIERŻONIÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

Zasady zwrotu produktu

   

1. Sprzedający informuje  kupującego, iż kupujący ma prawo odstąpienia od niniejszej umowy w  terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny. 

2. Celem  skorzystania przez kupującego z prawa odstąpienia od umowy, kupujący ma  obowiązek poinformować sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od  umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. kierując do  sprzedającego przedmiotowe oświadczenie w sposób wskazany w § 2 ust. 3  pkt a – b). 

3. Kupujący może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy  korzystając przy tym z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednakże  nie jest to obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy stanowi  załącznik 1 do niniejszego regulaminu 

4. Termin o którym mowa w § 6 ust.  2 uważa się za zachowany w przypadku wysłania oświadczenia o  odstąpieniu od umowy przed upływem tego terminu. 

5. W przypadku  skutecznego odstąpienia przez kupującego od umowy umowa uważana jest za  niezawartą, a sprzedający zwróci kupującemu wszystkie otrzymane od  sprzedającego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie,  a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w  którym sprzedający został poinformowany o decyzji kupującego o wykonaniu  prawa odstąpienia od zawartej umowy. Sprzedający dokona zwrotu  otrzymanych płatności przelewem kierując wpłatę na konto wskazane przez  kupującego na piśmie bądź mailem ewentualnie przekazując kupującemu  pieniądze w inny wskazany przez kupującego sposób. Wszelkie koszty  wynikające ze zwrotem wpłaconych przez kupującego kosztów ponosi  sprzedający. 

6. W przypadku wykonania prawa odstąpienia od umowy  kupujący obowiązany jest odesłać rzecz sprzedającemu niezwłocznie, a w  każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym kupujący  poinformował sprzedającego o odstąpieniu od zawartej umowy. Termin ten  uważa się za zachowany jeżeli kupujący odeśle sprzedającemu rzecz przed  upływem 14-sto dniowego terminu. 

7. Kupujący ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z rzeczy w  sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. 

8. Kupujący ponosi tylko rzeczywiście poniesione  koszty zwrotu. ZAŁĄCZNIK NR 1. (formularz ten należy wypełnić i odesłać  tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat [w tym miejscu  przedsiębiorca powinien wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres  pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer faksu i adres e-mail] – Ja/My(*)  niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy  sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*)  umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*) /o  świadczenie następującej usługi(*) – Data zawarcia umowy(*) /odbioru(*) –  Imię i nazwisko konsumenta(-ów) – Adres konsumenta(-ów) – Podpis  konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji  papierowej) – Data

   


O sprzedającym

fly_cosmetics
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1638

 

7

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 14:00

Informacje o sprzedającym

KJG KATARZYNA REWUCKA

UL.KLASZTORNA 2A/7

58-200 DZIERŻONIÓW


TEL.796 414 226Pozostałe informacje

KONTAKT:


TEL.796 414 226


E-MAIL : kjg_cosmetics@wp.pl