Emblemat d'armes et cycles de saint etienne. (6542465592)

zakończona
29,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • List polecony priorytetowy 9,00 zł
  • lokalizacja: Radom
  • stan: używany
  • dedykowany/a do: pozostałe

Witam .

Przedmiotem aukcji jest unikatowy emblemat przedwojennego roweru Manufacture Française d'armes et cycles - Saint-Étienne ( foto katalogu podglądowe ) .

Na wpłatę czekam do 7 dni od daty zakończenia aukcji , nie wysyłam za pobraniem , nie korzystam z PayU - wpłata bezpośrednio na konto , istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem , odbiór osobisty Radom - centrum .

wysyłka gratis
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 2 dni

adres do zwrotu:
 
Według przepisów prawa UE o zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: "Przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają gwarancji(wyjątkiem są aukcje gdzie gwarancji udziela producent), rękojmi ani też zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem EU dodatek ten powinien znajdować się pod każdą aukcją online ,stronie informującej kupujących ,lub linku informującym o tym przepisie, w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy jak też używany." -ZWROTY - ewentualny zwrot zakupionego towaru jest jak najbardziej możliwy jedynie wtedy gdy nie jest on zgodny z opisem aukcji ,pamiętaj jednak ,że zwracam koszt zakupionego wylicytowanego przedmiotu + kosztów wysyłki , przedmiot zwracany musisz odesłać na własny koszt z zestawem jakim go nabyłeś. Po otrzymaniu przeze mnie zwróconego przedmiotu ,i weryfikacji zastrzeżeń odnoście przedmiotu , gdy wszystko będzie się zgadzało zobowiązuję się zwrócić poniesione koszty w jak najszybszym terminie na podany numer konta, -Za błędy firm kurierskich i poczty polskiej ,za zaginięcia i uszkodzenia przesyłek osobiście nie odpowiadam, jak również nie zwracam z " własnej kieszeni " poniesionych kosztów , natomiast kieruję wniosek rekalamacyjny do firmy kurierskiej celem zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego , czas rozpatrywania reklamacji jest uzależniony od wewnętrznego regulaminu firmy kurierskiej !!!!

reklamacje

Według przepisów prawa UE o zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: "Przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają gwarancji(wyjątkiem są aukcje gdzie gwarancji udziela producent), rękojmi ani też zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem EU dodatek ten powinien znajdować się pod każdą aukcją online ,stronie informującej kupujących( Strona "O Mnie"),lub linku informującym o tym przepisie, w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy jak też używany."

pozostałe informacje

DANE DO WPŁATY: ING Bank Śląski S.A., numer konta 86 1050 1793 1000 0090 6384 4907