Elektroniczny Wyświetlacz do Autobusu 100 x 16 cm (6482600543)

zakończona
1 537,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: Bielsko-Biała
 • waga (z opakowaniem): 2.80 [kg]
 • Masz pytania ?
 • odpowiemy na wszystkie
 • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
telefon
+48 792 90 90 90

email
biuro@enterled.pl

adres

ENTERLED
ul. Łowiecka 75
43-300 Bielsko-Biała

Paczki wysyłamy

Przyjmujemy płatności

Dokonanie zakupu na tej aukcji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Allegro.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni.

Przedmiotem aukcji jest wyświetlacz kierunkowy przeznaczony do zastosowania w komunikacji samochodowej. Posiada możliwość wyświetlania tras, numerów linii, cen biletów i promocji co sprawia, że tego typu wyświetlacz jest niezastąpiony w autobusach, busach i różnego rodzaju środkach transportu.

Dodatkowo wyświetlacz można montować na pojazdy jako ruchomą świecącą reklamę firmy. Prosta obsługa, czyli programowanie z poziomu klawiatury komputerowej pozwala na zmianę wyświetlanych treści w każdej chwili bez użycia komputera.

Rozmiary wyświetlacza to 100 cm na 16 cm a grubość to zaledwie 3 cm. Urządzenie nie posiada żadnych zewnętrznych elementów. Wszystkie moduły znajdują się w obrysie podstawowego gabarytu. Pozwala na prezentację od 6 do 9 liter lub znaków w rozdzielczości 60x8 pikseli.

Wyświetlacz oferowany na aukcji służy do prezentacji tekstu w trybie monochromatycznym (jednokolorowym) z wykorzystaniem wielu różnorodnych efektów graficznych. Super jasne diody zapewniają widoczność w warunkach zewnętrznych nawet w słoneczne dni. Niska waga urządzeń - umożliwia montaż również w nietypowych lokalizacjach (np. dach).

Wyświetlacz programowany z klawiatury USB

Do wprowadzania tekstu i konfigurowania urządzenia nie jest wymagany komputer. Wystarcza klawiatura komputerowa USB, podłączana bezpośrednio do wyświetlacza (klawiatura w zestawie). W standardzie do urządzenia dodana jest klawiatura USB przewodowa. Istnieje możliwość dokupienia klawiatury bezprzewodowej co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Zasięg do 10m.

Mini-panel (przełącznik tras)

Przełączanie wyświetlanej trasy odbywa się za pomocą mini-panelu. Na tylnej stronie wyświetlacza zamontowany jest mini-panel. Kierowca zmienia trasę operując dwoma przyciskami +/- do wybierania numeru trasy oraz sprawdzając wybrany numer na cyfrowym wyświetlaczu.


Możliwości wyświetlacza:

Istniej możliwość wprowadzenia do pamięci urządzenia 30 różnych tras. Opis każdej trasy może składać się nawet ze 120 znaków. Możliwa jest również zmiana kroju pisma - dostępne są trzy kroje: normal, bold i thin. Opcja wyświetlania opisu trasy jako tekst wyśrodkowany i stojący.
W przypadku dłuższych nazw tekst na wyświetlaczu może być przewijany. Na wyświetlaczu możliwe jest zaprezentowanie znaków specjalnych (strzałki, funt, euro, pauza 1 sekunda, czyszczenie wyświetlacza). Wyświetlacz posiada wielojęzyczne menu użytkownika i umożliwia pisanie w 17 językach z zastosowanie odpowiednich czcionek: EN, PL, RU, DE, CZ, SK, HU, UA, LT, LV, NO, SE, FR, NL, ES, FI, IT. Napis może być wyświetlany za pomocą dużych i małych liter w każdym z języków.Dostępna kolorystyka diod:

Zegar i Kalendarz

Urządzenie ma możliwość wyświetlania godziny i daty na przemian z zaprogramowanym tekstem.
Opcje te można włączyć lub wyłączyć w dowolnej kombinacji. Np.: ">> BERLIN << PIĄTEK, 22 KWIECIEŃ 16:25"

Wybór prędkości wyświetlania

Użytkownik ma możliwość zmiany prędkości przepływu na wyświetlaczu opisów tras. Do wyboru jest aż 20 różnych prędkości oraz możliwość całkowitego zatrzymania tekstu.

Energooszczędność

Zastosowane w wyświetlaczu nowoczesne rozwiązania technologiczne znacznie obniżają zużycie energii. W wyświetlaczach zastosowano selekcjonowane, najlepszej jakości diody LED, które charakteryzują się bardzo wysoką jasnością przy szerokim kącie świecenia, co gwarantuje bardzo dobrą widoczność nawet w słoneczne dni.

Model ten dostępny jest z dwoma rodzajami zasilania: 12 lub 24 V Napięcie zasilania
Wyświetlacze z tej serii zawierają przetwornicę napięcia instalacji samochodowej, którą należy jednoznacznie wybrać podczas składania zamówienia: 12 V lub 24 V.

Automatyczna i manualna regulacja jasności

W urządzeniu zastosowano automatyczną regulację jasności w oparciu o pomiar światła otoczenia poprzez sensor. Daje to realne dostosowanie jasności wyświetlacza do aktualnych warunków oświetlenia otoczenia.

Bieżący pomiar przez sensor jest zawsze aktualny. Skuteczna regulacja jasności pozwala uniknąć konfliktów przez zbyt jasne urządzenie. Oprócz automatycznej regulacji jasności opartej na sensorze, istnieje możliwość manualnego wybrania i zablokowania poziomu jasności (10 poziomów do wyboru).

Firma Enterled oferuje wyświetlacze kierunkowe o różnej długości. Takie zróżnicowanie wielkości wyświetlacza pozwala na dopasowanie urządzenia do miejsca montażu oraz potrzeb konkretnego użytkownika. By poznać szczegółową ofertę Elektronicznych Wyświetlaczy dla Transportu - zapraszamy na naszą stronę internetową: www.enterled.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 35105010701000009141951401
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua