Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

elegante pościel Simple Check 5604-99 200x220 (7278431395)

zakończona
987,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 5,00 zł
Zakupy od 200 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • materiał: inny
 • wymiary kołdry: 200x220cm
 • wymiary poduszki: inny rozmiar
 • ilość elementów w zestawie: 3 części
 • rodzaj zapięcia: zamek błyskawiczny
 • kolor: biały, czarny

Opis

rozmiar: 200x220 + 2*80x80

materiał: perkal

skład: 100% bawełna egipska (mako-bawełna)

zapięcie: zamek błyskawiczny

pranie: 60°C

Mako-perkal firmy Elegante jest idealną tkaniną dla osób ceniących sobie wygodę. Nie trzeba go prasować, jest bardzo przyjemny w dotyku, idealnie sprawdza się nawet w najbardziej upalne noce. Wzór w pościeli Simple Check nie jest drukowany, tylko wtkany w samą strukturę materiału. Pościel z Elegante oznacza niepowtarzalne wzornictwo, najwyższą jakość materiałów a to wszystko połączone z niezwykłą dbałością o detale wykończenia. Pościel Elegante to synonim elegancji i luksusu.

Dokładamy wszelkich starań, aby ilość towarów w naszych aukcjach odzwierciedlała faktyczny stan magazynu. Jednakże oprócz sprzedaży w serwisie allegro, sprzedaż prowadzimy także w sklepie stacjonarnym i internetowym. Dostępność towaru można sprawdzić pod numerem 61 653 14 99. Jeżeli towaru, który Państwo zakupią chwilowo zabraknie, poinformujemy o możliwym terminie realizacji, lub natychmiast zwrócimy pieniądze.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u lambfield_com za co najmniej 200.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Punkty odbioru

Salon Lambfield, Centrum Giant
Bolesława Krzywoustego 68
61-144 Poznań
woj. wielkopolskie
email: sprzedaz@lambfield.com
tel.: 61 653 14 99

 • poniedziałek - sobota 10:00 - 20:00
 • niedziela 10:00 - 18:00

wymagana przedpłata
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Centrum Giant - LAMBFIELD
Bolesława Krzywoustego 68
61-144 Poznań
Dodatkowe informacje

 1. Sklep jest odpowiedzialny względem kupującego jeśli rzecz sprzedana ma  wadę fizyczną lub prawną, gdzie wadą fizyczną jest niezgodność rzeczy  sprzedanej z umową. Sklep jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady  fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na  kupującego (przekazania towaru kupującemu)  lub wynikły z przyczyny  tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili. 
 2. Klient ma prawo do złożenia reklamacji jeśli wada rzeczy ujawni się w ciągu 2 lat od momentu jej wydania.
 3. W celu rozpatrzenia reklamacji produkt należy wysłać wraz z dowodem  zakupu oraz opisem wady na adres: Lambfield, Centrum Giant, ul.  Krzywoustego 68, 61-144 Poznań. 
 4. Sklep ustosunkuje się do reklamacji w ciągu czternastu dni  kalendarzowych, i poinformuje klienta o dalszym sposobie postępowania.  Jeżeli kupujący będący Konsumentem zażąda  wymiany rzeczy, usunięcia  wady albo złoży oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę o którą  cena ma być obniżona, a sklep nie ustosunkuje się do tego żądania w  ciągu 14 dni, uważa się, że uznał żądanie za zasadne. 
 5. Gdy reklamacja zostanie rozstrzygnięta na korzyść Klienta, Sklep  niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie.  Niezależnie od tego Klient ma możliwość złożenia oświadczenia o  obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy zgodnie z obowiązującymi  przepisami prawa. W przypadku braku możliwości wymiany produktu,  usunięcia wady lub obniżenia ceny, Sklep zwróci należność niezwłocznie  zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 
 6. Kupujący ma prawo do zwrotu kosztów poniesionych w związku z przesłaniem towaru do reklamacji  w przypadku jej uznania. 
 7. Klient nie będący w świetle obowiązującego prawa Konsumentem ma prawo  złożyć reklamację stosownie do obowiązujących przepisów prawa, jednak  odpowiedzialność Sklepu nie przekracza wartości równej cenie nabytego  towaru. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lambfield, Centrum GIANT
Bolesława Krzywoustego 68
61-144 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu  Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Lambfield.com  przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od  zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym  poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:  Lambfield, Centrum Giant, ul. Krzywoustego 68, 61-144 Poznań lub na  adres e-mail: sprzedaz@lambfield.com 
 2. Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym  terminie 14 dni, który  rozpoczyna się w dniu otrzymania przez  konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego  upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany  powyżej. 
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest  uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie  niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego  zarządu. 
 4. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w  terminie 14 dni od dnia w którym konsument odstąpił od umowy. Do  zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.  Zwracany towar należy odesłać na adres: Lambfield, Centrum Giant, ul.  Krzywoustego 68, 61-144 Poznań.
 5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem  przedsiębiorstwa  nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:  a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb; b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczona w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 
 6. Sklep,  niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania  oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi  wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia  rzeczy. 
 7. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy  zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep nie jest  zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych  kosztów. 
 8. Koszty bezpośrednie zwrotnego dostarczenia towaru do Sklepu obciążają  konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby  przejściowej niemożności spełnienia przez Sklep świadczenia o  właściwościach zamówionych przez konsumenta. 
 9. W przypadku zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) Sklep może wstrzymać  się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania  produktu z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej  odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące  wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 
 11. Odstąpienie od umowy wymaga złożenia oświadczenia na piśmie w terminie  wskazanym w ust. 1 powyżej. Klient może skorzystać ze wzoru oświadczenia  znajdującego się na stronie aukcji.
 12. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. 

O sprzedającym
lambfield_com
98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

117

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Krzysztof Nowak
Lambfield Krzysztof Nowak
ul. Ślusarska 13
62-020 Swarzędz
REGON: 639744881
NIP: 7791504366

Kontakt

 • 61 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma działa na rynku od roku 2000. W tym czasie stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę.

Zasadniczy trzon naszej działalności stanowią wysokiej klasy kołdry i poduszki, pościel i koce. Ofertę uzupełniają ręczniki i szlafroki oraz tekstylia do sauny i SPA, akcesoria łazienkowe oraz dekoracje.

W swojej działalności opieramy się tylko na współpracy ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami. Lambfield jest importerem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce kilku znanych marek. 

Firma wpisana jest do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta i Gminy w Swarzędzu pod numerem 10939. Data rozpoczęcia działalności gospodarczej 2000.04.14. PKD 47.91.Z


Biuro obsługi klienta, magazyn i sklep:

Lambfield, Centrum GIANT,  ul. Bolesława Krzywoustego 68,  61-144 Poznań

Pozostałe informacje

email: sprzedaz@lambfield.com
telefon: 61 653 14 99
Wyświetlenia:4
Numer oferty:7278431395
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry