Elegancki Zegarek Damski z Bransoletką złoty/srebr (6912108073)

zakończona
13,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 5,50 zł
 • Niemcy 5,50 zł
 • Wielka Brytania 5,50 zł
 • lokalizacja: Chiny
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: Inna marka
 • rodzaj: analogowe
 • mechanizm: kwarcowy
 • kształt koperty: okrągła
 • właściwości: brak
 • wodoodporność: brak
 • szkiełko: mineralne
 • waga (z opakowaniem): 0.1 [kg]
 • rodzaj paska: bransoleta
 • dostawa z Polski: nie
Kontakt: thekrisempire@gmail.­com
13,90 zł
29.90 zł

Elegancki Stylowy Zegarek Damski

Witam serdecznie na mojej aukcji, której przedmiotem jest:

Elegancki Stylowy Zegarek Damski

Cztery wzory do wyboru (złoty/srebrny):
Galeria
Charakterystyka zegarka:

Styl: Modern/Elegance
Wyko­nanie koperty: stal nierdzewna
Wykonanie paska: stal nierdzewna
Kolor koperty: złoty/srebrny
Kolor paska: złoty/srebrny
Stylow­a Bransoleta, modna, wygodna, pozwalająca dopasować zegarek do każdej ręki
Szkło mineralne odporne na zarysowania
Nowoczes­ny Design

Wymiary:

Dł­ugość: ok 23 cm
Średnica koperty: ok 4 cm
Szerokość paska: ok 0,9 cm

Polecam. W rzeczywistości wygląda lepiej niż na fotografiach.

Klikając "Kup teraz" na tej aukcji akceptujesz warunki regulaminu znajdującego się z zakładce "informacje od sprzedającego". Oferta przeznaczona wyłącznie dla klientów indywidualnych. Towar wysyłany jest bezpośrednio od sprzedawców mających swoją siedzibę poza obszarem Unii Europejskiej. Ze względu na charakter wysyłki szacunkowy czas dostawy wynosi 15-35 dni. Kris’ Empire prowadzi działalność gospodarczą w ramach, której świadczy usługę pośrednictwa w zakupach przedmiotów wymienionych na aukcji.
U nas kupisz również
Kliknij, aby zobaczyć całą ofertę © Niezbędnik Sprzedawcy

Formy płatności

Kontakt

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia.

Informacje o ofercie

Informujemy że towar wysyłany jest bezpośrednio od sprzedawców mających swoją siedzibę poza obszarem Unii Europejskiej. Ze względu na charakter wysyłki szacunkowy czas dostawy wynosi 15-35 dni. Czas liczony jest od momentu zaksięgowania należnej kwoty na naszym koncie.

Kris’ Empire prowadzi działalność gospodarczą w ramach, której świadczy usługę pośrednictwa w zakupach przedmiotów wymienionych na aukcji. Klikając "Kup teraz" na tej aukcji akceptujesz warunki regulaminu znajdującego się z zakładce "informacje od sprzedającego". Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla klientów indywidualnych.wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 15 1950 0001 2006 9610 8007 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List ekonomiczny 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Niemcy 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Wielka Brytania 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Czechy 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Irlandia 5,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Informujemy że towar wysyłany jest bezpośrednio od sprzedawców mających swoją siedzibę poza obszarem Unii Europejskiej. Ze względu na charakter wysyłki szacunkowy czas dostawy wynosi 15-35 dni.

Kris’ Empire prowadzi działalność gospodarczą w ramach, której świadczy usługę pośrednictwa w zakupach przedmiotów wymienionych na aukcji. Klikając "Kup teraz" na tej aukcji akceptujesz warunki regulaminu znajdującego się z zakładce "o mnie".

dane sprzedawcy

Kris' Empire - Krzysztof Wichrowski
Gen. K. Sosnkowskiego 12/122
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 8222151270
REGON: 363314906

kontakt

 • 504274969
  Preferuję kontakt mailowy. Pozwala mi to na dokładniejsze udzielenie wyczerpujących odpowiedzi.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Kris' Empire - Krzysztof Wichrowski
Gen. K. Sosnkowskiego 12/122
05-300 Mińsk Mazowiecki
 
Zwroty oraz odstąpienie od umowy w zakresie zakupu przedmiotu zamówienia. 1. W związku z tym że większość sprzedawców ma siedzibę w państwach spoza UE (głównie w Chinach), w których obowiązują inne przepisy dt. praw konsumenckich niż w Polsce, w szczególności prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, obowiązki związane z odstąpieniem od umowy, które obciążałyby sprzedawcę przy odstąpieniu od umowy zobowiązuje się przejąć Kris' Empire. 2. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej ze sprzedawcą w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny. Termin (14 dni) ten liczy się od dnia odebrania przesyłki z przedmiotem zamówienia. Dla zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia do Kris' Emire o odstąpieniu od umowy poprzez pocztę email lub pocztą tradycyjną na adres podany w zakładce "dane sprzedawcy" przed jego upływem 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z przedmiotem zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia oraz oryginalne opakowanie, w którym dostarczono przedmiot zamówienia, należy odesłać na adres Kris' Empire podany w zakładce "dane sprzedawcy", chyba że zostało to ustalone inaczej z Kris' Empire. 4. Po otrzymaniu zwrotu przedmiotu zamówienia Kris' Empire dokona zwrotu wszystkich środków pobranych od kupującego (prowizja , oraz kwota przekazana do sprzedającego).

reklamacje

Reklamacja przedmiotu zamówienia. 1. Kris' Empire odpowiada za należyte wykonanie umowy pośrednictwa czyli za zamówienia na rzecz kupującego przedmiotu zamówienia opisanego na stronie przedmiotu, zgodnie z ustaleniami dokonanymi z kupującym, przekazanie sprzedawcy zapłaty za towar oraz podanie sprzedawcy danych do wysyłki podanych przez kupującego. 2. W przypadku nie otrzymania towaru w opisanym na stronie przedmiotu czasie wysyłki lub gdy otrzymany przedmiot zamówienia jest niezgody z opisem zamieszczonym na stronie przedmiotu, kupujący może go reklamować. 3. Kris' Empire zobowiązuje się do pośrednictwa w procedurze reklamacyjnej pomiędzy kupującym a sprzedawcą. 4. Zgłoszenia reklamacyjne należy zgłaszać poprzez pocztę e-mail lub listownie na adres podany w zakładce "dane sprzedawcy". Zgłoszenie powinno zawierać nazwę użytkownika kupującego z portalu allegro.pl, numer aukcji oraz nazwę reklamowanego przedmiotu zamówienia oraz opis reklamacji. 5. W przypadku chęci zwrotu towaru kupujący proszony jest o kontakt drogą e-mailową w terminie 14 dni od otrzymania zakupionego towaru. 6. Kris' Empire umożliwia także odesłanie przez kupującego przedmiotu zamówienia na adres Kris' Empire. 7. Kris' Empire zobowiązuję się do rozpatrzenia reklamacji w terminie nie dłuższym niż 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia od kupującego lub przesyłki zwrotnej (w przypadku odesłania towaru) od kupującego. Odstąpienie od umowy w zakresie zakupu przedmiotu zamówienia. 1. W związku z tym że większość sprzedawców ma siedzibę w państwach spoza UE (głównie w Chinach), w których obowiązują inne przepisy dt. praw konsumenckich niż w Polsce, w szczególności prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, obowiązki związane z odstąpieniem od umowy, które obciążałyby sprzedawcę przy odstąpieniu od umowy zobowiązuje się przejąć Kris' Empire. 2. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej ze sprzedawcą w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny. Termin (14 dni) ten liczy się od dnia odebrania przesyłki z przedmiotem zamówienia. Dla zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia do Kris' Emire o odstąpieniu od umowy poprzez pocztę email lub pocztą tradycyjną na adres podany w zakładce "dane sprzedawcy" przed jego upływem 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z przedmiotem zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia oraz oryginalne opakowanie, w którym dostarczono przedmiot zamówienia, należy odesłać na adres Kris' Empire podany w zakładce "dane sprzedawcy", chyba że zostało to ustalone inaczej z Kris' Empire. 4. Po otrzymaniu zwrotu przedmiotu zamówienia Kris' Empire dokona zwrotu wszystkich środków pobranych od kupującego (prowizja , oraz kwota przekazana do sprzedającego).

pozostałe informacje

Regulamin świadczenia usług przez firmę Kris' Empire - Krzysztof Wichrowski: 1. Oferta – opis usługi 1.1 Kris' Empire prowadzi działalność gospodarczą w ramach, której świadczy usługę organizowania (pośrednictwa w sprzedaży detalicznej) zakupów towarów od sprzedawców mających swoją siedzibę poza terytorium Unii Europejskiej. 1.2 Zakres oferowanych usług jest następujący: a) złożenie zamówienia u sprzedawcy na opisany na stronie przedmiotu przedmiot zamówienia w imieniu kupującego, b) przekazanie w imieniu kupującego do sprzedawcy płatności za opisany na stronie przedmiotu przedmiot zamówienia oraz za wysyłkę na podany przez kupującego adres, c) pomoc w monitorowaniu statusu zamówienia oraz przesyłki, d) pomoc w procedurze reklamacyjnej. 1.3 Usługa skierowana jest do klientów indywidualnych. 1.4 Obsługa zamówienia odbywa się na zasadzie pośrednictwa handlowego między kupującym a sprzedawcą. 1.5 Kris' Empire zobowiązuje się do zamówienia towaru na rzecz kupującego, który to staje się importerem towaru. 1.6 Kris' Empire nie dokonuje importu przedmiotu zamówienia. 1.7 Kwota środków pieniężnych niezbędnych do zrealizowania zamówienia podana jest na stronie przedmiotu(cena przedmiotu zamówienia oraz koszt wysyłki). Na kwotę tę składa się koszt towaru, koszt wysyłki podane przez sprzedawcę oraz prowizja za usługę zamówienia towaru na rzecz kupującego pobieraną przez Kris' Empire. 1.8 Za wykonaną usługę Kris' Empire pobiera prowizję, która stanowi wynagrodzenie za wykonaną usługę. Prowizja, to różnica między środkami pobranymi od kupującego a przekazanymi sprzedawcy. Środki pieniężne przekazane przez kupującego nie stanowią przychodu dla Kris' Empire. Pomniejszone o koszt usługi zostają przekazane sprzedawcy. 1.9 W świetle obowiązujących przepisów przychód (podstawa opodatkowania) Kris' Emire stanowi prowizja za wykonaną usługę. 1.10 Kris' Empire zobowiązuje się przeprowadzić transakcję z należytą starannością mając na uwadze zadowolenie kupującego. 1.11 Kris' Empire ponosi odpowiedzialność za wszelkie niezgodności pomiędzy opisem przedmiotu zamówienia zawartym na stronie przedmiotu a ofertą sprzedawcy, w tym za błędy powstałe w wyniku tłumaczeniu z języka obcego na język polski. 1.12 Kris' Empire nie jest płatnikiem VAT. Na życzenie kupującego Kris' Empire wystawia rachunek za wykonaną usługę. Rachunek opiewa każdorazowo na różnicę o której mowa w pkt. 1.8. 2. Pełnomocnictwo W celu realizacji zamówienia kupujący udziela Kris' Empire pełnomocnictwa o następującej treści: Niniejszym udzielam firmie Kris' Empire - Krzysztof Wichrowski, Sosnkowskiego 12/122 05-300 Mińsk Mazowiecki, Nip: 8222151270, Regon: 363314906 zwanej dalej Kris' Empire, pełnomocnictwa do zakupu w moim imieniu i na moją rzecz oraz opłacenia w moim imieniu ceny i kosztów przesyłki przedmiotu zamówienia, opisanego na stronie przedmiotu. Upoważniam także Kris' Empire do odbierania w moim imieniu ewentualnych zwrotów środków pieniężnych od sprzedawcy, przy czym wszelkie zwracane od sprzedawcy środki pieniężne muszą być następnie przekazane na podany przeze mnie rachunek bankowy. Udzielam tego pełnomocnictwa w momencie skorzystania przeze mnie z opcji Kup teraz, tj. kliknięcia Kup teraz na stronie przedmiotu, a następnie potwierdzam tą czynność na stronie poprzez kliknięcie "Potwierdź zakup". 3. Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kris' Empire - Krzysztof Wichrowski, Sosnkowskiego 12/122 05-300 Mińsk Mazowiecki, Nip: 8222151270, Regon: 363314906 w celach związanych z realizacją zawartej umowy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych osobowych innym podmiotom, przez których posiadanie tych danych jest niezbędne, aby umowa mogła zostać należycie wykonana. 4 Umowa 4.1 Skorzystanie z opcji „kup teraz” na stronie przedmiotu jest jednoznaczne z udzieleniem pełnomocnictwa (pkt 2) Kris' Empire przez kupującego oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (pkt 3). 4.2 Kris' Empire automatycznie przyjmuje pełnomocnictwo kupującego w chwili skorzystanie przez niego z opcji „kup teraz”. 4.3 Kupujący powinien wypełnić formularz dostawy i płatności, udostępniony przez serwis Allegro.pl, w którym powinien wskazać adres dostawy przedmiotu zamówienia. Kris' Empire dopuszcza także podanie adresu dostawy za pomocą wiadomości email. 4.4 W ciągu 10 dni od chwili skorzystania z opcji „kup teraz” powinien uregulować należność, o której mowa na stronie przedmiotu poprzez system PayU lub na wskazany rachunek bankowy. 4.5 W przypadku przelewu bankowego w tytule przelewu powinien znajdować się nazwa użytkownika z portalu allegro.pl. 4.6 Kris' empire nie może przystąpić do realizacji zamówienia jeśli nie zostaną spełnione warunki opisane w pkt 4.3, 4.4, 4.5. 4.7 Kris' Empire zobowiązuje się wykonać zamówienie przedmiotu zamówienia w imieniu kupującego u sprzedawcy w ciągu 3 dni od otrzymana należności za przedmiot zamówienia oraz podania przez kupującego adresu do wysyłki przedmiotu zamówienia. 4.8 Wysyłka może zostać zrealizowana w kilku różnych przesyłkach, w szczególności gdy jest kupujący zamówi kilka przedmiotów od różnych sprzedawców. 4.9 Czas realizacji zamówienia podawany jest każdorazowo na stronie przedmiotu. 5. Podatki i cło 5.1 Dokonanie zakupu przedmiotu zamówienia na zasadach opisanych na stronie przedmiotu oraz w niniejszym regulaminie (tj. dokonanie zakupu przedmiotu poza granicami Unii Europejskiej oraz odebranie przesyłki, w której znajduje się przedmiot zamówienia, nadanej spoza Unii Europejskiej) , tożsame jest z dokonaniem przez Kupującego importu towaru. W przypadku wystąpienia dodatkowych opłat celnych i podatku VAT, obowiązek ich uiszczenia spoczywa na kupującym. 5.2 Informacje odnośnie opłat celnych, podatków oraz innych opłat o charakterze publicznoprawnym, związanych z dokonywanym przez Kupującego importem znajdują się w szczególności w Ustawie o podatku od towarów i usług, Wspólnotowym Kodeksie Celnym, rozporządzeniu Rady 1186/2009 ustanawiającym wspólnotowy system zwolnień celnych i ustawie Prawo celne oraz w ustawie o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004. 5.3 Osoba prywatna może zostać zwolniona opłat celnych oraz VAT w oparciu o kryterium wartości przesyłki. Informacje odnośnie zwolnień z cła oraz podatku VAT, znajdują się w ROZPORZĄDZENIE RADY (WE) NR 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiające wspólnotowy system zwolnień celnych, art. 23 oraz ustawie z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług , art. 51. 5.4 Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości (wysyłki komercyjne, np. rzeczy zmówione przez internet - zamówienie wysyłkowe) wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. Za „towary o niewielkiej wartości” uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę. Zwolnienia nie stosuje się do wyrobów alkoholowych, perfum i wód toaletowych, tytoniu i wyrobów tytoniowych. Na podstawie art. 51 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54, poz.535 - z 2004 r.; z późniejszymi zmianami.) zwalnia się od podatku import towarów umieszczonych w przesyłkach wysyłanych z terytorium państwa trzeciego bezpośrednio do odbiorcy przebywającego na terytorium kraju, pod warunkiem , że łączna wartość towarów w przesyłce nie przekracza kwoty wyrażonej w złotych odpowiadającej równowartości 22 euro. Zwolnienia od podatku, o którym mowa wyżej nie stosuje się do: napojów alkoholowych; tytoniu i wyrobów tytoniowych; perfum i wód toaletowych. Zwolnienia od podatku, o którym mowa wyżej, nie stosuje się do towarów importowanych w drodze zamówienia wysyłkowego. Należy zatem zauważyć , że jeśli towary zawarte w przesyłce wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie nie przekraczają równowartości 22 euro , to mogą być zwolnione z cła i podatku od towarów i usług ( VAT). 5.5 Rzeczy przysyłane jako prezenty (Gift) zgodnie z przepisami Unii Europejskiej (art. 23 i 25 Rozp. Rady Europy Nr 1186/2009 ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych) i przepisami dotyczącymi podatku VAT (art. 52 ustawy o podatku VAT) oraz przepisami art. 37 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 o podatku akcyzowym (Dz. U. Nr 3, poz.11 – 2009 r.), są zwolnione z należności, jeżeli: - wartość prezentu nie przekracza 45 EUR; - deklaracja celna paczki jest kompletna i prawidłowa; - prezent był wysłany od prywatnej osoby, spoza UE do prywatnej osoby w Polsce; - prezent przeznaczony jest do użytku własnego lub rodziny; - rzeczy nie mają charakteru handlowego i odbiorca otrzymuje je bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów; - alkohol, wyroby tytoniowe itp. są zwolnione w dozwolonej ilości określonej szczegółowo w części dotyczącej alkoholi i perfum; - prezent ma charakter okazjonalny np. urodzinowy lub jubileuszowy. 6. Postanowienia końcowe 6.1 Wybierając opcję „Kup teraz” na stronie przedmiotu akceptuję postanowienia niniejszego regulaminu. 6.2 Kwestie nieuregulowane niniejszym regulaminem zostaną rozwiązane polubownie. 6.3 W przypadku zastrzeżeń co do należytego wykonania usługi przez Kris' Empire w pierwszej kolejności należy kontaktować się korespondencyjnie (poprzez email, pocztę tradycyjna lub telefon) z Kris' Empire w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla wszystkich stron umowy.