Elegancka Popielnica Popielniczka 15,5cm PREZENT (6542596124)

zakończona
459,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 29,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
 • lokalizacja: Białystok
Cre Art

Luksusowe popielniczki

model - 1-PN10314 ø 15,5 cm

Aukcje z innymi modelami znajdziesz tutaj.

459,00 zł

Luksusowe popielniczki - sklep Luxury Products.

Firma Cre Art pochodzi z Empoli, niedaleko Florencji której tradycje nierozerwalnie łączą się z produkcją szkła i kryształu artystycznego. Główna seria opiera się na ręcznie tworzonych artykułach do domu i jadalni, wzbogaconych 24 karatowym złotem.

Najczęściej używane materiały to mosiądz, złoto, srebro i kryształ.

Wszystkie towary są zaprojektowane i wykonane przez Włoskich mistrzów rzemieślnictwa, a firma ciągle stawia na nowe trendy w sztuce wzornictwa. Międzynarodowe uznanie - to dowód na zadowolenie klientów na całym świecie!

Pragniemy Państwu przedstawić niezwykle prestiżową kolekcję popielniczek POSACENERE, wykonanych z kryształu, ręcznie malowanego szkła, mosiądzu, oraz mosiądzu platerowanego złotem.

Ta piękna seria ekskluzywnych popielnic z pewnością będzie wyróżniała się wśród innych standardowych i klasycznych produktów. Polecam na elegancki prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - Luxury Concierge!


Producent: Cre Art

Model i Materiały:

1-PN10314 - ręcznie malowane, pozłacane szkło

Czas realizacji: do 30 dni roboczych

Nazwy firmy oraz znaki towarowe zostały użyte w celu informacyjnym i są własnością firmy . Informujemy, iż jakiekolwiek ich kopiowanie, powielanie jest czynnością niezgodną z prawem i czynność taka zgłaszana będzie odpowiednim organom.


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje1. Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptujesz warunki i regulamin. Pełny regulamin znajduję się na stronie o mnie 2.Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek Vat.
3. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę Vat, lub paragon fiskalny.
4. Sposób płatności należy określić, bezpośrednio po zakupie – poprzez formularz opcji dostawy, lub maila do nas.
5. Wszystkie wysyłki realizujemy tylko kurierem UPS i DPD.
6. W tytule przelewu należy podać dane, nr aukcji, oraz swój login na allegro.
7. Składając ofertę zawierają Państwo prawnie wiążącą umowę kupna/sprzedaży.
8. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i nie posiadają wad fizycznych.

9) Skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni jest możliwe, jeśli Kupujący spełnia poniższe warunki:

 • produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
 • towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone i nie będą nosiły oznak użytkowania
 • dołączony zostanie wypełniony formularz zwrotu
 • produkt nie był grawerowany, oznakowany, spersonalizowany do wymagań Kupującego na jego specjalne zamówienie.

( zgodnie z art. 38. ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

10) W przypadku, gdy Kupujący zwróci produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, LuxuryProducts zastrzega możliwość odesłania produkt na koszt Kupującego.

11) Zwrot i wymiana towaru nie dotyczy podmiotów prawnych i osób prowadzących działalność gospodarczą - w przypadku zakupu towaru na fakturę VAT.

USZKODZENIE PRZESYŁKI KURIERSKIEJ W TRANSPORCIE

1. UWAGA! W sytuacji, gdy przesyłka kurierska została uszkodzona podczas transportu należy w obecności kuriera spisać protokół uszkodzenia, a następnie skontaktować się z nami. Protokół uszkodzenia jest podstawą reklamacji.

2. Jeżeli uszkodzenie zostało zauważone po odjeździe Kuriera, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą kurierską i umówić się na przyjazd Kuriera w celu spisania protokołu.

3. Do momentu spisania protokołu nie wolno wyrzucać jakichkolwiek elementów opakowania np. folii bąbelkowej, a nawet papieru pakowego. Może to bowiem skutkować automatycznym odrzuceniem reklamacji przez firmę kurierską.

4. Protokół uszkodzenia należy pilnie do nas odesłać wraz z resztą dokumentów reklamacyjnych, tak abyśmy mogli w terminie 7 dni od zdarzenia zgłosić reklamację firmie doręczającej przesyłkę. Prosimy nie składać samodzielnie reklamacji, ponieważ uniemożliwi nam to wysyłkę nowego towaru bez oczekiwania na odpowiedź na reklamację ze strony firmy kurierskiej( procedura reklamacyjna UPS/DPD może być rozpatrywana w czasie 14-21dni).

Kurier UPS

Płatność przelewem --- 29zł
Wysyłka za pobraniem --- 29zł

PKO BP

46 1440 1387 0000 0000 1726 9585

Luxury Products Cylwik Spółka Jawna
ul. Marczukowska 6

15-724 BIAŁYSTOK

600 686 320

allegro@luxuryproduc­ts.pl
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • NORDEA BANK POLSKA S.A. 46 1440 1387 0000 0000 1726 9585
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 29,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Możliwość płatności w Euro.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kupujący ma 10 dni od momentu otrzymania towaru na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy. Przysługuje mu kolejne 14 dni na odesłanie towaru. W razie zwrotu kupujący pokrywa koszty wysyłki. Jeżeli towar posiadająca indywidualne cechy określone przez Klienta tj.: grawer, nadruk itp. lub produkt został sprowadzony na specjalne zamówienie klienta, to nie przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy. Nie można zwrócić towarów z licytacją ceny, czyli tych kupionych na aukcji z licytacją.

reklamacje

Warunkiem uwzględnienia reklamacji jest posiadanie paragonu lub faktury. W razie reklamacji kupujący pokrywa koszt odesłania towaru. Reklamacje zgłasza się mailowo z dokładnym opisem. Na jej rozpatrzenie sprzedający ma 14 dni.

pozostałe informacje

Udział w aukcji jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Składając ofertę zawierają Państwo prawnie wiążącą umowę kupna/sprzedaży. Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek Vat. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i nie posiadają wad fizycznych. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę Vat lub paragon fiskalny. Sposób płatności należy określić, bezpośrednio po zakupie – poprzez formularz opcji dostawy, lub maila do nas. Każde przyjęte przez nas zamówienie zostanie potwierdzone w trakcie wypisywania listu przewozowego. W razie braku informacji prosimy o kontakt. W tytule przelewu należy podać dane, nr aukcji, oraz swój login na allegro. Przesyłka jest ZABEZPIECZONA PRZED USZKODZENIEM PODCZAS TRANSPORTU. Warunkiem szybkiej wysyłki jest poprawne wypełnienie formularza opcji dostawy zaraz po zakupie. W przeciwnym wypadku realizacja zamówienia może się znacząco wydłużyć. Czas realizacji zamówienia jest określony w aukcji. Przesyłkę wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymania informacji o wysyłce pobraniowej. Z przyczyn od nas niezależnych np. opóźnienia leżące po stronie firmy kurierskiej, czas oczekiwania może się wydłużyć. W takim przypadku Klient zostanie o tym fakcie poinformowany. Koszt przesyłki kurierskiej jest naliczany jednorazowo. W przypadku paczki przekraczającej gabaryty wysyłka podlega indywidualnej wycenie. Nazwy firmy oraz znaki towarowe zostały użyte w celu informacyjnym i są własnością firmy . Informujemy, iż jakiekolwiek ich kopiowanie, powielanie jest czynnością niezgodną z prawem i czynność taka zgłaszana będzie odpowiednim organom. Niezgodne z zasadami Allegro oraz regulaminem aukcji jest wystawienie komentarza negatywnego z powodu opóźnienia w doręczeniu przesyłki oraz z powodu jej zaginięcie - doręczaniem przesyłek zajmuję się firma zewnętrzna. Przesyłki są wysyłane z zagranicy lub Polski (zależnie od aukcji) są ubezpieczone i w przypadku zaginięcia przesyłki Klient otrzymuje całkowity zwrot pieniędzy ) bez kosztów wysyłki) albo możliwość ponownego wysłania towaru.