EKSPOZYTOR SKLEPOWY WIESZAK, STOJAK NA BATERIE (6912189293)

zakończona
50,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

kspozytor na

Sprzedający

Strona "o mnie"
Inne moje aukcje
Moje Komentarze


Kontakt

Zadaj pytanie sprzedającemu

Telefon: 661-020-459

Kontakt Gadu gadu


Rachunek bankowy

81 1930 1738 2013 5001 0621 0001Koszty przesylki

Przesyłka kurierska 18
Przesyłka kurierska pobraniowa 25zł
Odbiór osobisty 0zl
Informacja
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.
Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: tysko@poczta.onet.pl

Witamy

Mamy do sprzedania ekspozytor, stojak na baterie, lub na inny towar, według Państwa pomysłów.

Wyłącznie odbiór osobisty w punkcie Tysko ul.Sienkiewicza 43, 08-110 Siedlce,

Pracujemy od od Pn do Pt od 10:00 do 18:00

w Soboty od 10:00 do 15:00 Zapraszamy

© AllegroOferty.pl

tresc

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

TYSKO S.C.
PUŁASKIEGO 21
08-110 SIEDLCE
NIP: 821-210-31-92
REGON: 711642870

TYSKO S.C. ul. Sienkiewicza 43 

08-110 Siedlce 

NIP: 821-21-03-192 

REGON: 711642870

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
TYSKO S.C.
ul. Pułaskiego 21
08-110 Siedlce
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu , instrukcją oraz gwarancją. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Proszę o zwrot na konto: [numer konta] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

reklamacje

Reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z obowiązującym prawem. Reklamację należy składać pod adresem: tysko@poczta.onet.pl lub w formie pisemnej na adres siedziby firmy: TYSKO S.C. ul. Pułaskiego 21, 08-110 Siedlce Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.