Eksplorator Regionalny, raporty Wehrmachtu 1944 r. (6912188123)

zakończona
16,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
Zakupy od 350 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Mielec, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • okładka: miękka
  • rok wydania (xxxx): 2016
  • kondycja: bez śladów używania

Na allegro działamy od 2002 r. Zapraszamy do ANTYKWARIATU GALERII OBRAZÓW I IKON ,,MIELECJANA-GALICJA­NA'' na allegro. Sprawdź oceny i komentarze o nas - nasz kontakt: gawlod@interia.pl lub tel. 17 7411527; 602 739362; 602 776197. Zapoznaj się ze stroną o mnie , warunkami oraz opisem naszych aukcji - zakup oznacza, że je akceptujesz!

Przedmiotem aukcji jest:

„Eksplorator Regionalny” mielecki, podkarpacki, ogólnopolski i globalny. Tom I – 2016 r.

format 21×21 cm, 184 strony, w tyn kilkadziesiąt kolorowych, plany, mapki, tłumaczenia raportów niemieckich z sierpnia 1944 r. i wiele innych rewelacji!

Prezentujemy niektóre strony wydawnictwa, w tym m.in. spis treści oraz indeks nazwisk i nazw geograficznych także w pliku pdf: http://promocja.miel­ec.pl/wp-content/upl­oads/2016/07/Eksplor­ator-regionalny-2016­-spis-tresci-slowa-w­stepne-indeks-reklam­y.pdf

Spis treści:

Przesłanie Daniela Kozdęby – Prezydenta Miasta Mielca
Słowo wstępne Zbigniewa Tymuły – Starosty Powiatu Mieleckiego
Włodzimierz Gąsiewski, Wstęp;
Prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Recenzja wydawnicza;
Z HISTORII REGIONALNEJ I GLOBALNEJ
Włodzimierz Gąsiewski, Pamiątka bitwy pod Tuszymą 11 maja 1915 r. – cmentarz wojenny żołnierzy i jeńców
nr 11/500 Tuszyma-Biały Bór;
Włodzimierz Gąsiewski, „Przyczółek mielecki” walki wyzwoleńcze – sierpień 1944, część I – od Czajkowej
do Borowej;
Bogdan Wytoszyński, Tagesmeldung – meldunki niemieckie z walk na Ziemi Mieleckiej 10 sierpień 1944 – cz. I;
Włodzimierz Gąsiewski, Niemiec poszukuje mogiły ojca z Wehrmachtu zaginionego podczas walk 1944 r. na Ziemi Mieleckiej;
Antoni Rejman, Szwabski dąb. Historia dębu niemieckich kolonistów z Czermin Kolonia Hohenbach;
Kamila Sarosińska, Piotr Szal, Historia więzienia przy ul. Rokitniańskiej w Przemyślu;
Mieczysław Kuriański, Jazłowiec – klejnot kresów;
Ks. prof. dr hab. Józef Mandziuk, Rosja na przełomie wieków;
EKSPLORATOR HISTORII I WIARY
Włodzimierz Gąsiewski, 800 lat parafii Gawłuszowice – obchody i publikacje;
Włodzimierz Gąsiewski, Ks. Abp Wojciech Ziemba Honorowym Obywatelem Gminy Wadowice Górne;
BIOGRAFICZNY EKSPLORATOR HISTORYCZNY
Barbara Kowalczuk, About Stanislaw Paluchowski – Diary of the granddaughter (wspomnienia wnuczki);
Barbara Kowalczuk, Żołnierz i Sługa Boży ks. Hieronim Kajsiewicz;
Andrzej Przybyszewski, Odszedł na Wieczną Wartę. Pułkownik Michał Zając;
Życiorys Tadeusza Krupy z Dębicy, opr. Mirosław Osowski;
Włodzimierz Gąsiewski, Wojciech Mroczek – mielecki „Strzelec”, „Murmańczyk” gen. Hallera,
kawaler „Biało-Amarantowej Wstążeczki”;
Włodzimierz Gąsiewski, Andrzej Mąka, O dwa mosty za daleko… – historia Michała Rodo z Ostrówka st. sapera gen. Sosabowskiego, który zginął w bitwie pod Arnhem oraz ojca i braci poległych za Polskę;
Włodzimierz Gąsiewski, Małżeństwa Polski Walczącej Stanisław Dolina ps. „Ignac”, „Górnik”
i Irena Dolina ps. „Barbara-Beata” – żołnierze AK;
JUDAICA I HISTORIA
Mirosław Wnuk, Rodzina Kryczka i Cichoń. Sprawiedliwi wśród narodów” z Żarówki;
Włodzimierz Gąsiewski, Moshe Gur, który przeżył holocaust – akt urodzenia po 88 latach;
EKSPLORATOR HISTORII LOTNICTWA
Stanisław Kosiński, Wspomnienia mechanika lotnictwa z pobytu w Archangielsku w ZSRR;
REGIONALNY EKSPLORATOR KULTURALNY
Natalia Kania, Arka Przymierza między dawnymi, a młodszymi laty;
EKSPLORATOR MUZEALNO-ARCHIWALNY
Kamila Sarosińska, Piotr Szal, Archiwum Zakładowe Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu
i jego zasób;
EKSPLORATOR BIBLIOGRAFICZNO-WYDA­WNICZY
Józefa Krasoń, „Białe kruki” w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w Mielcu;
FOTO-EKSPLORATOR
Piotr Durak, Śladami zapomnianego sacrum;
Włodzimierz Gąsiewski, Fotografie Piotra Duraka po obu stronach Bugu;
Michał Krawiec, Stary aparat fotograficzny „Fibituro”;
Włodzimierz Gąsiewski, Region i ludzie na starej fotografii;
EKSPLORATOR KONESERA I KOLEKCJONERA
Włodzimierz Gąsiewski, Korespondencje z I wojny światowej w zbiorach filatelistycznych Jerzego Klementowskiego

Indeks nazwisk i pseudonimów, miejscowości i nazw geograficznych:

Afganistan – 69; Aftanazy R. – 58; Akmolińska Obłast – 167; Aleksander II – 77; s. Alicja – 64; Anders – 89, 90; Alpy – 99; Alterburger – 10; Ałapajewsk – 75; Ameryka – 95, 107; Anglia – 57, 96, 103, 106; Antoniewicz Włodzimierz – 147; Antropow Jurij – 69; Anuncjata S. – 54, 61; Archangielsk – 103, 104, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139; Arnhem – 8, 106, 109, 100, 113, 114, 115; Auguste Charles – 148; Augustowskie województwo – 91; Auschwitz – 99, 105, 122; Australia – 96; Austria – 51; Awdaniec Michał – 58; Azja Środkowa – 69; Babula Agnieszka – 81, 82; Baden-Baden – 75; Badenia – 51; Bagiński H. – 103, 104, 105; Bajkał – 70; Baltyzar Władysław – 30; Bańkosz Robert – 153, 158; Baranów Sandomierski – 10, 22, 26, 27, 28, 37, 44; Barącz S. – 61; „Barbara-Beata” – 116, 120; Bartoszewicz K. – 148; Basiak Ewa – 25, 152; Basztura Ilona – 82; Bartnik Bożena – 143; Bauer Heinrich – 48; Baum; Berhard – 48, 50; Bednarczyk Kinga – 152; Beksiński Jacek – 81; Belgia – 109; Bełza – 55; Bender Peter – 48, 50; Berlin – 68; Biadoliny – 99; Birkenau – 122; Besancon – 93; Beskid Niski – 19; Białoruś – 55; Biały Bór – 10, 11, 16, 19, 20, 21, 38, 43; Białystok – 96; Biedroń Jan – 78; Biela Karol – 102; Bielat Henryk – 124; Bielcza – 99; Bielitz – 48; Bielsk podlaski – 104; Bielsko – 50; Bierzało Michał – 5; Bik Janusz – 78; Bik S. – 115; Biłków – 16; Biskupice Radłowskie – 99; bliski wschód – 60; Blizna – 22, 40; Błaszko (Błaszków ) Michał – 115; Błaszko (Błaszków) Tadeusz – 115; Błażewscy – 58; Błażowski Krzysztof Leonard – 61; Błonie – 30; Bobrujsk – 102, 103; Błonie pod Warszawą – 98; Bochnia – 166; Bock Inge „Konrad” – 47; Bogdan Piotr – 17; Bogdan Ludwik – 17; Bogdan Maria z Kosińskich – 17; Bogdański Zygmunt – 156; Boharadczany – 16; Bojarski Michał – 82; Bojczenko S. – 30; Bokszczanin – 102; Bolechów – 24; Bolonia – 88, 89, 90; Bonarek Rudolf – 28; Borek – 10, 33, 40; Borowa – 6, 12, 22, 24, 29, 30, 31, 41, 109, 150, 161; Borowicze – 116, 120; Borzęcin – 98, 99; Boża Wola – 29, 51; „Bór” – 28; Bór Las – 123; Bratuchin – 30; Breń – 31, 41, 43, 113; Bretania – 25; Breżniew Leonid – 68; Brooke – 109; Broniewski Kazimierz – 148; Browning Frederick – 109; Brożnowicz Apolonia – 120; Brukner Aleksander – 147; Brzesko – 99, 167; Brzeszcze – 116, 117; Brześć – 120; Brzozowski powiat – 156; Brzozów – 26, 31; Brzyście – 26, 27, 29, 82; Buczacki Daniel – 58; Buczacki Jakub – 58; Buczacki Michał – 58; Buczacki Teodoryk – 58; Buczacz – 58, 66; Buczacki powiat – 57; Budapeszt – 81, 116; Budziak Marianna – 65; Budziejowice – 100; Bug – 158, 159; Bugyi – 81; Bujak Bronisław – 140; Bukowski Władysław – 143; Buława Anna – 27; Bursztyńska Halina – 141, 142; Bursztyński Stanisław – 142; „Burza” – 23, 26, 27, 115; Burzyńska Janina – 143; Bydgoszcz – 116, 117; Bystroń Jan Stanisław – 147; Carskie Sioło – 71, 73, 74; Chabibulin – 28; Chajdaś Ewa – 152; Chałupki MedyńskiE – 16; Chełmek – 116; Chiny – 68, 69; Chlebowska Genowefa – 30; Chłopek Piotr – 30; Chmielów – 1012; Cholewczyński George F. – 110, 115; Cholewiak Mateusz – 5; Chorzelów – 26, 27, 29, 31, 105, 150; Christian z Heimde – 50; Chruszczow Nikita – 68; Chrzanowski Ignacy – 148; Chrząstów – 96; Chuchnowski – 102; Cichoń – 122; Cichoń Jan – 123, 124, 125, 126; Cichoń Józefa – 123, 124, 125, 126; Cichoń Łukasz – 124; Ciejka Julia z d. Winiarz – 109; Ciejka Józef – 109; Ciejka Wojciech – 109; Cisło Monika – 152; Cieślak R. – 54; Coatbridge – 97; Cieśnina Cuszimska – 71; Cisowa pow. Przemyśl – 16; Cracow – 90; Csacz Trenosen – 16; Czaja Józef – 49, 51; Czajkowa – 6, 22, 26, 27; Czarna – 43; Czartoryski-Szyler P. – 56; Czaszyn – 156; Czermin – 26, 30, 46, 48, 49, 50, 51, 126, 127, 128, 150; Czernienko Konstantin – 69; „Czernik” – 27; Czernik T. – 62; Czerwonograd – 158; Czop Karol Walery – 30; Czortków – 61, 65; Czortów – 16, 109; Dąbrowska Anna – 82; Dąbrowska Klaudia – 82; Darnica k. Kijowa – 102; Darowska Marcelina – 61, 62, 65, 66, 67, 95; Dąbrowski powiat – 128; Dąbrowa Tarnowska – 36, 122; Dawidowowie – 75; Delaroc – 57; Deutsch Ostrau – 51; Dębica – 11, 12, 22, 23, 45, 89, 90, 100, 101, 118, 127, 142; Dęblin – 130; Dębrzyna – 16; Dijon – 25; Dobrynin – 16, 17; Doktor Paul – 11; Dolata B. – 22, 23, 27, 31; Dolgesheim – 50; Dolina Andrzej – 117, 118, 119, 120; Dolina Irena – 116, 120, 121; Dolina Jerzy – 120; Dolina Józef – 120; Dolina Stanisław – 116, 117, 118, 119, 120, 121; Domański – 91; Dortmund – 44; Dowbór Muśnicki – 102; Driel – 110, 111, 112, 115; Drohobycz – 17, 24; Drozd Wasyl – 16; Drożdż Józef – 30; Dubissa –24; Duch Bronisław – 103; Dulcza Mała – 123; Dulcza Wielka – 123, 125, 127; Dulecki Las – 123, 127; Dunaj – 50; Durak Piotr – 153, 158, 159; Durek Wojciech – 140; Dusberger Stanisław – 118; Duszkiewicz Marek – 106; Dworzak Enzel – 11; Dziak Paweł – 82; Działdowo – 98; Działowski – 27; Działowski Antoni – 30; Działowski Jan – 30; Działowski Kazimierz – 30; Działowski Stanisław Antoni – 30; Dziedzice – 100; Dziębowska E. – 61; Ebennsee – 99; Eblig Hans – 11; Echtegeray Roger – 66; Edlinger – 11; Egipt – 60, 65; Europa – 22, 72; Evert – 147; Federacja Rosyjska – 120; Feni Met – 128; Fierek Maria – 88; Finlandia – 69; Firlejowie – 152; Fitowa A. – 27, 31; Fobl – 10, 11; Folygas Josef – 17; Francja – 57, 74, 93, 94, 96, 109, 122; Frankowicz Władysława – 124; Freda – 91, 93; Frodyma R. – 11, 21; Gaczyński Józef – 141; Gajek Zdzisława – 82, 151, 152; Galicja – 51, 52, 58, 60, 166, 167; Galicynowie – 75; Gałujew W. – 30; Gamber – 10; Gapon Gieorgij – 71; Garbacz D. – 26, 31; Garbuliński Witold – 82; Gargas-Gąsiewska Krystyna – 84, 85, 151; Gargas Stanisław – 30; Gaszyński Edward – 30; Gawiniak Edward – 49; Gawłuszowice – 26, 78, 81, 82, 106, 109, 115; Gawron Feliks – 30; Gawryś – 11; Gazda Bartłomiej – 11, 18, 21; Gaździcki Wincenty – 30; Gąsiewski Damian – 164; Gąsiewski Włodzimierz – 4, 7, 8, 10, 17, 18, 21, 22, 29, 31, 45, 78, 82, 83, 85, 105, 106, 113, 115, 121, 128, 150, 151, 152, 158, 159, 161, 167; Gdańsk – 91, 103; Gdański Józef – 85; Gdynia – 116; Gebethner – 148; Gesell Leopold – 48; Getinger Krystian – 5; Getinger Leon – 127, 128; Giełgudyszki – 91; Gierasimow N. – 30; Gierasimienko Wasyl – 28; Gilak Tomasz – 30; Gilowska-Blat Maria – 143; Gimbsheim – 50; Gizowa – 30; Gliny Małe – 24, 31; Gliny Wielkie – 29; Głaz Marianna – 102; Głodzik Małgorzata – 152; Głogowska Krystyna – 82; Głogowska Marcelina – 82; Godlewski – 91; Golba Wojciech – 127; Goleschau – 51; Goleszów – 12; Gomozkow I. – 30; Gomółka Mikołaj – 61; Gorbaczow – 65, 69; Gorlice – 10, 20; Goryl Michał – 102; Góra k. Śremu – 95; Góra Ropczycka – 43; Górki k. Mielca – 12, 126, 127; Górki pow. Brzozów – 16; „Górnik” – 116; Grabiec J. – 148; Graczek M. – 31; Grabówka – 154, 155, 156, 157; Grądy – 24; Grąziowa – 153; Grębosz – 28; GROCHOWE – 116; Grodzisk k. Siemiatycz –104; Gromek Jakób – 16; GROSS-KORCZYŃSKI – 116; Gródek jagielloński – 98; Grondy – 31; Grub Heinrich – 48, 49, 50; Grudniccy – 58; Grudziądz – 96; Grunwald – 148; Grych Grzegorz – 152; Grzywalska Zuzanna – 126; Gusen – 99; Gusisau – 11; Gutman Israel – 126; Gyszentimre – 109; Habsburg – 51; Haga – 164; Hahn K. E. – 73; Halisz Janusz – 159, 164; Haller – 102, 103; „Hanys” – 28; Haptaś Krzysztof – 78, 82, 152; Heidelager – 44; „Hejnał” – 23, 26, 27, 28, 116; Helowicz Stanisław – 18, 19; Herchel Krzysztof – 152; Herda Mateusz – 5; Heßler Philipp – 48, 50; Hesler – 126; Hill Johann – 48, 50; Hiszpania – 122; Hlobey Josef – 17; Hlond August – 64; Hłomcza – 153; Hoboj Josef – 17; Hohenbach – 46, 47, 48, 49, 50, 51, 126; Hohensülzen – 50; Holandia – 8, 106, 109, 110, 115; Holzhaeussr J.F. – 152; Horn Markus – 30; Hrubieszów – 17; Hupka Stanisław – 140; Hyki-Dębiaki – 26, 27, 28, 29; Hyrów – 64; Jekaterynburg – 75; „Ignac” – 116; „Ignacy” – 116; Indie – 60; Ilvesheim – 50; Irkuck – 69; Iwanicka Anna – 115; Iwanofrankowsk – 158; Iwanow I. – 27; Iwanow-Wozniesiensk – 71; Izrael – 126, 128; Jabłońska -Deptuła E. – 61; Jaderny August – 161, 162; Jaderny Wiktor – 161; Jagielsca Stara – 16; Jagiełło Władysław – 88; Jamnikow N. – 28; Jan Kazimierz – 88; Janikowie – 126; Janik Julek – 127; Janowiec – 123, 124; Jan Paweł II – 65, 67, 78, 81, 153; Jański – 94; Japonia – 71; Jaromski J. – 121; Jarosław – 52, 53, 98; Jarosław k. Wołogdy – 102; Jaroszyński Zbigniew – 26, 27; Jaś Łowiec – 59; Jaślany – 26, 27, 28; Jaworski Józef – 17, 18; abp Jaworski – 66; Jazłowczyk – 57, 60; Jazłowiec – 54, 55, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66; Jazłowiecki Jerzy – 58; Jazłowiecki Mikołaj – 60; Jegolsk – 116; Jelcyn Borys – 69; Jełowicki Aleksander – 62; Jesupow Feliks – 74; Jeż Andrzej –85; Jędruch Danuta – 82; Jędrzejowski Franciszek – 30; Jędrzejowski Jan – 30; Josefsdorf – 51; Józef II – 47, 49, 51; Józefów – 51; Jugosławia – 96; Jurkowić Duśan – 19; Jurkowski Józef – 99; Kaczor Maria – 152; Kadarkut – 109; Kajsiewicz Anna z Pawłowskich – 91; Kajsiewicz Dominik – 91, 95; Kajsiewicz Hieronim – 91, 94, 95; Kajsiewicz Kazimierz – 91, 95; Kajsiewicz Monika – 91; Kaliniewicz Jan – 62; Kajsiewicz Józefa – 91; Kajsiewicz Teresa – 91; Kajsiewicz Waleria – 91, 95; Karelia – 132; Kamieniec Ząbkowski – 125; Kamionka K. Świerdłowska – 116; Kania Natalia – 142; Kantor Tadeusz – 140; Kardas Artur – 95; Kapustka Wojciech – 99; Karpaty – 50; Karska Józefa – 95; Kaszub Wojciech – 19, 20; Katowice – 5; Katyń – 115; Kaukaz – 69; Kawęczyn – 40, 43; Kawon Łukasz – 19, 20; Kaysiewicz Hieronim – 91, 93; Kaysiewicz Janina – 90; Kaysiewicz Zbigniew – 86; Kazimierz Wielki – 58; „Kedyw” – 116; Kerner Franciszek – 30; Kibl Desiderius – 11; Kijów – 102, 158; Kiełków – 16, 89, 90; Kieraś-Jędrychowska Dorota – 150; Kiereński Aleksander – 73; Kirow Siergiej – 68; Kiryk F. – 21, 115; s. Klemensa – 64; Klementowski Jerzy – 166; Kliszów – 27, 28, 51, 82; Kłoda Karolina – 82; Kłoda Wiktoria – 82; Kluza Radosław – 152; Kochanski Halik – 110, 115; Kogut Aniela – 98; Kolaschnikow – 36; Kolbuszowa – 10, 12; Kolbuszowski J. – 57; Koller Paul – 11; Komada Dominik – 78; Komańcza – 157; Komoński Sz. – 30, 31; Konarski Stanisław – 96, 152; Koneczny Feliks – 67; Koniecpolski Jan – 61; Koniecpolscy – 58, 61, 66; Koniew Iwan – 22; Konopka Danuta – 152; Konopnicka – 55; Konopczyński W. – 61; Konrad Alfred – 47; Konstanca – 71; Koper Agnieszka – 102; Kopernika – 52; Kopieniec Las – 123; Kopyciński Adam – 78, 82; Korea – 71; Koronkiewicz – 102; Korporal Bilag Gregor – 17; Korzon Tadeusz – 147; Kos Jerzy – 85; „Kosa” – 23; Kosiński Stanisław – 130; Kostecka Stefania – 104; Kostroma – 135; Kosyra-Cieślak H. – 54; Koszyce – 67; Kościuszko Tadeusz – 22; Kośmider Marta – 152; Kotasek Josef – 17; Kowalczuk Barbara – 90, 93, 95; Kowalczuk Małgorzata – 94; Kowalski I. – 60; Kowalski S. J. – 59; Kowno – 24, 91; Kozdęba Daniel – 4; Kozik Józef – 30; Kozioł Anna – 152; Kozioł Marek – 5; Kozioł Maria – 18; Kraj Ałtajski – 104; Krakowskie województwo – 115; Kraków – 16, 22, 27, 31, 57, 60, 61, 88, 92, 94, 98, 99, 108, 109, 117, 118, 125, 126, 141, 147, 148, 150; Kraków-Płaszów – 122; Kralisz Katarzyna – 152; Krasoń Józefa – 148; Kraushaar Niklas – 48, 50; Krawczyk Czesław – 30; Krawiec Michał – 164; Krempa A. – 23, 26, 31; Krempa Roman – 28; Kresy Wschodnie – 22, 54, 55, 56, 57, 58, 67, 142; Krieg Tobias – 48, 50; Kronsztad – 71; Krupa Józef – 98; Krupa Stanisława – 98; Krupa Ryszard – 101; Krupa Tadeusz – 98, 100, 101; Kryczka Andrzej – 122; Kryczka Bronisława – 122, 125, 126; Kryczka Eugeniusz – 122; Kryczka Józefa – 122, 123, 124; Kryczka Władysław – 122, 123, 124, 125, 126; Krym – 69, 73; Krynica – 119; Krzemienica – 82; Krzemieniec – 87, 88, 89; „Krzemień” – 27; Krzysztofik J. – 29, 31; Książek Józef – 11; Księstwo Halicko-Włodzimiersk­ie – 58; Kubiak Bronisław – 30; Kucharczyk Adam – 44, 45; Kuba – 68; Kudriacew S. – 25; Kukawski L. – 63; Kukiel Maryan – 148; Kuliczkowski Apolinary – 54, 64; Kulpa Franciszek – 99; Kumaniecki K. – 57; Kurdziel Katarzyna – 82; Kurgan A. – 11, 19, 21; Kuriański Mieczysław – 54, 67; Kurmankiewicz- Pawlikowska Agnieszka – 82; Kurowska Wiktoroa – 82; Kurzwieil Alfred – 11; Kutrzeba Stanisław – 148; Kwarciany Władysław – 28; Lang Josef – 11; Lech Przemysław – 5; Le Croisic – 97; s. Laurencja – 64; Legnica – 67; „Lejba” – 123, 124; Leluk I. – 27; Le Rond Point – 97; Leszczyński Jan – 118; Lenin – 68, 75; Leśniak Roman – 143; Leżeński C. – 63; Libera Tomasz – 5; Liberacki Adrian – 5; „Lis” – 26; Lis Paweł – 152; Lis Wojciech – 26; Litwa – 55, 91, 96, 137, 138; Liverpool – 97; Loyant – 96, 97; Londyn – 25, 96; Lubiąż – 67; Lublin – 61, 102; Lubomirscy – 58; Łoziński B. – 62; Lwow Gieorgij – 74; Lwów – 60, 64, 86, 88, 89, 130, 132, 148, 158; Łask – 98; Łączki Brzeskie – 27; Łemkowska Apolonia – 156; Łętocha Sebastian – 5; Łopuski J. – 28; Łoś Józef – 99; Łowczówek – 166; Łowicz – 93; Łódź – 71, 98, 126; Łubieński Konstanty – 23, 28, 31, 116, 117, 120, 121; Łukawiec – 30; Łysa Góra – 11; Łysaków – 44, 46, 47, 49; Łysakówek – 24, 30, 31; Mach Wilhelm – 140; Maciąga Mirosław – 117, 121; Maciejewski – 102; Maj Mariola – 152; Majdanek – 127, 128; MacLeod Kevin – 21; Makarenko W. – 30; Makowiesko – 53; Maksymo Johan – 16; Malinie – 28, 29; Mała – 140; Małek Jan – 30; Małek Konstancja – 30; Małopolska – 89, 90; Małopolska Wschodnia – 64; Małopolskie województwo – 167; Mamczarz A. – 133; Mandziuk Józef – 68; Mandżuria – 71; Manowski Marian – 26; Mans Effanrich – 16; „Marcin” – 23; Marchfeld – 50; Marciniec Piotr – 5; Marek Wiktor – 124; Maria Antonina – 74; Marek Juliusz (Władysław) – 126; Marek Wiktor – 126; Markowski K. – 96; Marzynek – 98; Massachusetts – 107; Mauthausen – 99; Maux Eugen – 11; Mayer Paul – 11 ?; Mazur Jan – 26; Mazur Karolina – 82; Mazurkiewicz – 102; Mazowsze – 150; Mączka Jan – 99; Mąka Andrzej – 106, 112, 115; Mąka Elżbieta – 112; Mąka Mateusz – 110; Mediolan – 89; Mehoffer Józef – 140; Mendyk Małgorzata – 54; Michalak – 100; Michalik – 100; Michalski – 147; Michałowski A. – 21; Michałowski Piotr – 140; Mickiewicz Adam – 55, 93, 94, 95, 141; Mickiewicza ulica – 116; Midura Józef – 84; Miedienica – 24; Mielec – 4, 5, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 41, 44, 45, 51, 78, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 102, 104, 105, 106, 109, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 126, 128, 130, 139, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 158, 159, 162, 163, 164; Mieleccy – 149; Mielecki Mikołaj – 148; Mielecki powiat – 6, 8, 161; Mikołaj II – 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Mikulski Andrzej – 118; Missiriac Milan – 90; Milawicki M. – 53; Minkowski – 97; Mińsk – 102; Mizera Józef – 99; Mleczko Karol – 166, 167; Mleczko Stanisława – 167; „Mleko” – 116, 120; Młodochów – 109; Modlin – 98; Mohylew – 74; Mongolia – 69; Mrzygłód – 153, 154; Koen Dawid – 126; Koen Frieda – 126; Koen Leon – 126; Koen Moniek – 126; Koen Zelman – 126; Monte Cassino – 88, 89, 90; Montgomery – 109; Moshe Gur – 126, 127, 128, 129; Morze Białe – 133, 134; Morze Czarne – 68; Morze Japońskie – 69; Moskwa – 71, 75, 93, 103, 132, 135, 136; Mościska (os. Mielca) – 116; Moza – 109; Możajsk – 103; Mroczek A. – 102; Mroczek Bronisław – 104; Mroczek Bronisława – 104; Mroczek Ignacy– 102; Mroczek Jan – 105; Mroczek Kazimierz – 104; Mroczek Maciej – 105; Mroczek Rozalia – 102; Mroczek Stanisław – 105; Mroczek Władysław – 104; Mroczek Wojciech – 102, 104, 105; Mróz Teresa – 122; Murmańsk – 103; Naarden – 110; Nadrenia – 51; Nagórzany – 158; Neant – 96; Nicieja S.S. – 61; Niedbała Anna – 85; Niemen – 91; Niemcy – 22, 25, 32, 70, 108, 109, 122; Niepodległości aleja – 116; Nieszawa – 88, 89; Nisko – 98; Nina N. N. – 66; Nitkiewicz Krzysztof – 78, 81, 82; Niziński Zbigniew – 128, 129; Niżniow – 65; Norbert Jakub – 11; Normandia – 25, 110; Notre Dame des Champs – 94; Nowacki Władysław – 63; Nowak Bartosz – 5; Nowa Wieś – 37; Nowak Jan – 78, 81; Nowak J. R. – 56; Nowa Wieś – 93; Nowikow – 34; Nowogrodzkie woj. – 120; Nowosiółka – 61; Nowy Jork – 74; Nowy Sącz – 5, 166; Oborski – 9; Oboziersk – 103; Odens (USA) – 107; Odessa – 61, 63, 71; Oka – 22; Olbromski Mariusz Jerzy – 143; Olchowa – 154; Olchowiec – 57, 60; Olgerbrandt S. – 149; Olsza os. Krakowa – 118; Olszewski Karol – 140; Olsztyn – 44, 84; Omsk – 167; Opatów – 108; O. Orban – 65; Oosterbeek – 110, 114, 115; Ordyk S. – 27; Orłowie – 75; Orłowicz M.– 60; Orłowska-Sondej Grażyna – 56; Orłów – 51; Orochowski J. – 29; Ortyl K. – 96; Ortyl Władysław – 20, 81; Orzechowski Stanisław – 99; Oskaryca – 103; Ostasz G. – 7, 23, 31, 121; Ossoliński Maksymilian – 149; Ossolińscy – 150, 152; Oświęcim – 99, 116, 117; Opałacz Władysław – 51; Osowski Mirosław – 101; Ostrowy Tuszowskie – 51, 121; Ostrówek – 24, 31, 82, 106, 107, 108, 109, 113, 115; Osuchowski – 39; Otałęż – 32, 33, 44; Oziębło Paweł – 5; Ozimek Leon – 11; Padew Kolonia – 51; Padew Narodowa – 26, 27, 51, 78, 115; Padula Wasyl – 16; Palatynat – 47, 49, 50, 51; ; Palmir – 69, Paluchowska Alida – 89; Paluchowska Janka – 87; Paluchowska Katarzyna – 87; Paluchowska Maria – 90; Paluchowski Stanisław – 86, 87, 88, 89; Paluchowski Tadeusz – 87, 88, 89; Paluchowski Tomasz – 87; Panasiuk Andrzej – 65; Pańkowska Czesława – 52; von Papen – 25; Paprocki Teodor – 147, 148; Paryż – 93, 94, 103; Paterak Zofia – 150; Pawlenko – 28; Pazdro Piotr – 26, 28; Pazdyk Anna – 30; Perl Karl – 13; Persja – 69; Pezda – 127; Piasek – 30; Piątek Józef – 150; Picek Michael – 16; Piczugin Iwan – 27, 31; Piergamienszczyk M. – 27, 28; Pieróg F. –96; Pietrenko – 36; Pietropawłowsk – 75, 167; Pietrow S. – 27; Pietruszka Stach – 127; Pikulak (Pikułak) Franz – 16; Pilzno – 42; Pionteck Hedwig – 44, 45; Pionteck Helmut – 32, 44; Pionteck Rüdiger – 32, 44, 45; Piotr Wielki – 75; Piotrogród – 74, 103; Pius XII – 64; Plac saski – 104; Plehwe Wiaczesław – 71; Plisowski Konstanty – 63; Ploermel – 96; Plymouth – 97; Płatek Grzegorz – 5; Pławo – 29; Płonna – 154, 158; „Pobudka” – 23; Poburiew – 29; Podgórski – 102; Podkamień – 54; Podkarpacie – 5, 158; Podkarpackie woj. – 140, 143, 151; Podlesie Żarowskie – 124; Podleszany – 33, 38, 102, 104, 105; Podole – 57, 58, 59, 66; Pogoda Elżbieta – 152; Pogoda Maria – 152; Pokuć – 58; Pol Wincenty – 56; Polewoj A. – 28; Polska – 5, , 850, 52, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 65, 67, 69, 94, 100, 105, 106, 108, 109, 116, 122, 125, 138, 140, 158, 164; Połoniecki B. – 148; Pomorze – 104; Poniatowski Stanisław – 61; Poniatowscy – 58; Popiołek Krzysztof – 81; Popow P. – 31; Porąbka Uszewska – 167; Port Artur – 71; Potapow Iwan – 28; Potoccy – 58; „Powiślak” – 89; Poznań – 94, 110, 115, 116, 117, 148; Poźniak P. – 61; Północna Dźwina – 132, 136; Prek Ksawery – 140; Preppendorf – 51; Priemiotew S. – 28; Prokić Andreja – 5; Prusy Wschodnie – 44; Przebendów – 51; Przecław – 10, 16, 17, 19, 20; Prejs Tomasz – 5; Przekop – 115; Przekopane-Przerwa – 52; Przemyska Ziemia – 52; Przemyśl – 13, 52, 53, 143, 144, 145, 146; Przewoźnik Elwira – 152; Przybyszewski Andrzej – 55, 56, 60, 97, 126, 152; Przybyszewska Maria – 126; Przykop – 115; Psków – 24; Puszcza Kampinoska – 98; Puławy – 93; Pułtusk – 150; Pupa Zdzisław – 81; Pustków – 22, 44, 101; Putek Kazimierz – 23; Putin – 68; Pytko Stanisław – 22, 31; Radgoszcz – 128; Radłów – 98, 99, 100; Rado Iwona – 82; Rado Stanisław – 29, 31; Radom – 93; Radomyśl nad Sanem – 98; Radomyśl Wielki – 12, 55, 56, 60, 122, 123, 124, 126, 152; Radulj Kamil – 5; Radziwiłł Jan Jerzy – 60; Rakowa – 155, 156; Raków – 34; Rasputin Gieorgij – 73, 74; Rawa Ruska – 109; Rączy Elżbieta – 126; Redl-Zipf-Voklabruch – 99; Reichscheim – 51; Rejman Antoni – 50, 51, 152; Ren – 25, 50, 109, 110; Renner – 164; Rhrein – 48; Riazań – 26; Rimski-Korsakow – 72; Riwiera Francuska – 75; Rieżyca – 24; Röhricht Edgar – 45; Rodan – 25; Rodo Jan – 106, 107, 108; Rodo Józef – 107; Rodo Maria – 108; Rodo Medard – 107; Rodo Michał – 106, 107, 108, 109, 110, 113, 114, 115; Rodo Mieczysław – 107; Rodo Stanisław – 107, 108, 109; Rodo Władysław – 107, 108, 109; Rodo Wojciech – 108; Rokita – 161; Rokitniańska – 52, 53; Roland – 49; „Rolnik” – 26; „Romanelli’ – 27; Romanowa Aleksandra – 72, 73, 74; Romanow Aleksy – 72, 73, 74, 75; Romanowa Anastazja – 72, 73, 75; Romanowa Elżbieta – 75; Romanow Konstanty – 75; Romanow Michał – 74, 75; Romanow Mikołaj wlk. ks. – 74; Romanowa Maria – 72, 73; Romanowa Olga – 72, 73; Romanow Siergiej Iwanowicz – 75; Romanowa Tatiana – 72, 73; Romanowowie – 75; Ropczyce – 12, 140, 141, 142; „Rolnik” – 26, 28; Romer – 30; Rosiński – 103; Rosja – 57, 62, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 102, 103, 105, 123, 166, 167; Rosolin – 153; Rotter – 10; „Rozalia” – 99; Rozogi – 84; Roztocze – 158; Roztworowski – 116; Rozwadów – 98; Rożniaty – 82; Ruberg – 164; Rucki Jan – 30; Rucki Józef – 30; Rucki Stanisław – 30; Ruda – 43; Rudenko G. – 27; Rumunia – 33, 44, 71, 109; Rusak Andrzej – 78; Rusiłow – 65; Rusinek Michał – 100; Ruś – 58; Ruś Czerwona – 57; Rużonberk – 67; Rutyna Ludwik – 66; Rydz-Śmigły Edward – 64; Rydzyk Tadeusz – 82; Ryga – 57; Ryster Jacek – 94; „Ryś” – 26; Rzędzianowice – 24, 31, 51; Rzeczypospolita Polska – 55, 57, 58, 66; Rzemień – 11, 104; Rzepecki Karol – 148; Rzepecki Zdzisław – 148; Rzeszów – 7, 16, 23, 24, 26, 27, 28, 31, 52, 53, 78, 121, 126, 142, 149, 150, 151; Rzochów – 17, 38, 41, 118; RZym – 62, 65, 94, 95; Rżany Maria – 30; Sadkowa Góra – 24, 29, 31; Sadok Wincenty – 54, 58; Sagan F. – 28, 31; Saint-Malo – 25; Saipp Adam – 48, 50; Saipp H. – 46, 49; „Salis” – 26, 27; San – 10, 24, 52, 98; Sandomierz – 24, 78, 81; Sanocki powiat – 153, 156; Sanok – 153, 154; Sapała Ludwika – 107; Sapała Marianna – 107; Sarnów – 51; Sarosińska Kamila – 52, 143; Sarwa Jan – 81; Sasor Marcin – 151; Sawicki Jan – 63; Schetonow 36; Schön Philipp – 48, 50; Schönanger – 51; Sczęsny Feliński – 62; Sejny – 91; Semenenka Piotr – 94; Senft Adam – 48, 50; Senft Horst – 46; Seniczak-Ścibor Ewa – 125; Serock Pomorski – 104; Sewastopol – 71; Sędziszów – 33, 41; Sielce – 22; Semeneńko Piotr – 92; Sikorski Władysław – 150; Siemieruchin I. – 27; Sienkiewicz – 141; Sienkiewicza ulica – 90; Sinka Tadeusz – 140; Sitting Karl – 11; Skierniewice – 98; Skniłów – 130; Skopiński Antoni – 29; Skóra Jan – 30; Skóra Weronika – 30; Skrzyński Henryk – 99; Skrzypczak Jerzy – 78, 109, 115, 152, 159; Skwirko Wanda – 52; Słowacki – 55; Słowiki – 91; Słupiec – 43, 44; Smoczka – 26; Smyków – 29, 125; Sobczak Szymon – 5; Sobieski Jan – 57; Sobolew A. – 30; Sohling Pelzer – 50; SokaL – 63; Sokalski Adam – 109; Sokole – 17; Sokołowski – 103; Sołombolsk – 103; Sosabowski Stanisław – 106, 109, 110, 111, 112, 113; „Sosna” – 23, 28; Sosnowa – 125; Sowiński Leonard – 149; Soviet Union – 90; Springer A. – 148; St. Petersburg – 71, 72, 73, 77; Stalin – 57, 68; Stallmann Johann – 48; „Stalowy” – 26, 27; Stambuł – 25; Stamm Johann – 48, 50; Stanisław August – 61, 147; Stanisławów – 54, 123; Stany Zjednoczone – 70, 71; „Stef” – 116; Stępień – 132, 137, 139; St. Nazaire – 97; Stasierski K. – 109, 115; Stec Marcel – 5; Stołypin Piotr – 72, 77; Straus Izrael – 126; Strogonowie – 75; Strugała Jan 30; Strugała Stanisław – 30; Stryj – 88; Strypa – 57; Sulewski Robert – 5; Sulimierski F. – 54; Surowa – 24, 31; Syberia – 68, 77, 102, 166, 167; Sybir – 64; Szachtowy – 116; Szafranów – 40, 49; Szaja Singer – 128; Szal Piotr – 52, 143; Szarek J. – 63; Szepetowo – 116; Szkocja – 97; Szczucin – 33, 34, 42, 45, 50; Szczur Witold – 77, 81, 82; Szklarz Władysław – 27S; Szkodna – 37; Szkolnicki Piotr – 52; Szmatow A. – 29; Szówski – 53; Szrom Józef – 30; Sztorc Roman – 30; Suwałki – 96; Swół Katarzyna – 30; Szczepański – 137, 139; Szczurek Florian – 124; Szembek Leticja – 65; Szembek Maria – 99; Szia Szwartz Szkaradek – 109; Szkaradkowa – 108; Szybisty Franciszek – 30; Szybisty Mieczysław – 29, 30, 31; Szydłowiec – 150; Szymanów – 54, 65; Szymany – 66; Szymczyk W. – 23, 27, 28, 30, 31; Śląsk – 54; Śliwa F. – 27, 31; Świecie – 104; „Świerszcz” – 28; Świętoń Janusz – 152; Świlski Stanisław – 98; Świerad Tadeusz – 99; Świerdłowsk – 116; Świerdłowskie woj. – 120; Świetlicki Władysław – 27; Święch Kazimierz – 84; Święta Katarzyna – 67; Tarczoń Alojzy – 99; Tarapata Jan – 78, 81; Tarnawa Górna – 154, 155, 157; Tarnobrzeg – 12, 22, 24, 27, 28, 78, 102, 126; Tarnopol – 109; Tarnopolskie województwo – 57; Tarnowscy – 150; Taupont – 96, 97; Tarnów – 34, 50, 85, 87, 99, 100, 124, 158, 166; Tchórzyńska Stefania – 115; Tejchma Jacek – 153, 159; Terakowski F. – 148; Tidemann – 43; Tobolsk – 74; Toczyńska Monika – 152; Tołstoj Aleksiej – 72; Topolski – 130; Torowa ulica – 116; Toruń – 88, 89, 90; Towiański – 95; Trehorentue – 96; Trembecka Weronika – 82; Trocki Lew – 68; Trojdenowicz Jerzy III – 58; Trzaska – 147; Trzciana – 34, 37, 39; Trzecieski Jan – 109; Turcja – 25, 56, 69; Tuszów Kolonia – 51; Tuszów Mały – 51; Tuszów Narodowy – 28, 29; Tuszyma – 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 33, 41; Tymuła Zbigniew – 6, 78, 81, 159; Twardowski Bolesław – 62; Underschütz Rudolf – 46; Udenheim – 50; Ujście – 24, 31, 161; Ukraina – 24, 55, 61, 65, 66, 67, 102, 158; Ulm – 50; Umiastów – 98; Undenheim – 50; Ural – 71, 75; s. Urszula – 64; Urszulańska ulica – 99; USA – 106, 107; Ustianowicz Zofia – 65; Ustrzyki Dolne – 158; Wadowice Dolne – 83; Wadowice Górne – 34, 41, 83, 84, 85, 127; Waldstetten – 10; Walewski W. – 54; Walewscy – 58; Wałek Józef – 26; Wampierzów – 33, 34, 39, 42, 43, 84; Ware w stanie Massachusetts – 107; Warmia – 85; Wartalski Adam – 54, 57; Warszawa – 22, 23, 27, 28, 31, 45, 54, 57, 58, 61, 62, 64, 92, 93, 95, 99, 103, 104, 105, 109, 116, 117, 119, 147, 148, 149, 150; Wassiliew – 36; Wawrzkiewicz Włodzimierz – 85; Wiącek Kazimierz – 29; Wicherski Zbigniew – 150; Wiązownica – 53; Wetzenring – 51; Węgry – 96, 107, 109, 115, 123; Wiedeń – 44, 48, 50, 167; Wielka Brytania – 70, 96, 109; Wielkie Jeziorki – 103; Wielkopolska – 126; Wielopole Skrzyńskie – 140; Wienner-Neustadt – 99; „Wierzba” – 28; Wietnam – 68; Wiktoria królowa Anglii – 72, 73; Wilczyński Stanisław – 19; Wilhelmi Sebastian – 48, 50; Wilk Weronika – 82; Wilno – 149; Wisła – 22, 24, 27, 28, 33, 34, 36, 37, 42, 43, 45, 50, 64, 71, 113, 141, 150, 153, 161; Wisłocka Wiktoryna – 157; Wisłoka – 4, 10, 11, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 42, 45, 48, 50, 81, 125, 156; Witek J. – 121; Wisłok Wielki – 157; Witkowice (Ropczyce) – 141, 142; Witkowski R. – 60; Włochy – 75, 89, 96; Wnuk Mirosław – 126; Wodziccy – 152; Wodzicki Eliasz – 152; Wojciechowski Mieczysław – 100; Wojków – 22, 51; Wojnarowski Janusz – 140, 141; Wojno J. – 105; Wojsław – 33; Wojtowicz Joanna – 143; Wola Mielecka – 27, 41; Wola Pławska – 29, 51, 87, 89, 90; Wola Ociecka – 10, 11, 33; Wola Otałęska – 126, 127; Wola Wadowska – 43; Wola Zdakowska – 82, 106; Wolf – 148; Wolf H. Doring – 164; Wolica – 38; Wołk Michael – 16; Wołogda – 102; Wołyń – 63; Wójtowicz Franciszka – 30; Wrocław – 54, 57, 58, 63, 67; Wróbel Franciszek – 30; Wróbel Karol – 30; Wróbel Stanisław – 99; Wyczałek Walenty – 30; Wylów – 16; Wyrubowa Anna – 74; Wyszatyce – 52; Wyszechrad – 58; Wytoszyński Bogusław – 32; Wyzina Marcin – 30; Zabiec – 33; Zaborów – 98; Zabrze – 5; Zadwórze – 30; „Zagłoba” – 116; Zagorzyce – 37, 38; Zagórski Andrzej – 26, 31, 115, 117, 118, 119; Zagórowski – 116; Zając Franciszka – 96; Zając Józef – 96; Zając Mieczysław – 96; Zajączkowski Alfred – 89, 90; Zajemka Spirarskoho – 167; Zakręcki Franciszek – 30; Zalepa Sebastian – 5; Zalewski-Isakowicz T. – 54; Załucki Antoni – 28; Zamoyska Olena – 158; „Zapalnik” – 123; Zasław – 63; Zasów – 123; Zawada – 99; Zawadzki Józef – 149; „Zawierucha” – 23; Zawila Ludwig – 17; Zawiliński Roman – 140; „Zbigniew” – 120; Zbyszewski Włodzimierz – 30; Zdaków – 109; Zdanowicz Aleksander – 149; Zdrochc – 99; Zdziary – 38; Zeis Inguard – 11; Zeitheim Monika – 95; Zielecki A. – 21; Zieleniewski – 96; Ziemia Mielecka – 6, 161; Ziemba Wojciech – 83, 84, 85; Ziemie Zachodnie i Północne – 56, 125; Zimmermann Andreas – 48, 50; Ziempniów – 43; Złotniki – 24; Złoty Stok – 125; Zolowski Edward – 140; Zubow – 102; Związek Radziecki (ZSRR) – 22, 32, 44, 57, 64, 65, 68, 89, 105, 109, 116, 117, 118, 120, 121, 130, 132, 133, 135, 136, 139, 142; Zwirnica – 34; Zwoliński L. – 147; „Zworny” – 23; Zych Sławomir – 82; Żarów Stefan – 150; Żarówka – 122, 123, 125, 126; „Żbik” – 26, 118; Żegień Łukasz – 5; Żmudź – 91; „Żubr” – 28; Żubrowski Jakub – 5; „Żuk” – 26; Żurawski Władysław – 9; Żytomierz – 89, 90, 149.


Obejrzyj także nasze inne aukcje!

Zapraszamy, przy kilku zakupach jest jeden koszt wysyłki
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u gawlod za co najmniej 350 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 96 1140 2004 0000 3802 3293 4819
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Niemcy 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Zakupione i zapłacone przedmioty wysyłamy ciągu 24 godzin w dni robocze. Istnieje możliwość e-przesyłki, odbioru osobistego i innych form dostawy!
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Agencja Wydawnicza "Promocja"
Sobieskiego 1/1
39-300 Mielec
NIP: 817-001-09-06
REGON: 690272304
Agencja Wydawnicza "Promocja" (AWP) w Mielcu działa jako podmiot gospodarczy od 1991 r. Wydaje m.in. czasopisma lokalne w tym "Wieści Regionalne" i "Nadwisłocze" oraz książki, głównie historyczne. Zajmuje się też promocją i reklamą. Od 1997 r. funkcjonuje także jako mini galeria obrazów, a później także antykwariat, który ze względu na dominujący asortyment sprzedawanych przedmiotów i działalności artystycznej przyjął nazwę: ANTYKWARIAT GALERIA STUDIO MIELECJANA GALICJANA. Od 30 stycznia 2002 r. AWP pod nickiem "gawlod" prowadzi sprzedaż na allegro uzyskując do końca 2016 r. ponad 26 tys. pozytywnych komentarzy. Świadczy to o rzetelności i jakości prowadzonej sprzedaży, której podstawą jest troska o zadowolenie Kupujących, których w dalszym ciągu zapraszamy do dokonywania z nami transakcji poprzez allegro!

kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
  • sobota 09:00 - 13:00
  • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Inne opcje przesyłki, w tym także ewentualną wysyłkę za granicę, należy uzgodnić ze sprzedającym. Obejrzyj nasze inne aukcje. Przy dodatkowym zakupie jest liczony jeden wspólny koszt wysyłki. Zakupione przedmioty wysyłamy po otrzymaniu zapłaty, także przez płatność allegro - także tego samego dnia! Nasz numer konta podany jest w powiadomieniu allegro oraz informacji menadżera sprzedaży allegro. Sprawdź zawsze czy jest to ten sam numer konta, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Uwaga! Wysyłkę gratis realizujemy możliwą najtańszą opcją z potwierdzeniem odbioru.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Agencja Wydawnicza "Promocja" Włodzimierz Gąsiewski
Jana III Sobieskiego 1
39-300 Mielec
PL
Dodatkowe informacje

Zwroty zakupionych przedmiotów są możliwe zgodnie z regulaminem allegro