EKSKLUZYWNA POPIELNICZKA BEZZAPACHOWA TARAS BALKON (6542054040)

zakończona
49,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • Paczka48 16,00 zł
Zakupy powyżej 300 zł
 • lokalizacja: Złotów
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • rodzaj: stół
 • materiał wykonania: inny
 • kolor: wielokolorowy

We wszystkich sprawach preferuję kontakt e-mail. Na e-maile odpowiadam na bieżąco do kilku godz. (max. 1 dzień roboczy). Do każdej korespondencji proszę załączać login z Allegro oraz kopie poprzedniej korespondencji. Bardzo ułatwi to korespondencję z Państwem.

.

email: souvenir_royce@inter­ia.pl

.

FORMULARZ KONTAKTOWY

.

Firma ROYCE Krzysztof Podemski

NIP: 767-119-24-21

REGON: 301241860

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie " O mnie ".

.

Pobranie pocztowe wyłącznie dla Allegrowiczów z minimum 10 pozytywnych komentarzy oraz bez niepokojącej ilości negatywnych komentarzy.

.

Za przesyłkę płaci się tylko raz bez względu na ilość zakupionych przedmiotów. Zakupy zrobione na kontach Allegro.pl FirmaRoyce , Souvenir_ROYCE mogą być wysyłane w jednej paczce bez dodatkowych kosztów za wysyłkę. W tym przypadku proszę o dodatkową informacje aby połączyć zamówienia.

.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Do zakupów dołączany jest paragon fiskalny lub faktura (na żądanie) na którym uwzględniane są koszty wysyłki.

.

W tytule wpłaty proszę koniecznie wpisywać swój login z Allegro. Ułatwi i przyspieszy to księgowanie wpłaty.

Zamówienia wysyłane są zazwyczaj tego samego dnia co księgowanie wpłaty nie później jednak niż 2 dni robocze.

.

W niektórych przedmiotach jest możliwość wybrania koloru lub modelu. Jeżeli kupujący nie sprecyzuje jaki ma być zastrzegam sobie prawo wysłania losowego.

.

Każdy zakupiony przedmiot jest sprawdzany przed wysyłką, pakowany w bezpieczną i dyskretną kopertę lub specjalny kartonik a całość zaklejana jest taśmą z nadrukiem. Elementy szklane lub ceramiczne są dodatkowo przepakowywane i zabezpieczone tak aby dostarczone były do Państwa w nienaruszonym stanie.

.

.

.

EKSKLUZYWNA POPIELNICZKA

.

.

.

Ekskluzywna popielniczka marki Angelo(R) wykonana ze stali nierdzewnej i grubego szkła bardzo wygodna w użyciu oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Duża pojemność sprawia że nie musimy jej często opróżniać. Szklany pojemnik wykonany jest z ciemnego szkła dzięki czemu nie widać niedopałków które są wewnątrz.

.

.

Popielniczkę NIE jest opróżniana na zasadzie rotacji i siły odśrodkowej tylko na zasadzie dwóch zapadek (patrz zdjęcie). Jest to sposób łatwiejszy w użyciu, skuteczniejszy i dzięki prostocie bezawaryjny. Jedno naciśnięcie powoduje że wszystkie nieczystości spadają do wewnątrz przez co przykre zapachy oraz dym nie wydostają się na zewnątrz dzięki czemu zawsze jest czysto. Na wolnym powietrzu popiół nie jest rozdmuchiwany. Popielniczka ładnie się prezentuje, pakowana jest w kartonowe pudełko.

.

POPIELNICZKA JEST DOŚĆ CIĘŻKA I Z TEGO POWODU W JEDNEJ PACZCE MOGĘ WYSŁAĆ MAKSYMALNIE 3 SZT. PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI KOSZT WYSYŁKI USTALANY JEST INDYWIDUALNIE

.

.

wymiary: szerokość 12 cm. / wysokość 6 cm..

.

.

.

.

Zakupy zrobione na kontach Allegro.pl FirmaRoyce , Souvenir_ROYCE mogą być wysyłane w jednej paczce bez dodatkowych kosztów za wysyłkę.

.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Souvenir_ROYCE za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 51 1090 1320 0000 0000 3203 8834
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka48 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 24,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 22,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Pobranie pocztowe wyłącznie dla Allegrowiczów z minimum 10 pozytywnych komentarzy oraz bez niepokojącej ilości negatywnych komentarzy.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sklep stacjonarny: TRAFIKA SKLEP Al. Piastów 18 64-920 Piła

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
TRAFIKA SKLEP
Al. Piastów 18
64-920 Piła
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Sprzedający w zakresie zawieranych umów przewiduje następującą procedurę reklamacyjną : a) przesłaną warunkująca wszczęcie przedmiotowej procedury jest: - wada fabryczna sprzedawanej rzeczy, - sprzedawana rzecz uległa uszkodzeniu podczas transportu, - sprzedawany towar jest niezgodny ze złożonym zamówieniem, b) w przypadku stwierdzenia jednej z przesłanek warunkujących wszczęcie procedury reklamacyjnej przez kupującego powinien on niezwłocznie zawiadomić o tym sprzedającego korzystając z dopuszczalnych form kontaktu opisanych w § 2 ust. 3 pkt a – b ewentualnie kierując korespondencję na adres: TRAFIKA SKLEP Al. Piastów 18, 64-920 Piła, podając jednocześnie preferowaną formę kontaktu z kupującym pod rygorem braku skutków wynikających z § 5 ust. 1 pkt c niniejszego regulaminu. Sprzedający uprzejmie prosi kupującego, o ile nie stanowi to dla niego zbyt daleko idącej uciążliwości, o dołączenie dowodu zakupu reklamowanej rzeczy (np. fakturę VAT) oraz spisanego w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu szkody, aczkolwiek sprzedający zaznacza, iż nie jest to warunkiem koniecznym rozpatrzenia reklamacji. c) sprzedający ma 14 dni na ustosunkowanie się do twierdzeń i dowodów przedstawionych przez kupującego. W przypadku braku odpowiedzi ze strony sprzedający uznaje się, że reklamacja została uwzględniona w całości. Wskazany powyżej termin uważa się za zachowany w przypadku wysłania w tym terminie do kupującego wiadomości e-mail bądź nadania przesyłki listowej w siedzibie operatora pocztowego. d) W przypadku uwzględnienia reklamacji w całości, reklamowany produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, względnie wobec braku możliwości wymiany na rzecz pełnowartościową sprzedający zwróci kupującemu zapłaconą cenę oraz koszty transportu. 2. Kupujący jest uprawniony do zwrócenia się z wnioskiem do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej o rozstrzygnięcie zaistniałego sporu, jednakże zgodnie z treścią postanowień rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich z dnia 25 września 2001r. (Dz. U. Nr 113, poz. 1214) złożony przez kupującego wniosek nie jest dla sprzedającego wiążący, a zatem sprzedający może nie wyrazić zgody na rozstrzygnięcie sporu przez stały polubowny sąd konsumencki, co będzie skutkowało zwrotem wniosku wnioskodawcy.