Egg-Shell 9WLT + Bodnar Audio Hornton 2 Hi-End!!! (6542577667)

zakończona
12 400,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 80.00 [kg]
tel. 515-482-198


kontakt@audio-on.pl

Numer telefonu:
515-482-198

Strona WWW:
www.audio-on.pl

Dane firmy:
NIP: 6521625036
REGON: 361236237


Oprócz przesyłki kurierskiej, istnieje również możliwość odbioru osobistego / odsłuchu w Czechowicach-Dziedzi­cach.
Firma Audio-ON powstała dzięki ogromnej pasji do muzyki. Aby jednak nuty wydobywające się z głośnika były naturalne i pozwalały „przenieść się” do sali koncertowej potrzebny jest odpowiednio dobrany zestaw stereo. Chcemy pokazać Państwu, że aby stać się posiadaczem takiego systemu nie trzeba wydawać ogromnej sumy pieniędzy! Większość prezentowanych przez nas produktów pochodzi z niewielkich Polskich manufaktur. To właśnie w takich firmach urządzenia powstają z rąk pasjonatów, co niewątpliwie przekłada się na ich doskonałą jakość. Naszym głównym założeniem jest pokazanie, iż nasze systemy audio obronią się znakomitą jakością dźwięku, a nie tylko znanym logo! Warto również wiedzieć, że nie jesteśmy kolejnym sklepem z milionem urządzeń audio. Nasza oferta została skompletowana w oparciu o wieloletnie odsłuchy , porównania i najróżniejsze testy – zielone światło daliśmy tylko tym produktom, które naszym zdaniem znacząco wybijały się na tle konkurencji i zachowywały przy tym znakomity stosunek jakości do ceny! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest niezwykle oryginalną i nietuzinkową propozycją dla wszystkich oczekujących od muzyki spektaklu wrażeń, emocji i chwilowej ucieczki od codzienności…
Zestaw stereo Hi-End prezentowany na tegorocznych targach Audio Video Show 2015. Bardzo wysoko oceniany przez słuchaczy!!! Zestaw recenzowany również przez Pana Ludwika Hegela na łamach - Stereo i Kolorowo Undergrund (pod spodem link do całej recenzji)

W skład zestawu wchodzą: Wzmacniacz lampowy Egg-Shell 9WLT (produkowany ręcznie w Bielsku-Białej!) - pracujący w klasie A i dysponujący mocą 9 wat na kanał oraz kolumny Bodnar Audio Hornton 2 (również w całości polski produkt!) - konstrukcja oparta o jeden szerokopasmowy głośnik !!!

Podsumowanie z recenzji powyższego zestawu: Konkluzja może być tyko jedna - wzmacniacz lampowy Egg-Shell Classic 9WLT oraz kolumny Bodnar Audio Hornton to zestaw, który zbliża się dźwiękowo do bram realnego high-endu, bowiem jego brzmienie jest wyjątkowo eufoniczne i zaangażowane, barwne i nasycone – rasowe i piękne. To synergiczny duet, obok którego żaden meloman nie przejdzie obojętnie. Mnie powyższy zestaw całkowicie przekonał i zauroczył - magiczne granie. Polecam z czystym sercem. (Ludwig Hegel - Stereo i Kolorowo Underground)

Link do recenzji - http://stereoikoloro­wo.blogspot.com/2015­/07/wzmacniacz-lampo­wy-egg-shell-classic­.html
© Audio-ON 2015
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje