Eduneo - Pakiet MINI (6912171409)

zakończona
4 290,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska gratis
  • lokalizacja: Jazowsko, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

PAKIET WARSZTATÓW BIZNESOWYCH - MINI 

Eduneo to wyjątkowy, jedyny taki na rynku projekt dla świadomych ludzi sukcesu. Wspieramy uczestników w zbudowaniu przewagi konkurencyjnej, dzięki której ich biznes może osiągnąć zupełnie nowy, nieosiągalny wcześniej stopień rozwoju.

Budujemy i rozwijamy najbardziej pożądane kompetencje rynku XXI wieku ucząc strategii dominacji. Jako lider na rynku warsztatów kładziemy nacisk na konkretne, użyteczne narzędzia, dzięki którym już od następnego dnia można rozpocząć nowy etap funkcjonowania swojego biznesu. Gotowe rozwiązania i skuteczne strategie to innowacyjny sposób działania Eduneo. Te najbardziej efektywne warsztaty na rynku potwierdzają wyniki i sukcesy ich uczestników, którzy wdrożyli w codzienne funkcjonowanie swojego biznesu poznaną metodykę.

Pomagamy osiągnąć kolejny etap rozwoju w takich obszarach jak:

  • Autentyczna i silna marka osobista
  • Wystąpienia publiczne pomagające w osiągnięciu celów sprzedażowych
  • Skuteczna sprzedaż Leadership
  • Komunikacja
  • Synergia

Poniżej prezentujemy treningi dostępne w ramach pakietu MINI. Po zakupie pakietu, do wyboru będzie jeden z nich.

SUPER SPEAKER SYSTEM

3 dniowe warsztaty wystąpień publicznych. Bez wątpienia najlepszy trening wystąpień w tej części świata. Unikatowa sesja treningowa dostępna tylko 2 razy w roku. Jedyna szansa by dołączyć do zespołu najlepszych mówców – Influence Speakers Team 

SALES POWER

3 dniowe warsztaty autentycznej sprzedaży. Dowiesz się na nim m.in. jak sprawić, aby klient sam sobie sprzedał Twoje produkty i pomysły, jak rozpoznać źródło oporów klienta – i zamienić je w narzędzie do udanej finalizacji sprzedaży oraz jak dzięki sile własnej autentyczności zrzucić ograniczenia, które limitują Twoje zarobki. 

LEAD&INSPIRE

3 dniowe warsztaty budowania inspirujących relacji poprzez swoje przywództwo. Naucz się słuchać i mówić tak, aby inspirować i zdobywać zaufanie oraz zmieniaj siebie i innych w sposób który napędzi spiralę wzajemnego rozwoju. Nikt nie rodzi się liderem, ale każdy może nim zostać, rozwijając cztery kluczowe umiejętności określające jakość przywództwa, które poznasz podczas treningu. 

BRAND POWER

3 dniowe warsztaty budowania marki osobistej. Poznasz 3 kluczowe strategie: wzrostu, która pozwoli Ci podwoić przychody w ciągu 3 do 6 miesięcy – tylko dzięki sile Twojego nazwiska. Zmiany która sprawi, że klienci zaczną poszukiwać Ciebie – a nie Ty ich. Sieciowa, dzięki której zamienisz Internet i inne znane Ci narzędzia w system podnoszenia Twojej wartości rynkowej.

W ramach pakietu MINI możesz wybrać 1 z powyższych warsztatów.

Uwaga! Podana cena obowiązuje wyłącznie dla osób, które uczestniczyły w Konferencji Biznesowej Vantis Holding. Zakup należy wcześniej potwierdzić i skonsultować z Partnerem Biznesowym Vantis Holding w celu określenia szczegółów.

Standardowa cena to: 4500zł.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT