EDN Stylowe Orzechowe Biurko na Łapach -Rzeźbione (6541503388)

zakończona
2 495,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • waga (z opakowaniem): 0.00 [kg]
  • typ mebla: stylowy (oryginalny)

moje komentarze

inne moje aukcje

dodaj do ulubionych

zadaj pytanie

edn@eurodecornet.eu

tel. kom.

508 07 17 17

501 58 47 61

Forma płatności: przedpłata na konto lub gotówka przy odbiorze osobistym.

Po zakończeniu aukcji oczekuję wpłaty na konto w ciągu 7 dni.

W tytule przelewu koniecznie podaj proszę nr aukcji i swój nick.

EDN Euro-Decor-Net

Idea Bank S.A.

13 1950 0001 2006 0304 7806 0002

Nie wysyłam za pobraniem.

Neorenesansowe, orzechowe (bardzo ciemny orzech) biurko z I połowy ub. wieku. Zdobione piękną, głęboką snycerką jest prawdziwym świadectwem kunsztu dawnych mistrzów.
Tył jest ładnie wykończony, mebel może stać na środku pokoju.
Biurko zachowane jest w stanie bardzo dobrym, nosi normalne ślady użytkowania, jest gotowe do wstawienia. Zamki są sprawne, dwa klucze w komplecie. Szkodników nie ma.

POLECAM ! To nietuzinkowy, piękny i bardzo funkcjonalny mebel (szuflady i wysuwane półki), który uczyni wnętrze wytwornym i eleganckim.

WYMIARY

szer. 160 cm, gł. 77 cm, wys. 79 cm.

MODEL NR: 1629

DOSTAWA

- odbiór osobisty - 0 zł.
- proponujemy bezpieczny transport meblowozem w cenie 199 zł (za transport proszę płacić przy odbiorze mebla) na terenie całego kraju. Jest to zbiorczy transport do kilku klientów. Czas oczekiwania na dostawę - do 21 dni od dnia zaksięgowania wpłaty (Warszawa 3-4 dni robocze). Transport nie obejmuje montażu i wnoszenia mebli. UWAGA RABAT !!! Przy zakupie dwóch lub więcej przedmiotów na naszych aukcjach Kupujący płaci 100% za najdroższy transport i 50% za transport pozostałych przedmiotów.

Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia proszę przesunąć suwak z prawej strony ekranu do dołu.

Przedmioty wystawiane na naszych aukcjach można obejrzeć i odebrać po uprzednim kontakcie telefonicznym: 501 58 47 61, 508 07 17 17

w Józefowie k/Otwocka 05-420, ul. Kasztanowa 5, pon-pt 10-14. W innych godzinach oraz w soboty i niedziele po kontakcie telefonicznym.

Prosimy o zapoznanie się ze stroną O MNIE .

Nie wysyłamy za pobraniem.1. Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany w danych z serwisu Allegro proszę prześlij go od razu po zakończeniu aukcji.


2. Prosimy o zapoznanie się ze stroną O MNIE .


3. Prosimy o sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki w chwili jej odbioru w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu szkody.


4. Jeśli zdecydujesz się na opcję Odbiór osobisty po przedpłacie, prosimy o odebranie zakupionego przedmiotu w terminie do 14 dni od dokonania zakupu.

5. Jako sprzedający wystawiam komentarz jako drugi.


Jeśli masz pytania dotyczące wystawianego przeze mnie przedmiotu
chętnie odpowiem na nie w czasie trwania aukcji, tel. 508 07 17 17.© AllegroPromowysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Idea Bank S.A. 13195000012006030478060002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 21 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Proponujemy bezpieczny transport meblowozem w cenie 199 zł (za transport proszę płacić przy odbiorze mebla) na terenie całego kraju. Jest to zbiorczy transport do kilku klientów. Czas oczekiwania na dostawę - do 21 dni od dnia zaksięgowania wpłaty (Warszawa 3-4 dni robocze). Transport nie obejmuje wnoszenia mebli.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 501584761
    infolinia czynna od poniedziałku do soboty 9.00 - 20.00, 508071717, 501584761

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Jolanta Maziarska
Kasztanowa 5
05-420 Józefów
Polska
 
Kupującemu, który jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu.Do skutecznego odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt 1 niniejszego paragrafu, wystarczy złożenie pisemnego oświadczenia przez Kupującego drogą mailową lub pocztową, w przypisanym ustawowo 14-dniowym terminie od momentu odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia zawiera Załącznik nr Kupujący odstępując od umowy, zobowiązany jest do zwrotu Produktu w stanie niezmienionym wraz z Dowodem zakupu lub jego kopią w terminie 14 dni od daty złożenia odstąpienia.Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący.Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, na konto bankowe wskazane przez Kupującego lub przekazem pocztowym na adres wskazany w Zamówieniu. W przypadku gdy Kupujący wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób przesyłki dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z dodatkowymi kosztami.Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane.Postanowienia niniejszego paragrafu nie stosuje się do Kupujących nie będących konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.) tj. osób dokonujących czynności prawnych związanych bezpośrednio z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową.

reklamacje

Kupujący niebędący konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) obowiązany jest do sprawdzenia przesyłki w obecności przewoźnika. W przypadku stwierdzenia braków lub uszkodzeń Produktów, należy sporządzić protokół szkody, który będzie podstawą do rozpatrzenia reklamacji.W przypadku konsumentów, Sprzedawca zaleca sprawdzenie przesyłki w obecności przewoźnika. Niesprawdzenie przesyłki nie wstrzymuje ewentualnej reklamacji, aczkolwiek w przypadku dokonania takiej weryfikacji procedura reklamacyjna będzie znacznie usprawniona. W przypadku stwierdzenia, iż Produkt jest wadliwy Kupujący obowiązany jest poinformować o tym Sprzedawcę.Reklamacja powinna zawierać opis wady Produktu, datę jej powstania oraz żądanie Kupującego. Do reklamowanego Produktu należy dołączyć Dowód zakupu lub jego kopię.Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego Produktu na własny koszt. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane.Reklamacje należy kierować na adres:Euro-Decor-Net Jolanta Maziarska ul. Kasztanowa 5 05-420 Józefów. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca zwróci się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez Kupującego reklamacji w przeciągu 14 dni. Brak odpowiedzi ze strony Sprzedawcy po upływie wskazanego w poprzednim zdaniu terminu skutkuje uznaniem reklamacji za uzasadnioną. Powyższe dotyczy wyłączenie konsumentów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.). Nieznaczne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego – a w szczególności monitora – nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego Produktu. Z uwagi na specyfikę drewna, jego zróżnicowany rysunek (w zależności od przekroju, wielkości przyrostów, sęków itp.), barwę oraz obróbkę, wszelkie różnice dotyczące kolorystyki lub ułożenia słoi nie podlegają reklamacji. Okres w trakcie którego Kupujący mogą reklamować Produkty wynosi 2 lata, natomiast w przypadku gdy przedmiotem Umowy jest Produkt Używany, odpowiedzialność Sprzedawcy ograniczona jest do roku od dnia wydania Produktu Używanego Kupującemu.

pozostałe informacje

AUKCJE: W opcji „kup teraz” W przypadku zakupu przedmiotu nowego, jeśli posiadamy w magazynie kilka sztuk, wysyłamy egzemplarze takie same jak wystawiane na aukcji. Drobne różnice mogą wynikać z ręcznego wykończenia mebli W opcji „licytacja od 1zl” Osoby biorące udział w licytacji prosimy o rozważne składanie ofert, zachęcamy do zadawania pytań nt przedmiotu licytacji) Nie odwołujemy ofert . Zgodnie z Regulaminem Allegro art. 6 p 11 i 12 możemy zakończyć aukcję przed czasem jeśli przedmiot osiągnie cenę dla nas zadowalającą. Przedmioty wystawiane przez nas „od 1zł” nie mają ceny minimalnej (ukrytej). PŁATNOŚĆ :Forma płatności: przedpłata na konto lub gotówka przy odbiorze osobistym(z magazynu) Nie wysyłamy za pobraniem Po zakończeniu aukcji proszę o wpłatę na konto w terminie do 7 dni. Po tym terminie występuję do Allegro o zwrot prowizji i wystawiam przedmiot ponownie. W tytule przelewu koniecznie proszę podać nr aukcji i swój nick. Oto nasze pełne dane: EDN Euro-Decor-Net II Poprzeczna 18 04-604 Warszawa 13 1950 0001 2006 0304 7806 0002 TRANSPORT/DOSTAWA Odbiór osobisty Zapraszamy do naszego magazynu w Józefowie k/Otwocka przy ul Kasztanowej 5 .pon - pt w godz 10-14 po uprzednim kontakcie telefonicznym. W innych godzinach oraz w soboty i niedziele po uprzednim kontakcie telefonicznym. Prosimy o informację o przyjeździe dzień wcześniej. Nasze nr 501 58 47 61, 508 07 17 17. Prosimy o odbiór wylicytowanych przedmiotów w terminie do 14 dni od zakończenia aukcji. Prosimy pamiętać o zabraniu materiałów do zabezpieczenia mebli w transporcie. Produkty dostarczamy na adres Kupującego podany w Allegro. Jeżeli adres dostawy jest inny prosimy o informację Przesyłka kurierska-paczka/paleta Czas realizacji Zamówienia (skompletowanie zamówienia i przygotowanie do wysyłki) wynosi do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Firma kurierska dostarcza przesyłkę w terminie 1 do 3 dni roboczych od dnia nadania. Dostawa meblowozem Transport mebli, antyków, luster - często przedmiotów dużych i ciężkich, a jednocześnie delikatnych to duże wyzwanie. Wymaga doświadczenia i staranności. Dlatego przedmioty wymagające szczególnych warunków transportu dostarczamy meblowozem. Dokładnie je zabezpieczamy przekładkami, kocami, gąbkami i przypinamy pasami. Aby znacznie obniżyć koszty dostawy łączymy transport do kilku klientów w określonym rejonie np. Południe Polski. O dostawie informujemy (email lub sms) z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem, podajemy 3-4 godzinny przedział czasu dostawy. Kierowca dzwoni ok. 1 godz. przed dojazdem. Prosimy o obecność . Kierowca nie może czekać ponieważ nie zdążyłby na czas do kolejnych klientów. Meble wielkogabarytowe (np. szafy) są dostarczane w częściach. Transport nie obejmuje wnoszenia i montażu mebli Produkty dostarczane są w ciągu 21 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty (Warszawa 3-4 dni robocze) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub formy dostawy zamówienia, jeżeli jest to uzasadnione szczególnymi okolicznościami. W takim przypadku, kupujący jest każdorazowo informowany drogą mailową lub telefoniczną. Życzymy Państwu udanych zakupów, a my dołożymy wszelkich starań, aby odbyły się one sprawnie i w miłej atmosferze. Zespół EDN