Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Echosonda Garmin echoMAP CHIRP 92sv z Przetwornik (6541787737)

zakończona
5 650,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
 • lokalizacja: Wałbrzych, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Opis

Sklep wędkarski gojafishing

POCZTA POLSKA

FIRMA KURIERKA

PACZKI PAKOWANE SĄ CODZIENNIE

wysyłka następnego dnia

Regulamin jest na STRONIE O MNIE

KONTAKT

gojafishing@gmail.co­m

gojafishing

numer konta

501020555811111509519­00095

TELEFON

606-813-573

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA MOJĄ AUKCJĘ ,

KTÓREJ PRZEDMIOTEM JEST:

Echosonda Garmin echoMAP CHIRP 92sv z Przetwornikiem

Echosonda 9" Garmin echoMAP CHIRP 92sv z Przetwornikiem

Udane połowy dzięki mocy CHIRP

 • Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 9 cali sterowany za pomocą klawiatury
 • Dostępna w wersji z lub bez przetwornika w sonarach CHIRP 250 W oraz Garmin CHIRP DownVü™/SideVü™, 455/800 i 500 W
 • Obsługa sonaru Panoptix™ o szerokim polu widzenia (przetwornika nie dołączono)
 • Zawiera mapę bazową całego świata do ogólnej informacji
 • Zawiera oprogramowanie Quickdraw Contours do tworzenia własnych map w jakości HD

Nadszedł czas, abyś zacząć połowy z sonarem CHIRP. Łatwy do zainstalowania i prosty w obsłudze sonar echoMAP CHIRP 92vs o przekątnej 9 cali dostępny jest w wersji z lub bez przetwornika w wielu modelach sonarów CHIRP oraz Garmin CHIRP SideVü i Garmin CHIRP DownVü, które zapewniają niezwykle wyraźne obrazy sonarowe z powierzchni wody. Jest on zgodny z sonarem Panoptix, a także zawiera oprogramowanie Quickdraw Contours, dzięki któremu stworzysz swoje własne mapy w jakości HD z izobatami co 30 cm (1 stopę) podczas wędkowania. Wewnętrzny odbiornik GPS 5 Hz aktualizuje pozycję i kierunek 5 razy na sekundę. Zapewnia obsługę NMEA 2000® między innymi dla danych silnika, czujników, systemu audio FUSION-Link™ i autopilotów. Przewody są podłączane bezpośrednio do uchwytu, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne podłączenie urządzenia do zasilania i do uchwytu oraz jego szybkie odłączenie. W zestawie znajdują się uchwyty do montażu na pawęży i na silniku zaburtowym.

Quickdraw Contours to darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie, które jest już zainstalowane w urządzeniu firmy Garmin. Dzięki niemu szybko stworzysz własne, spersonalizowane mapy połowów w jakości HD z izobatami co 30 cm (1 stopę). Dostosuj je do swoich potrzeb. To Twoje mapy. I będą Twoją własnością. Zachowaj dane dla siebie lub podziel się nimi ze społecznością Quickdraw Community w usłudze Garmin Connect . Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. Ty łowisz ryby, a oprogramowanie tworzy mapy. Nie musisz czekać ani wysyłać żadnych plików, jak ma to miejsce w przypadku innego oprogramowania do obsługi map — wyniki są wyświetlane natychmiast. Oprogramowanie może być używane z dowolnym przetwornikiem Garmin Panoptix™, dowolnym sonarem HD-ID™, każdym obsługującym CHIRP przetwornikiem Garmin DownVü™ lub przetwornikiem głębokości kompatybilnym ze standardem NMEA 2000®. Masz więcej niż jedno urządzenie z sonarem na pokładzie? Quickdraw Contours automatycznie wybierze najlepsze urządzenie, które zagwarantuje uzyskanie jak najlepszych wyników.

Przewaga dzięki Garmin CHIRP

Zaimplementowane w urządzeniu echoMAP 92sv funkcje sonaru obejmują sonar CHIRP , czyli najbardziej zaawansowaną technologię sonaru dostępną dla wędkarzy i żeglarzy. Sonar CHIRP zapewnia doskonałą rozdzielczość i rozróżnianie celów, w przeciwieństwie do tradycyjnych sonarów. Urządzenie oferuje także funkcję zapisu sonaru, która harmonizuje czas echa sonaru z pozycją łodzi oraz zapisuje cyfrowe informacje do przejrzenia w komputerze za pomocą darmowego oprogramowania do planowania HomePort ™. Przewód do przesyłania danych użytkownika pozwala udostępniać punkty i trasy wielu urządzeniom.

Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonarów skanujących Garmin CHIRP DownVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod oraz obok łodzi charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. Urządzenie obsługuje także silniki zaburtowe Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami.

Zwiększ możliwości urządzenia dzięki najlepszym mapom morskim

Pojedyncza karta microSD™ zapewnia rozszerzalną pamięć umożliwiającą zakup dodatkowych map, takich jak mapy BlueChart® g2 czy BlueChart® g2 Vision ®. Mapa BlueChart g2 Vision oferuje wyjątkową funkcję nawigacji automatycznej firmy Garmin, która prowadzi Cię do Twoich ulubionych miejsc. W oparciu o specyfikacje łodzi nawigacja automatyczna szybko wyznaczy wizualną trasę, która omija płycizny i inne przeszkody.

Stwórz swoje własne mapy HD

Quickdraw Contours to darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie, które jest już zainstalowane w Twoim urządzeniu echoMAP CHIRP 92sv. Dzięki niemu szybko stworzysz własne, spersonalizowane mapy połowów w jakości HD z izobatami co 30 cm. To Twoje mapy, więc dostosuj je do swoich potrzeb. Możesz zachować dane dla siebie lub też udostępnić je firmie Garmin albo znajomym. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. Ty wędkujesz, podczas gdy Quickdraw Contours tworzy mapy. Nie musisz czekać ani wysyłać plików jak w przypadku innych programów do tworzenia map – masz dostęp do swoich rezultatów natychmiast. Oprogramowanie może być używane z dowolnym przetwornikiem Garmin Panoptix, dowolnym sonarem HD-ID™, każdym obsługującym CHIRP przetwornikiem Garmin DownVü lub przetwornikiem głębokości kompatybilnym z NMEA 2000. Masz więcej niż jedno urządzenie z sonarem na pokładzie? Quickdraw Contours automatycznie wybierze najlepsze urządzenie, które zagwarantuje uzyskanie jak najlepszych wyników.

Pozycja i kierunek aktualizowane 5 razy na sekundę

Odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża pozycję i kierunek 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Teraz w szybki i łatwy sposób możesz obserwować nawet 5000 dokładnych punktów, dzięki czemu odnajdziesz drogę do swoich „tajnych” miejsc połowów.

Dodaj sonar Panoptix LiveVü Forward z wiązką do przodu

Dzięki LiveVü Forward z wiązką do przodu łódź może się poruszać lub nie. Bez względu na to, gdzie skierujesz silnik zaburtowy, zobaczysz realistyczny obraz wszystkiego, co dzieje się pod powierzchnią wody. Obserwuj, jak tonie Twoja przynęta i sposób, w jaki się porusza, kiedy ją ściągasz. Zobacz, jak porusza się w wodzie. Obserwuj jak ryby reagują na Twoją przynętę. Jeśli zaatakują, nie tylko to poczujesz, ale i zobaczysz. Mając rybę na haczyku, obserwuj walkę z nią na ekranie. Dzięki przetwornikowi Panoptix LiveVü Forward z wiązką do przodu możesz zobaczyć to wszystko nawet z odległości 30 metrów.

Weź echoMAP ze sobą

Gdy chcesz zejść z łodzi, możesz w łatwy sposób odłączyć urządzenie echoMAP i schować je w bezpiecznym miejscu. Nie musisz walczyć z okablowaniem przy podłączaniu i odłączaniu urządzenia, bo wszystkie kable są podłączone bezpośrednio do jego uchwytu. Dzięki temu urządzenie echoMAP można szybko podłączyć do zasilania i do uchwytu — i równie szybko je odłączyć.

Udoskonalona nawigacja automatyczna

Wystarczy podać lokalizację, do której chcesz się udać, a opatentowana funkcja automatycznej nawigacji firmy Garmin natychmiast przeszuka odpowiednie mapy w celu wyznaczenia na wyświetlaczu bezpiecznej wirtualnej drogi z ominięciem niskich mostków, płycizn i innych przeszkód na trasie.

Udoskonalona wersja 2.0, która oferuje jeszcze więcej funkcji i możliwości. Można też dostosować obliczoną drogę wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej, umieszczając punkty pośrednie na planowanych postojach lub w punktach orientacyjnych na żądanej trasie. Na obliczonej trasie można łatwo przeglądać niebezpieczne punkty. Ponadto po włączeniu zgodnego autopilota firmy Garmin można podążać trasą wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej. Innym usprawnieniem, w które wyposażono wersję 2.0, jest funkcja obliczania czasu przybycia w dowolnym momencie na trasie (doskonała przy planowaniu czasu przyjazdu tak, aby dostosować go do godzin otwierania mostów i innych zdarzeń, w przypadku których istotny jest czas). Dodatkowo trasy wyznaczone przez nawigację automatyczną można zapisywać na karcie SD™ z mapami kartograficznymi BlueChart g2 Vision i skorzystać z nich w późniejszym czasie.

Przesyłanie punktów GPX

Punkty, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w urządzeniu GPS innego producenta lub w urządzeniu ręcznym firmy Garmin można teraz bardzo łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego Garmin w standardowym formacie GPX. GPX to otwarty standardowy format umożliwiający wymianę danych GPS między różnymi platformami i aplikacjami. Wraz z bardzo wygodnym interfejsem firma Garmin wyniosła precyzję obsługi i wymiany punktów trasy na zupełnie nowy poziom.

"

Funkcja cieniowania zakresu głębokości

Umożliwia oznaczenie różnymi kolorami do 10 różnych zakresów głębokości, co ułatwia rozpoznawanie docelowej głębokości.

Wykonywanie rozruchu autopilota za pomocą plotera nawigacyjnego

Aby ułatwić i usprawnić rozruch autopilota, można przeprowadzić go na ekranie plotera nawigacyjnego.

System rozrywki FUSION-Link

Ciesz się możliwością sterowania wszystkimi zgodnymi systemami audio FUSION Link bezpośrednio z poziomu ekranu zgodnego plotera nawigacyjnego.

Specjalne funkcje żeglarskie

Obsługa funkcji żeglarskich SailAssist, takich jak layline, ulepszona róża wiatrów, linie kursu kompasowego i kursu nad dnem, a także pól z danymi wiatru rzeczywistego. Ekrany wskaźników zaprojektowano z myślą o szybkim dostarczaniu ważnych informacji, w tym kąta wiatru rzeczywistego i pozornego, kierunku i dryfu, szybkości wiatru rzeczywistego i pozornego, wykresów poziomych oraz paska danych z możliwymi do dostosowania polami. Aby pomóc w uzyskaniu przewagi dzięki maksymalnemu wykorzystaniu siły wiatru, ploter nawigacyjny został wyposażony w stronę z przedregatowymi wskazówkami nawigacyjnymi, takimi jak wirtualna linia startu oraz pola danych pokazujące layline, czas do startu oraz stoper regatowy.

¹Do korzystania z tej technologii wymagana jest karta SD ¹BlueChart g2 Vision

Zawartość opakowania

Wersja z przetwornikiem

 • Urządzenie echoMAP CHIRP 92sv z mapą bazową całego świata
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt uchylny
 • Podstawka z szybkim mechanizmem zwalniającym
 • Osłona ochronna
 • Zestaw do montażu wpuszczanego
 • Przetwornik GT52HW-TM (12-pin)
 • Uchwyt pawężowy
 • Uchwyt silnika zaburtowego
 • Osprzęt
 • Dokumentacja

Własności fizyczne i działanie

Wymiary 28,8 × 16,3 × 5,1 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 19,8 × 11,2 cm, przekątna 22,75 cm (9")
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 80 x 800 pikseli
Typ wyświetlacza Wyświetlacz WVGA
Masa 1 kg
Klasa wodoszczelności IPX7
Antena Wewnętrznie lub zewnętrznie przez NMEA 2000
Kompatybilność z NMEA 2000® Tak
Zgodność z NMEA 0183 Tak
Pobór energii 11W
Sposoby montażu Uchwyt pałąkowy lub uchwyt do montażu wpuszczanego
Porty Garmin Marine Network™ 1 gniazdo Panoptix™

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy Mapa bazowa całego świata (kontury lądów, granice państw)
Obsługa kart danych 1 karta microSD™
Waypoints 5 000
Trasy 100
Wykres śladu 50 000 punktów, 50 zapisanych tras

Funkcje plotera nawigacyjnego

Zgodność z sonarem Garmin Tak
Obsługa AIS (śledzenie pozycji docelowego statku) Tak
Obsługa DSC (wyświetlanie pozycji z radia VHF z obsługą DSC) Tak
Tabele pływów Tak
Kompatybilność z BlueChart® Mobile (planowanie) Nie
Kompatybilność z Garmin Helm Nie

Funkcje i dane techniczne sonaru


Obsługa sonaru dwuzakresowego Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego Tak

- CHIRP (low, mid, high)
-Traditional: 50/77/200 kHz
Obsługiwane częstotliwości : - DownVü: 260/455/800 kHz

- SideVü: 260/455/800 kHz

Moc transmisji 500 W (RMS)/4000 W (wartość międzyszczytowa)
CHIRP sonar technology Yes (Built-in)
DownVü™ Tak (wbudowany)
SideVü™ Tak (wbudowany)


Maksymalna głębokość 2300 stóp przy 77 kHz, w wodzie słodkiej
1100 stóp przy 77 kHz, w wodzie morskiej
(efektywna głębokość zależy od typu dna i innych warunków wodnych)

Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody Tak
Sonar recording Tak
Sonar history rewind Tak

Połączenia

Liczby styków przetworników 12
Porty wejścia NMEA 0183 1
Porty wyjścia NMEA 0183 1
Porty wejścia video None
Porty wyjścia video None
Łączność bezprzewodowa Nie


Oprogramowanie sStore

gojafishing

NUMERY KONTA BANKOWEGO

50 1020 5558 1111 1509 5190 0095

Zapraszamy także na inne nasze aukcje - wszystkie zakupy zakupione w na allegro wysyłamy w jednej paczce, a koszt przesyłki liczymy tylko raz.

Przy wpłacie na konto przy zakupach powyżej 300 zł wysyłka GRATIS !!!!

Wysyłka gratis dotyczy jednej paczki ,której waga nie może przekroczyć 30 kg.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.03.2018 - 31.05.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wałbrzych, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Sklep zoologiczno wędkarski GOJA
Forteczna 19a
58-316 Wałbrzych
woj. dolnośląskie
tel.: 667 997 715

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Wszytskie sprawy zwiążane z reklamacji jak i gwarancją należy składać na adres gojafishing@gmail.com

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Sklep zoologiczno wędkarski GOJA
Forteczna 19a
58-316 Wałbrzych
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem gojafishing@gmail lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.Sklep zoologiczno wędkarski GOJA Małgorzata Ferens ul.Forteczna 19 a 58-316 Wałbrzych Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Koszty wysyłki reklamowanego towaru do siedziby sklepu Forteczna 19a 58-316 Wałbrzych  są na koszt reklamującego , natomiast wysyłka powrotna jest po stronie sklepu

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Sklep zoologiczno wędkarski Goja
Forteczna 19a
58-316 Wałbrzych

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci Kupującemu kwotę za zakupiony towar.

Towar musi posiadać wszystkie oryginalne plomby , metki . 

O sprzedającym
gojafishing
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

1331

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Małgorzata Ferens
Sklep zoologiczno wędkarski GOJA
ul.Forteczna 19a
58-316 Wałbrzych
REGON: 891502094
NIP: 886-193-45-01

Kontakt

 • 606****** (pokaż)
 • 667****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: gojafishing@gmail.com
telefon: 606813576
telefon: 667997715
Wyświetlenia:1505
Numer oferty:6541787737
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry