EasyUploader NAJLEPSZY PROGRAM DO OBSŁUGI ALLEGRO! (6541393193)

zakończona
19,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: www.EasyUploader.pl
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • rodzaj: klucz
  • platforma: tylko dla platformy PC

Przedmiotem licytacji jest abonament na użytkowanie programu dla jednego konta Allegro przez okres 30 dni. Można na tej aukcji od razu wykupić odpowiednio dłuższy abonament na 6 oraz 12 miesięcy i skorzystać z rabatu - szczegóły w tabelce pod koniec opisu. Program zostaje udostępniony nieodpłatnie do pobrania z naszej strony , więc nie ponosisz żadnych kosztów wysyłki - aktywacja programu odbywa się zdalnie.

BARDZO WAŻNE! Konta są aktywowane automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty PayU, dlatego koniecznie zastosuj się do poniższej instrukcji jeśli ma się to odbyć prawidłowo.

Aby aktywować kilka kont, nie musisz z każdego osobno licytować na aukcji - wystarczy z jednego odpowiednią ilość sztuk, ale wtedy po zakupie, należy w polu "Wiadomość dla Sprzedającego" pierwsze wpisać loginy oddzielone przecinkiem (wielkość liter nie ma znaczenia). To samo tyczy się jeśli licytujemy z innego konta niż to, które ma zostać aktywowane. Pola wypełnione prawidłowo:

Pola wypełnione nieprawidłowo (w tym przypadku oraz kiedy pozostawi się je puste zostanie aktywowane tylko konto, z którego licytowano):


EasyUploader wersja Standard *

EasyUploader
jest programem przeznaczonym do hurtowego wystawiania aukcji oraz zarządzania sprzedażą stworzonym dla użytkowników platformy aukcyjnej Allegro.pl. Wśród konkurencyjnych aplikacji wyróżnia go przejrzysty interfejs, bardzo prosta obsługa oraz mnogość funkcji (sukcesywnie dodawanych zgodnie z sugestiami użytkowników) usprawniających pracę oraz pozwalających zaoszczędzić cenny czas.

* EasyUploader oferowany jest w dwóch wersjach
Basic
Wersja oferująca tylko wystawianie aukcji
Abonament 7 zł / 30 dni
Standard
Wersja oferująca wystawianie aukcji oraz zarządzanie sprzedażą
Abonament 19 zł / 30 dni

Dużo wystawiasz aukcji na Allegro? Więc na pewno dobrze wiesz, że wystawianie poprzez formularz Allegro nie należy do najwygodniejszych oraz jak bywa frustrujące, gdy występują problemy techniczne. Pora z tym skończyć! Od teraz wystawianie aukcji stanie się przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem - koniec walk z formularzem Allegro ( a zwłaszcza edytorem wizualnym), ciągłym wylogowywaniem podczas tworzenia aukcji czy innymi problemami związanymi z niepoprawnym działaniem serwisu.

Skończysz z notowaniem na kartkach czy zapisywaniem w arkuszu kto co kupił u Ciebie, ponieważ wszystkie dane EU pobierze z Allegro automatycznie. Dzięki możliwości edycji transakcji łatwo zaznaczysz kto już zapłacił oraz komu został już wysłany towar. Dzięki obsłudze formularzy Allegro, automatycznemu księgowaniu wpłat PayU oraz księgowaniu przelewów bankowych nie będziesz musieć już przeglądać wiadomości od kupujących oraz kopiować z nich danych do programu oraz zaznaczać kto i ile zapłacił. Kilkoma kliknięciami zorganizuejsz wysyłkę paczek dzięki eksportowi do Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Twój czas jest zbyt cenny, aby go na to tracić!

Na pewno zastanawiasz się jakie są korzyści z korzystania programu, więc poniżej przedstawiamy Ci najważniejsze z nich. Jeśli korzystasz już z podobnego systemu wspomagającego sprzedaż na Allegro, dobrze się zastanów czy spełnia on Twoje oczekiwania, czy Twoje sugestie są brane pod uwagę przez autorów oraz czy możesz liczyć na pomoc w razie problemów? U nas TAK, więc może pora na zmiany

EasyUploader Standard został podzielony na trzy główne moduły:
Magazyn produktów
Moduł do przechowywania szablonów aukcji produktów oraz kontrolowania na bieżąco dostępnego stanu przy sprzedaży - ta funkcjonalność dostępna jest tylko w wersji Standard.
Aukcje
Moduł do zarządzania aukcjami pełniący swego rodzaju rolę przechowywalni, w której można dodawać, importować, edytować oraz wystawiać przygotowane aukcje.
Kontrahenci
Moduł do obsługi sprzedaży, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne zarządzanie transakcjami co z kolei docenią Twoi klienci.

Najważniejsze funkcje modułu Magazyn produktów to:
ergonomiczny i przejrzysty interfejs pozwalający wygodnie zarządzać produktami

Produkty w magazynie przechowywane są w katalogach - bez ograniczeń odnośnie ilości poziomów. Natomiast do produktu można przypisać dowolną ilość szablonów aukcji. Dzięki opcji importu katalogów (TXT), produktów (CSV) oraz szablonów (z zapisanych aukcji) utworzenie magazynu nie zajmuje dużo czasu.

zdejmowanie sprzedanych sztuk ze stanu

Mając wykupiony abonament w wersji Standard, podczas sprzedaży zdejmowana może być z magazynu odpowiednia ilość sztuk danego produktu - identyfikacja następuje po tytule aukcji. Jeśli stan osiągnie wartość ustalonego alarmu, wówczas EU poinformuje użytkownika o tym, który towar się kończy na magazynie.


Najważniejsze funkcje modułu Aukcje to:
przejrzysta lista zapisanych przedmiotów

Wszystkie aukcje przechowywane są na Twoim dysku, więc zawsze masz do nich dostęp. Możesz wystawić ponownie tą samą aukcję, np. po kilku 30 dnich, dlatego EasyUploader doskonale sprawdzi się również jako narzędzie do ich archwizacji.

Mając w programie zdefiniowane dwa i więcej kont Allegro, możesz swobodnie przenosić/kopiować aukcje pomiędzy nimi. Co daje Ci możliwość łatwej migracji wszystkich aukcji na nowe konto.

Jeśli posiadasz kilka kont Allegro, wówczas możesz zarządzać wszystkimi aukcjami naraz, np. hurtowo edytować czy wystawiać bez konieczności przełączania się.

Przy bardzo dużej ilości aukcji robi się bałagan i w końcu ciężko zapanować nad tym, gdzie co jest, np. aukcje kurtek mamy wymieszane ze spodniami.
Wtedy niewątpliwie przydatna okaże się możliwość przechowywania aukcji w grupach, dzięki temu będzie można utworzyć grupy "kurtki", "spodnie" i do każdej przypisać odpowiednie aukcje. Przejrzystość na liście gwarantowana.
W przypadku towarów sezonowych masz możliwość przeniesienia aukcji do specjalnego archiwum w programie, aby móc je wykorzystać bez potrzeby ponownego tworzenia, gdy zajdzie taka potrzeba.
import trwających i zakończonych aukcji z Allegro oraz z pliku DAC programu QuickLoader/FlexLoad­er
Jeśli posiadasz dużo aukcji na Allegro, na pewno ręczne wprowadzanie ich do EasyUploader`a byłoby bardzo czasochłonne.
Dlatego stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie opcję importu m.in. trwających oraz zakończonych aukcji, aby możliwe było szybkie i natychmiastowe rozpoczęcie pracy z programem.
Dodatkowo dzięki importowi zaledwie kilkoma kliknięciami przeniesiesz wszystkie aukcje z jednego konta Allegro na drugie.
przejrzysty i bardzo prosty w obsłudze edytor aukcji
Tworząc nowe aukcje nie potrzebujesz połączenia z internetem - nie musisz już pracować w myśl zasady "stwórz -> wystaw". Nic nie stoi na przeszkodzie, aby utworzyć 10 aukcji i dopiero wszystkie razem wystawić.
Tworzenie aukcji odbywa się podobnie jak na stronie Allegro - wypełnia się kolejne pola formularza. Do użytku został również oddany edytor wizualny WYSIWYG, który pozwoli stworzyć proste i przejrzyste opisy aukcji.
Często duża część parametrów aukcji, które chcemy stworzyć powtarza się. Dlatego, aby nie musieć wprowadzać wszystkich danych za każdym razem od nowa, w EasyUploaderze masz możliwość tworzenia szablonów. Dzięki nim cały proces dodawania nowych aukcji można znacznie przyspieszyć.
Nasz edytor posiada funkcję, której nigdzie indziej nie znajdziesz, a mianowicie wgrywanie zdjęć na własny serwer FTP. Ty tylko w edytorze wizualnym wskazujesz kursorem miejsce, gdzie chcesz mieć wyświetlane zdjęcie, a program zajmie się resztą!
Dodasz w ten sposób nieograniczoną ilość zdjęć do aukcji bez żadnych opłat - za darmo!
hurtowa edycja wszystkich parametrów trwających aukcji
Nagle okazuje się, że musisz w 100 aukcjach w bazie zmienić cenę lub ilość sztuk. Aby to zrobić w EasyUploaderze, nie musisz klikać na każdą aukcję z osobna i zmieniać parametry ręcznie - możesz skorzystać z opcji hurtowej edycji. Zaznaczasz wybrane aukcje i później wybierasz, które parametry chcesz zmienić - szybko i prosto, a następnie możesz zaktualizować trwające aukcje!
generator aukcji na podstawie danych z pliku CSV (np. ze sklepu internetowego lub magazynu)

Przy sprzedaży tego samego asortymentu, np. książek bywa tak, że nowe aukcje różnią się tylko kilkoma szczegółami. Czyli zmieniamy przeważnie tylko tytuł, cenę i uzupełniamy opis aukcji nowymi danymi jak autor, opis książki, data wydania, itd.

Dzięki szablonom w EasyUploaderze można to szybko wykonać, ale gdyby tak cały proces zautomatyzować i zaoszczędzić jeszcze więcej czasu? Nic prostszego. Wystarczy przygotować plik CSV (ze sklepu internetowego, magazynu lub samemu) zgodnie z instrukcją w pomocy oraz szablon opisu aukcji.
Całą resztą zajmie się potem EasyUploader tworząc nowe aukcje na podstawie wzorca. Możesz stosować w opisie aukcji własne znaczniki, które będą potem uzupełniane na podstawie danych z pliku CSV. Jak na zrzutach obok.
hurtowe wystawianie przygotowanych aukcji

W EasyUploaderze aukcje można wystawiać na dwa sposoby:
- od razu lub
- oznaczyć je do późniejszego wystawienia.

Drugi sposób pozwoli Ci na dokładne przygotowanie listy aukcji (z różnych grup) i wystawienie ich w dowolnym czasie, ponieważ lista ta nie zniknie po wyłączeniu programu.
Można aukcje przed wystawieniem ułożyć wg własnej kolejności oraz ustawić opóźnienie między nimi.


Dodatkowo w przypadku aukcji oznaczonych jako do wystawienia będziesz mieć możliwość wystawienia ich o dowolnej godzinie. Wystarczy zostawić włączony EU i można wyjść z domu - aukcje wystawią się same. Nie będziesz już musieć korzystać z opcji planowanego wystawienia po stronie Allegro.
wyświetlanie danych trwających oraz zakończonych aukcji
Dla wystawionych aukcji - trwających oraz zakończonych - masz możliwość pobrania informacji na temat ilości wyświetleń, obserwujących osób, złożonych ofert czy ilości sprzedanych sztuk bezpośrednio z poziomu EU.
Dzięki temu od razu będzie wiadomo, które aukcje z bazy programu jeszcze trwają na Allegro, a które się już zakończyły i możesz je ponownie wystawić.
EasyUploader posiada również wbudowany mechanizm, który jednym kliknięciem zaznaczy Ci na liście aukcje, które nie są jeszcze wystawione na Allegro.
definiowanie własnych cenników

Sprzedajesz przedmioty z różnych przedziałów wagowych do 1kg, 1kg-2kg, itd., więc dla każdego przedmiotu w zależności od wagi musisz wpisać inne koszty dostawy. Im więcej form wysyłki, tym więcej czasu musisz na to poświęcić.

A gdyby tak zdefiniować raz dany cennik i później go tylko wczytywać? EasyUploader daje Ci taką możliwość.
import/export bazy aukcji do formatu XML
rozbudowane możliwości filtrowania aukcji na liście
automatyczne wyszukiwanie aukcji do wystawienia

Najważniejsze funkcje modułu Kontrahenci to:
przejrzysta lista zapisanych transakcji
Transakcje na liście wyświetlane są z podziałem na sekcje dla lepszej organizacji pracy. Oprócz domyślnych sekcji, użytkownik może zdefiniować własne oraz ukryć nieużywane.
Jeśli posiadasz kilka kont Allegro, wówczas możesz jednocześnie zarządzać wszystkimi transakcjami - tak jakby wszystkie konta były połączone w jedno!
Dzięki oznaczeniom graficznym od razu wiadomo, do których transakcji wypełniono formularz, dotarła wpłata PayU czy podano dane do faktury.
pobieranie nowych ofert sprzedaży z Allegro wraz z wypełnionymi formularzami oraz wpłatami PayU
Podczas pobierania danych kupujących pobierane są również wszystkie dane niezbędne do wysyłki z formularzy Allegro oraz księgowane są wpłaty PayU. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny bez konieczności dodatkowego przeglądania maili od Allegro i kopiowania z nich danych.
Jeśli będziesz korzystać z modułu Aukcje, wówczas EU podczas pobierania danych może oznaczyć, które aukcje się zakończyły i należy je wystawić ponownie. Dodatkowo można ustawić, aby przy sprzedaży były zdejmowane sztuki z aukcji zapisanych w bazie.
EasyUploader posiada również możliwość pobierania nowych transakcji w tle co 15 minut.
edytowalna karta transakcji
Tutaj dokonuje się wszelkich zmian w transakcji, czyli można zmienić dane do wysyłki, zaznaczyć wpłatę od kupującego czy wysyłkę. W razie potrzeby można również zmieniać ilość sztuk czy tytuł aukcji.
EU pozwala również na dodawanie transakcji spoza Allegro.
hurtowa edycja transakcji
Dzięki hurtowej edycji szybko można przenieść zaznaczone transakcje do innej sekcji oraz zaznaczyć datę i formę wpłaty/wysyłki.
grupowane transakcji
Jeśli klient zakupi u Ciebie towar na kilku aukcjach dobrze jest mieć wszystkie informacje o zakupach w jednym miejscu. W tej sytuacji przydatne jest grupowanie kilku transakcji w jedną. Dzięki temu nie zapomnisz spakować wszystkich zamówionych przedmiotów.
Można również włączyć automatyczne grupowanie podczas pobierania transakcji.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgrupować zakupy różnych kupujących co przyda się w sytuacji, gdy np. jakaś firma dokona u nas zakupu z kilku różnych kont i poprosi o wspólną fakturę.
automatyczna wysyłka powiadomień
Powiadomienia można wysyłać hurtowo samemu lub włączyć automatyczną wysyłkę dla nowych transakcji oraz przy przenoszeniu między sekcjami. Dzięki temu szybko i wygodnie poinformujesz kupujących o zaksięgowaniu wpłaty, wysyłce towaru albo promocjach.
W powiadomieniach można stosować specjalne znaczniki, które zostaną uzupełnione przez EU. Samo powiadomienie można utworzyć jako HTML lub zwykły tekst.
własne szablony wydruków
Oprócz wbudowanych szablonów: etykiet, karty transakcji, listy wysyłkowej, faktury/rachunku, książki nadawczej czy polecenia przelewu (które można edytować), można bardzo łatwo tworzyć własne szablony zapisane jako pliki RTF w programie Word lub Writer.
Dzięki temu przygotujesz wydruki dokładnie takie jakie potrzebujesz.
automatyczne księgowanie przelewów
Przy dużej ilości przelewów księgowanie wpłat zajmuje sporo czasu. EU pozwoli Ci go znacznie zaoszczędzić.
Księgowanie odbywa się na podstawie historii konta zapisanej w pliku CSV, którą należy wygenerować po zalogowaniu się na stronie banku. Polega na przeszukiwaniu tytułów wpłat i przypisywania ich do odpowiednich transakcji.
integracja online z firmami kurierskimi
Integracja z API firm kurierskich pozwoli Ci na wysyłkę paczek kurierem bezpośrednio z poziomu EU. Oprócz tego pobierzesz etykiety, a także protokół odbioru dla kuriera. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu!
Na chwilę obecną EU został zintegrowany z DPD oraz Siódemką. Wraz z rozwojem programu będą dodawane kolejne firmy.
eksport danych do pliku
Dzięki eksportowi danych można szybko przygotować listy przewozowe do wybranej firmy kurierskiej czy systemu EKN Poczty Polskiej. Eksport do pliku CSV pozwoli Ci również przetwarzać dane kontrahentów wg własnych potrzeb.
Jeśli dysponujesz specyfikacją dla importu danych do systemu firmy kurierskiej, której nie ma w EU, wówczas możesz go nam przesłać, a my bardzo chętnie dodamy nową opcję.
hurtowe zwroty prowizji
Dzięki tej funkcji zwroty prowizji przestaną być udręką. Wystarczy nieudane transakcje umieścić w wybranej sekcji, a EU sam sprawdzi, do których z nich można już wystąpić o zwrot. Twoim zadaniem będzie jedynie wybranie odpowiedniego powodu z listy.
masowe wystawianie komentarzy
Z poziomu EasyUploader`a możesz wystawiać na bieżąco komentarze swoim kontrahentom.
Domyślnie pobierana jest lista tylko tych kontrahentów, którzy wystawili już nam komentarz pozytywny (można to zmienić). Aby jednak nie wystawić komentarza komuś kto wystawił go nam zanim wpłacił pieniążki, można skorzystać z opcji filtrowania listy.
statystyki sprzedaży
Statystyki są jednym z niezbędnych elementów towarzyszących sprzedaży. Dzięki nim możesz porównać swoje obroty z wybranego przedziału czasowego oraz sprawdzić listę najlepiej sprzedających się przedmiotów.
Wyświetlone statystyki można wyeksportować do pliku CSV dla bardziej szczegółowej analizy czy zestawienia.
rozbudowane możliwości filtrowania transakcji na liście
import transakcji z programów "Asystent" oraz "Pomocnik Aukcji"

Dodatkowo:
wszystkie dane są przechowywane w lokalnej bazie, więc zawsze będziesz mieć do nich dostęp
obsługa dowolnej liczby kont Allegro
możliwość pracy wielostanowiskowej
darmowe aktualizacje do najnowszych wersji
możliwość dostosowania wyświetlanych kolumn na głównych listach
opcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych
rozbudowana pomoc pozwalająca na łatwe zapoznanie się z programem
otrzymasz również dostęp do forum, na którym będziesz mieć możliwość komunikowania się z pozostałymi użytkownikami EU

Możesz przetestować wszystkie funkcje EasyUploader`a przez 14 dni za darmo pobierając program z naszej strony.


Pełna funkcjonalność aplikacji po wygaśnięciu okresu testowego zostanie odblokowana zdalnie po wykupieniu przez Ciebie abonamentu, więc nie będziesz musiał wprowadzać żadnych kodów, przeinstalowywać programu, itp.

W związku z tym będziesz mógł pracować dalej na bazie, którą utworzysz korzystając z wersji demonstracyjnej, bez konieczności wprowadzania wszystkich danych od nowa.

Po wygaśnięciu abonamentu program nie jest blokowany, można z niego dalej normalnie korzystać oprócz wystawiania aukcji oraz pobierania nowych transakcji.

Wszystkie programy korzystające z interfejsu Allegro WebAPI muszą przejść weryfikację przez zespół Allegro przed udostępnieniem ich użytkownikom. Nasz program pozytywnie przeszedł taką weryfikację, dlatego mogą być Państwo w 100% pewni o bezpieczeństwo swoich danych! W związku z tym EasyUploader znalazł się również w katalogu aplikacji Allegro .

Poniżej komentarze od zadowolonych użytkowników:

"Korzystam z EasyUploader'a od dłuższego czasu i jestem b.zadowolona - gdybym korzystała z opcji wystawiania oferowanych przez Allegro - wykończyłabym się nerwowo ;) dodatkowy plus za zrealizowanie transakcji w ciągu 3 min.! Dziękuje -> polecam." - agordia

"Szybki sposób na wystawianie aukcji Allegro w przejrzysty i prosty sposób. Możliwość importu zakończonych aukcji bezpośrednio do programu to rewelacja! Polecam wszystkim szukających sprawnego narzędzia za bardzo przyjazną kwotę. Gorąco polecam!!!" - buty_sportowe24h

"Dziękuję serdecznie za udostępnienie programu o tak rewelacyjnych funkcjach za przystępną cenę.Myślę, że na coś takiego czekał każdy sprzedawca aukcji.Możliwości programu są olbrzymie a obsługa jest dziecinnie prosta.Życzę dalszego rozwoju aplikacji!" - CDLabel-info

"Wszystko ok, swietny kontakt, a program po prostu bajka jak dla mnie naprawde jestem mega zadowolony i polecam ze szczerego serca kazdemu ! ! !" - koltech_sklep_pl

"KONTRAHENT REWELACYJNY!!! Program świetny dla moich potrzeb, ale to co mnie najbardziej ujęło to doskonały serwis - błyskawiczna pomoc i rzeczowe odpowiedzi na pytania. Informatyk ze mnie żaden, więc takie podejście jest dla mnie najważniejsze." - kot_pankracy

"Program niezwykle prosty w obsłudze, ale umożliwiający masową zmianę słów na aukcjach, hurtową edycję cen a także przenoszenie aukcji na inne konta. Jak dla mnie bomba! Będę polecał w gronie SuperSprzedawców allegro. Pozdrawiam autora programu." - Dadaiko

"Transakcja na najwyższym poziomie. Sam program - polecam wszystkim. Łatwy w obsłudze, intuicyjny, wystarczy kilka minut i przenosimy tysiąc aukcji na inne konto. Świetna opcja zamiany tekstów w aukcjach. Polecam wszystkim - WARTO." - www_esmaland_pl

"WSZYSTKO OK SUPER PROGRAM BEZ ZASTRZEŻEŃ 100% POLECAM DO KORZYSTANIA" - mtPIOTRKOW

"Bardzo dobry i użyteczny program. Trudno sobie wyobrazić wystawianie większej ilości aukcji bez niego. Polecamy." - www_filmstore_pl

"Jest to program którego szukałem .Dziękuje i polecam." - karfil24

"Dziękuję za pozytywnie przeprowadzoną transakcję.Program działa sprawnie polecam wszystkim." - konika_net_pl


Zapraszamy do udziału w aukcji. Cena dostępu do tego programu przez okres 30 dni to tylko:

19 zł!!!


Podczas licytacji kolejne sztuki powodują wykupienie odpowiednio dłuższego abonamentu, czyli 2 sztuki = 60 dni, 3 sztuki = 90 dni, itd. Przy dłuższych okresach zostanie udzielony rabat wg poniższej tabelki:

Okres
Koszt (ile zalicytować)
Oszczędzasz
30 dni
19 zł
-
180 dni
95 zł (5 sztuk)
19 zł
365 dni
171 zł (9 sztuk)
57 zł


Dokładny koszt możesz wyliczyć w programie w menu "Przedłuż abonament" w prawym górnym rogu. Otrzymujesz również prawo do darmowych aktualizacji EasyUploader`a przez cały okres użytkowania programu.

Jako GRATIS otrzymasz kod do serwisu TradeWatch.pl dzięki, któremu będziesz mógł za darmo zapoznać się z jego możliwościami przez 30 dni, przy wykupieniu abonamentu EU na co najmniej 6 m. lub przez 5 dni w pozostałych przypadkach.

Do prawidłowego działania programu wymagany jest system Windows XP SP3, Vista SP1, 7 lub 8, biblioteki .NET Framework 4.0 oraz Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) - zostaną automatycznie pobrane i zainstalowane przez instalator jeśli nie zostaną wykryte w systemie. Serwer Firebird 2.5 jest wymagany tylko do pracy wielostanowiskowej.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 98 1050 1272 1000 0090 6901 3143
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Kontakt ze Sprzedawcą można uzyskać korzystając z adresu poczty elektronicznej: photosoft.allegro@gmail.com lub formularza kontaktowego na stronie aukcji. Na aukcjach prowadzona jest sprzedaż licencji na oprogramowanie (treści cyfrowych), którego autorem jest firma PhotoSoft. Oprogramowanie przeznaczone jest tylko i wyłącznie na systemy Windows. Przed zakupem można zapoznać się z treścią licencji pobierając instalator wybranego programu ze strony photosoft kropka pl lub easyuploader kropka pl Dokonując zakupu na aukcji Kupujący wyraża zgodę na dostarczenie treści cyfrowych drogą elektroniczną na swój adres e-mail podany w ustawieniach Konta Allegro. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym lub wpłaty PayU, Kupujący otrzyma kody aktywacyjne wymagane przy instalacji lub zostanie zdalnie aktywowany abonament dla podanego Konta Allegro – w zależności od programu. W tym momencie usługa zostaje wykonana i Kupujący traci prawo do zwrotu. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów: „o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.”.