EA144 SWISSGEAR SA9508 PLECAK NA LAPTOP (6950725132)

zakończona
119,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • List polecony ekonomiczny 20,00 zł
  • List polecony priorytetowy 30,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 50,00 zł
  • lokalizacja: Ostrava, Republika Czeska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Swissgear SA9508 plecak na laptop 15"

Model:

- SA9508

kolor:

- czarny

Wodoodporny plecak z wieloma kieszeniami.


Wysoka jakość.

WYSYŁKA
Przesyłka priorytetowa 7-15 dni roboczych.
Przesyłka ekonomiczna 14-28 dni roboczych.

50% rabat na dostawę za drugi i kolejny zakupiony produkt.

x x x

KONTAKT

e-mail: sklepeasyart@seznam.­cz

telefon: 500 120 966

WYSYŁKA i PŁATNOŚĆ

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (w dni robocze). Zakupiony towar jest zlecany do wysyłki z zagranicy.

Wszystkie przesyłki są rejestrowane i ubezpieczone


Wszelkie dane potrzebne do sfinalizowania transakcji podane są w e-mailu informującym o dokonaniu zakupu wysyłanym automatycznie przez serwis Allegro.

Na wpłatę czekamy do 7 dni.

Komentarz wystawiam jako drugi.

Komentarz od klienta jest dla mnie informacją o bezpiecznym doręczeniu paczki.

Zobacz nasze pozostale aukcje:
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Ostrava, Republika Czeska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
5
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
10,00 zł
maksymalnie w paczce
5

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
25,00 zł
maksymalnie w paczce
5

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Easy Art
Bogumińska 26
47-460 Chałupki
Dodatkowe informacje

Wszystkie informacje o warunkami reklamacji podane sa zakladce POZOSTALE INFORMACJE

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Easy Art s.r.o.
Agencja pocztowa, ul. Boguminska 8
47-460 Chalupki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Wszystkie informacje o warunkach zwrotow podane sa zakladce POZOSTALE INFORMACJE

O sprzedającym
SklepEasyArt
95,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

277

 

13

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,3

Koszt wysyłki

4,6

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG W SERWISIE INTERNETOWYM WWW.ALLEGRO.PL  Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży usług przez EASY ART s.r.o. z siedzibą w Ostravie, ul Sokolská třída 1615/50 REGON 04570057 za pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego w ramach serwisu internetowego www.allegro.

Na naszej aukcji kupujesz usługę zamówienia towaru w twoim imieniu, bezpośrednio u producenta (większość produktów oferowanych na aukcjach pochodzi z Chin)  . Cena na aukcji jest ceną całkowitą, zwierającą opłatę za usługę zamówienia oraz towar.

1. PŁATNOŚCI

Dostępne sposoby płatności za oferowane na aukcjach produkty:Przelew bankowy na rachunek bankowy podmiotu EASY ART s.r.o.  nr Rachunku: 92 1240 4650 1111 0010 7325 3166 oraz PayU, obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu 2. DOSTAWA§ 1 - Czas dostawy każdorazowy podany będzie na aukcji danego produktu.§ 2 - Z uwagi że na naszych aukcjach oferowane są zarówno produkty wysyłane z terenów Polski jaki z poza Unii Europejskiej (przeważnie CHINY) kupujący zamawiający musi dokładnie zapoznać się z opisem aukcji i informacją odnośnie terminów dostawy.§ 3 - W przypadku dostawy z terenu Polski czas dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty i wynosi od 2 dni do 7 dni roboczych w zależności od wybranego sposobu dostawy.§ 4 - W przypadku produktów zamawianych od Partnera z siedzibą poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej produkty dostarczane są od 14 do 21 dni roboczych od momentu otrzymania opłaty za dany produkt, w sporadycznych wypadkach czas może przedłużyć się do 40 dni roboczych. § 5 - W przypadku dostarczenia zamawianego produktu po wyznaczonym terminie i żądaniu zwrotu kosztów związanych z zakupem produktu przez zmawiającego, zamawiający ma obowiązek zwrotu otrzymanego produktu na adres: Easy Art s.r.o., ul. Turniejowa 65A/72, 30-619, Kraków.§ 6 - Czas dostawy może się wydłużyć np. w przypadku świąt odbywających w krajach dostawców lub opóźnień firm kurierskich lub pocztowych. § 7 - Podane terminy nie są wiążące i pochodzą bezpośrednio od przewoźników oraz poparte są na naszym doświadczeniu.§ 8 - W przypadku zaginięcia paczki gwarantujemy zwrot należności lub ponowną wysyłkę. Należność zwracana jest po rozpatrzeniu reklamacji przez pocztę. Rozpatrzenie reklamacji polega na udokumentowaniu podpisu odbiorcy. (Reklamacje może być złożona po upływie 35 dni roboczych od daty nadania przesyłki). Poczta zastrzega sobie okres 30 dni na rozpatrzenie reklamacji.§ 9 - W przypadku nieodebrania wysłanej przesyłki przez kupującego po uprzednim awizowaniu i zwrotu przesyłki przez pocztę do nadawcy istnieje możliwość ponownej wysyłki. Wymaga to pokrycia przez kupującego kosztów ponownej wysyłki jak również kosztów przesyłki zwrotnej.§ 10 - Nie odpowiadamy za ewentualne opóźnienia w dostawie spowodowane z winy przewoźników. 3. OPŁATY CELNE

§ 1 - Produkty oferowane na aukcjach zamawiane od Partnerów z poza Unii  Europejskiej mogą zostać objęte procedurą celną. Większość produktów dostępnych na naszych aukcjach nie przekracza kwoty od której liczona jest procedura celna Średnio 1-2 % wszystkich paczek, może zostać objętych taką procedurą. Kupujący jako importer towaru na terytorium Polski zobowiązany jest do jej uiszczenia. Każdorazowy w monecie wystąpienia takiej konieczności pomagamy każdemu klientowi. Opłata ta wynosi około 20% wartości towaru. Klient może zrezygnować z odbioru przesyłki w momencie jej naliczenia, a my zwracamy pieniądze za zamówienie. Nic nie ryzykujesz jeżeli nie możesz pozwolić sobie na dodatkowe koszty.

4. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

§ 1 - Podmiotowi dokonującemu zamówienia zakupu na portalu www.allegro.pl przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie, w terminie 14 od momentu otrzymania przedmiotu. § 2 - W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, klient ma obowiązek przesłać zakupiony produkt na adres dostawcy danego produkty który zostanie przekazany przez pośrednika - Easy Art s.r.o. § 3 - Koszty związane z zwrotem produktu spoczywają na kupującym - zamawiającym. § 4 - Zwracane przedmioty powinny być zwrócone w stanie niezmienionym o oryginalnym nie zniszczonym opakowaniu. 5. RACHUNKI I FAKTURY   § 1 - Na potwierdzenie nabycia usługi pomocy w zakupie bądź zakup Klient może otrzymać od EASY ART s.r.o. rachunek lub fakturę. Żądanie otrzymania dokumentu za usługę pośrednictwa należy każdorazowo zgłosić przy składaniu zamówienia. Równocześnie ze zgłoszeniem żądania należy podać dane niezbędne do wystawienia faktury. Faktury wysyłane będą formacie PDF na adres klienta. Faktury dokumentują jedynie usługę pomocy w zakupie produktów.