DZIENNIK SENTYMENTALNEGO KILLERA KAJMAN Sepulveda (6677127229)

zakończona
3,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 2,50 zł
 • List priorytetowy 3,00 zł
 • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.25 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2002
 • wydanie: standardowe
 • kondycja: bez śladów używania
Blok książki w doskonałym stanie. Okładka książki z powodu rysek-smużek oraz przetarć na powierzchni, prawie w doskonałym stanie. Uwaga: Nie biorę odpowiedzialności za dalsze losy przesyłki po wysłaniu listem ekonomicznym zwykłym/priorytetowym zwykłym (przesyłkami nierejestrowanymi).
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 16 1050 1445 1000 0092 0641 6324
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List ekonomiczny 2,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List priorytetowy 3,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Paweł Skupień ul. Skwerowa 52/8 30-317 Kraków (stare Dębniki) Moja oferta to ksiązki pochodzące z prywatnego, gromadzonego od lat wielotematycznego księgozbioru. Sprzedaję również nowe książki, które udaje mi się nabyć w korzystnych cenach i dzięki temu - taki jest mój zamiar - w atrakcyjnych cenach odsprzedać. Książki wysyłam natychmiast tzn. te kupione z wykorzystaniem systemu PayU do godziny 19:00, jeszcze tego samego dnia. Ksiązki kupione po 19:00 wysyłam następnego dnia do godziny 14:00. Książki kupione poza system PayU, lecz po potwierdzeniu adresu wysyłki, wysyłam następnego dnia. Książki kupione można odbierać na miejscu już tego samego dnia do godziny 20:00. Awarie systemów: Allegro, PayU i InPost Allegro mogą wydłużyć czas realizacji bądź je czasowo uniemożliwić. Każda moja sprzedaż jest fiskalizowana. Nie wystawiam faktur z VAT, mam natomiast możliwość wystawiania zwykłych rachunków.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Paweł Skupień
Skwerowa 52/8
30-317 Kraków
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Będę wdzięczny gdy osoba reklamująca/zwracająca towar przedstawi powód reklamacji/zwrotu. Uznaję bez dyskusji reklamacje: te oparte na zdrowym rozsądku, ale również i te wynikające z różnych przyczyn losowych, tragedii, załamań itp. Uznaję bez dyskusji zasady dotyczące zwrotów, te przyjęte w Allegro jak i te istniejące w stosownym prawie.

pozostałe informacje

Czas dostawy (wg. Poczty Polskiej): przesyłka listowa nierejestrowana/polecona ekonomiczna 3-5 dni. przesyłka listowa nierejestrowana/polecona piorytetowa 1-2 dni. Czas dostawy (Allegro Polecony InPost): przesyłka listowa polecona 2-5 dni. istnieje możliwość "śledzenia" statusu przesyłki. Odbiór osobisty: Kraków (stare Dębniki), ul. Skwerowa 52/8, od godziny 9:00 do 20:00 (po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym lub mailowym).