DZBANEK FILTRUJĄCY/DO FILTROWANIA/ WODA ALKALICZNA (6541854616)

zakończona
119,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Pocztex Kurier48 11,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 14,00 zł
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • lokalizacja: Kolonia Poczesna
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 1.50 [kg]
MAIL: prima-importer@wp.pl
TELEFON: +48 693 003 000
+48 34 328 51 48
GG: 50425654
SKYPE: Patrycja Prima-Tech

TOWAR ZAMÓWIONY
DO GODZINY 10 RANO
WYSYŁANY TEGO SAMEGO DNIA.

WYSTAWIAMY DOWÓD ZAKUPU: PARAGON LUB FAKTURA VAT.

GWARANCJA NA TOWAR
12 MIESIĘCY.

PROWADZIMY SERWIS
GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY.

- POBRANIE
- PŁATNOŚĆ PAYU
- ODBIÓR OSOBISTY
- PRZEDPŁATA NA KONTO:

40 1050 1142 1000 0022 9043 3230

- KURIER SIÓDEMKA

SZYBKO, TANIO, BEZPIECZNIE.

PRZESYŁKA JEST UBEZPIECZONA.

CZAS DOSTAWY 24 H.


DZBANEK WellBlue Z FILTREM DO WYTWARZANIA WODY ALKALICZNEJ

Dzbanki WellBlue wraz z wymiennymi filtrami do wody stanowią najtańsze i najbardziej opłacalne źródło otrzymywania wody alkalicznej. Dzięki licznym badaniom przeprowadzonym w Japonii i Korei Południowej udowodnione jest, że spożywanie wody alkalicznej ma wiele pozytywnych właściwości dla zdrowia człowieka.

!!!NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU!!!


NA TEJ AUKCJI KUPUJESZ DZBANEK W KOLORZE BIAŁYM

NA POZOSTAŁYCH NASZYCH AUKCJACH POSIADAMY RÓWNIEŻ

FILTRY I DZBANKI W KOLORACH:

- NIEBIESKIM

- POMARAŃCZOWYM

- ZIELONYM OPAKOWANIE ZAWIERA DZBANEK ORAZ 1 FILTR W KOLORZE DZBANKA

W przeciwieństwie do innych dzbanków, dzbanek WellBlue oprócz oczyszczania wody kranowej z wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych, ma za zadanie zmieniać zwykłą wodę w jonizowaną wodę alkaliczną.

Woda alkaliczna określana jako Woda Żywa, znana od wielu lat na rynku japońskim, amerykańskim, australijskim i kanadyjskim. Dzięki licznym badaniom przeprowadzonym w Japonii i Korei Południowej udowodnione jest, że spożywanie wody alkalicznej ma wiele pozytywnych właściwości dla zdrowia człowieka. Z tego względu woda ta używana jest powszechnie do picia, przygotowywania posiłków, w celach medycznych i kosmetycznych.

W sklepach można kupić wiele rodzajów wód mineralnych, jednak żadna nie jest wzbogacona w tak wysoką zawartość pH jakie może stworzyć dzbanek WellBlue.

Dodatkowo dzbanek WellBlue ma za zadanie oczyszczanie zwykłej wody kranowej z wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych, nieprzyjemnych zapachów, chloru, azotanów, azotynów, kamienia oraz innych związków zakłócających naturalną czystość wody, w tym ołowiu.

Dzięki użytkowaniu dzbanków z filtrem WellBlue nie będzie już potrzeby ciągłego kupowania butelkowanej wody mineralnej pozbawionej właściwości zdrowotnych. Zrezygnują też Państwo ze zwykłych filtrujących dzbanków dostępnych na rynku, których zadaniem jest tylko wyłapywanie zanieczyszczeń z wody.


Dzbanek WellBlue posiada dużo bardziej wydajniejszy filtr który wystarcza aż na 80 dni.

Filtry pasują tylko do dzbanków WellBlue

KLIKNIJ NA FILM I ZOBACZ JAK ZMIENIA SIĘ PH WODY PO UŻYCIU NASZEGO DZBANKA

Woda to życie. Nasze ciało składa się w 70% z wody, która pełni ważną rolę w każdej funkcji organizmu. W ludzkim ciele wszystkie procesy i reakcje biomechaniczne nie mogłyby się odbywać bez wody. Dlatego wybierajmy to co dla nas najzdrowsze. Każdego dnia pijmy czystą wodę alkaliczną.


Kupując przedmiot na tej aukcji akceptujesz regulamin umieszczony na stronie "o mnie".

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 40 1050 1142 1000 0022 9043 3230
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Pocztex Kurier48 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Pocztex Kurier48 pobraniowy 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Numer rachunku bankowego: ING Bank Śląski o/Cz-wa 40 1050 1142 1000 0022 9043 3230 Działamy na Polskim rynku już od 10 lat. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów i urządzeń wykorzystywanych w gastronomi oraz podczas imprez zarówno plenerowych jak i zamkniętych. Na niniejszej stronie przedstawiamy Państwu urządzenia, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Przebadane i spełniające dyrektywy zgodne z Unią Europejską. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm, instytucji oraz osób prywatnych, którzy poszukują urządzeń najlepszej jakości po najniższych cenach. Wszystkie oferowane produkty są nowe i nieużywane, objęte 12 - miesięczną gwarancją. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Istnieje możliwość odbioru osobistego. Zapraszamy!

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Podstawą reklamacji jest oryginał karty gwarancyjnej oraz dowód zakupu. Załączona do produktu Karta Gwarancyjna nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. W przypadku reklamacji klient zobowiązany jest do dostarczenia towaru na adres: Prima-Tech S.C., ul. Górna 2A, 42-262 Kolonia Poczesna oraz do załączenia danych teleadresowych wraz z opisem usterki. Towar powinien być kompletny oraz w całości. Numer serwisu gwarancyjnego 34 328 59 25. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie do 14 dni od jej zgłoszenia. Reklamacja dotycząca uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu oraz braku towarów w przesyłce będzie rozpatrywana tylko wówczas, gdy klient stwierdzi taką wadę w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela i zostanie ten fakt potwierdzony notatką sporządzoną i potwierdzoną podpisem doręczyciela (protokół szkody).

pozostałe informacje

FORMY PŁATNOŚCI - wpłata na konto bankowe: ING Bank Śląski o. Częstochowa 40 1050 1142 1000 0022 9043 3230 - płace z allegro PayU, wysyłka za pobraniem (płatność przy odbiorze), - odbiór osobisty zakupionych przedmiotów (zapłata gotówką lub kartą kredytową). OPCJE DOSTAWY Poczta Polska: czas oczekiwania od momentu zamówienia do 4 dni roboczych, Kurier K-ex: czas dostarczenia do 2 dni roboczych. Zamówienia złożone do godziny 10:00 wysyłane są tego samego dnia. GWARANCJA 1. Gwarancji udziela firma Prima-Tech S.C., adres: 42-262 Kolonia Poczesna koło Cz-wy, ul. Górna 2A, zwana dalej gwarantem. Gwarancja jest udzielana na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na okres 12 miesięcy od dnia zakupu widniejącego na karcie gwarancyjnej. 2. Gwarant zapewnia sprawne działanie urządzenia pod warunkiem użytkowania go zgodnie z przeznaczeniem, przy przestrzeganiu zaleceń i wskazówek zawartych w instrukcji obsługi, której część stanowi niniejsza gwarancja. 3. Gwarancja obejmuje wyłącznie wady fabryczne z wyłączeniem uszkodzeń wynikających z: - użytkowania sprzętu niezgodnie z instrukcją - niewłaściwej konserwacji i przechowywania - niewłaściwego transportu - uszkodzeń mechanicznych - montażu sprzętu w niewłaściwy sposób 4. Samowolne przeróbki, naprawy lub zmiany w układach elektrycznych sprzętu zwalniają gwaranta z odpowiedzialności gwarancyjnej. W celu zachowania ważności gwarancji nie należy dopuszczać do napraw poza autoryzowanym serwisem. 5. Gwarant jest zobowiązany do wykonania skutecznej naprawy urządzenia po jego dostarczeniu do serwisu w możliwie najkrótszym terminie. Dostarczenie i odbiór sprzętu do i z serwisu gwaranta odbywa się na koszt klienta. 6. Podstawą reklamacji jest oryginał karty gwarancyjnej oraz dowód zakupu. 7. Załączona Karta Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową. 8. W przypadku reklamacji Klient zobowiązany jest do załączenia danych teleadresowych wraz z opisem. Brak powyższych informacji będzie skutkował nierozpatrzeniem reklamacji. Urządzenie powinno być kompletne oraz w całości. Oferujemy również płatny serwis pogwarancyjny.