Dywan jedwabny My Life is Sweet Indian Dream pink (6541045819)

zakończona
899,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • lokalizacja: Świnoujście
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • kształt: prostokąt
 • waga (z opakowaniem): 5.00 [kg]
 • antypoślizgowość: nie
 • materiał wykonania: inny
 • długość: 180 [cm]
 • szerokość: 120 [cm]
 • grubość: 15 [mm]
 • kolor: odcienie różowego, odcienie niebieskiego, odcienie szarości, wielokolorowy

room-idea.pl Adam Żur
71-622 Szczecin
ul. J. Ch. Paska 34B/25
NIP 851-101-84-42

kom: 501 764 602
tel: 91 311 10 10

e-mail: allegro@room-idea.pl


Nasze konta bankowe:


73 1050 1520 1000 0091 4495 4261


Każda transakcja w naszym sklepie dokumentowana jest fakturą VAT.

Generalnie korzystamy z usług firmy

Dywan jedwabny
My Life is Sweet by Jill
Indian Dream Pink

„My life is sweet” to nowa, wyjątkowa kolekcja kierowana głównie do nastolatek i młodych kobiet. Zaprojektowana została przez Jill Schirnhofer, 22-letnią holenderkę. W kolekcji znajdują się niezwykłe dywany, tapety, tkaniny i akcesoria. Bogata kolorystycznie seria tapet z różnymi deseniami pozwala na kształtowanie wyjątkowych przestrzeni. Dywany w różnych wykończeniach - m.in. z pluszowego futra i z odzyskiwanego, przetwarzanego jedwabiu są wyraźną ozdobą wnętrza . „My life is sweet” to kolekcja z dotykiem dziewczęcego glamour.

Zobacz nasze pozostałe aukcje.

Dywan My Life is Sweet
by Jill
Indian Dream Pink


Waga: 3020 g

Grubość: 15 mm
Skład: 100% jedwab
Wymiary (cm): 120x180
Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 73 1050 1520 1000 0091 4495 4261
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

1. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę room-idea.pl Adam Żur, 50-369 Wrocław, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 87/13, NIP: 851-101-84-42, Regon: 810428225, e-mail: sklep@room-idea.pl, tel. 501 764 602, zarejestrowaną w CEIDG. 2. Adres korespondencyjny: room-idea.pl Adam Żur, ul. Zalewowa 67, 72-600 Świnoujście. 3. Reklamacje oraz dokonywanie zwrotów: room-idea.pl Adam Żur, ul. Zalewowa 67, 72-600 Świnoujście. room-idea.pl POMYSŁ NA POKÓJ DLA DZIECKA Sklep internetowy z kompleksowym wyposażeniem pokoi dziecięcych. Bogata oferta dywanów, tapet, mebli, lamp i dekoracji do pokoju dla dzieci i nastolatków. Poza pojedynczymi artykułami proponujemy całe zestawy, kompletne koncepcje aranżacji wnętrz dziecięcych. Współpracujemy z pracownią projektową ARTVIZ (www.artviz.pl). Możliwe jest również zamówienie projektu aranżacji pokoju i kompleksowa obsługa jego wyposażenia. Zapraszamy do współpracy. Transakcja zakupu jest dokumentowana fakturą VAT lub paragonem.

kontakt

 • 501 764 602
  Kontakt w godzinach 9:00 - 18:00 od poniedziałku do soboty.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
room-idea.p Adam Żur
ul. Zalewowa 67
72-600 Świnoujście
 
ODSTĄPIENIE OD UMOWY Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni, licząc od dnia wydania towaru (tj. od dnia odebrania towaru przez Konsumenta). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.Wzór formularza odstąpienia od Umowy zawartej na odległość zawiera załącznik nr.1 (https://www.room-idea.pl/odstapienie-od-umowy.html). Wolę odstąpienia od Umowy zawartej na odległość należy zgłaszać: - drogą elektroniczną - Sklep ma obowiązek potwierdzić bez zbędnej zwłoki otrzymanie zgłoszenia drogą elektroniczną, zaś Klient jest zobowiązany zadbać o otrzymanie takiego potwierdzenia, - lub listem poleconym na adres korespondencyjny Sprzedawcy: room-idea.pl Adam Żur 72-600 Świnoujście ul. Zalewowa 67Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Sprzedawca dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru (w tym koszt dostarczenia go do Sprzedawcy) oraz jest odpowiedzialny za zmniejszenie jego wartości wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w przypadku: - zakupu Towaru wyprodukowanego według specyfikacji Konsumenta lub służącego zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r - umowy, w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami, art. 38 pkt 6 ustawy z dnia 30 maja 2014 r.

reklamacje

REKLAMACJE I GWARANCJA Wszystkie oferowane w Sklepie Towary są wolne od wad fizycznych oraz prawnych, nowe i posiadają gwarancję udzieloną przez producenta, dystrybutora lub Sklep. Ewentualne reklamacje należy zgłaszać: - drogą elektroniczną - Sklep ma obowiązek potwierdzić bez zbędnej zwłoki otrzymanie zgłoszenia drogą elektroniczną, zaś Klient jest zobowiązany zadbać o otrzymanie takiego potwierdzenia, - lub listem poleconym na adres korespondencyjny Sprzedawcy: room-idea.pl Adam Żur 72-600 Świnoujście ul. Zalewowa 67 Sprzedawca ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne Towaru w zakresie określonym w art. 556 i następne ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks cywilny (DZ. U. z 2014, poz. 121) Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania przez Sprzedawcę. Jeżeli podane w reklamacji z tytułu rękojmi dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji lub reklamacja wymaga przesłania reklamowanego towaru, Sprzedawca zwróci się do Klienta, składającego reklamację, o uzupełnienie we wskazanym zakresie. W takim przypadku 14 dniowy termin rozpatrzenia reklamacji biegnie od chwili jej uzupełnienia. W przypadku, gdy Klientem nie jest Konsument:- odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru jest wyłączona (art. 558 i n Kodeksu Cywilnego), - odpowiedzialność Sprzedawcy obejmuje wyłącznie szkodę rzeczywistą,- odpowiedzialność Sprzedawcy ograniczona jest do wartości zamówienia,- Sprzedawca nie odpowiada za działania i zaniechania osób trzecich. Klient realizujący uprawnienia wynikające z rękojmi dostarczy wadliwy Towar Sprzedawcy na adres wskazany w §7 pkt 2 niniejszego regulaminu. Sprzedawca dokona zwrotu kosztów tej wysyłki pod warunkiem, że sposób i koszt wysyłki do Sprzedawcy zostanie wcześniej uzgodniony za pomocą korespondencji e-mail ze Sprzedawcą i przez niego zaakceptowany w formie wiadomości e-mail wysłanej z konta pocztowego sprzedawcy (sklep@room-idea.pl).