Dystans betonowy KOŚĆ z drutem 20/25/30 ZBROJENIA (6999599365)

6 monet
zakończona
84,02 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • lokalizacja: Toruń, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: szalunki ścienne
 • waga (z opakowaniem): 18 [kg]

opis

Dystans betonowy "kość" należy zakwalifikować do grupy podkładek betonowych punktowych. Podkładki betonowe występują w wersji dystansu poziomego - tzw. kość bez drutu jak i dystansu pionowego - tzw. kość z drutem. Kształt podkładki betonowej umożliwia dostosowanie otuliny produktu do potrzeb projektu konstruowanego obiektu. Cechą charakterystyczną dystansu betonowego typu kość jest zbrojenie mikrowłóknem, które przyczynia się do zwiększonej wytrzymałości na obciążenia podczas układania zbrojenia. W tym opisie prezentujemy dystans betonowy KOŚĆ z drutem 20/25/30 w opakowaniu zbiorczym w ilości zakupowej 500 szt. W ofercie sprzedaży można znaleźć produkt w mniejszych opakowaniach tj. 100szt.

ilość w opakowaniu: 500 szt.

otulina: 20/25/30 z drutem

waga: 18 kg opakowanie

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Toruń, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

ALTIVA Marcin Czarnowski
Wybickiego 92
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
email: biuro@betonuj.pl
tel.: 501698699

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Sprzedający nie udziela gwarancji.
 

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi.  

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

ALTIVA Marcin Czarnowski
Wybickiego 92
87-100 Toruń
Dodatkowe informacje

 

REKLAMACJE


1.Klient może składać reklamacje dotyczące zarówno działania jak i korzystania ze sklepu internetowego Betonuj.pl
2. Jeśli  po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie  działa prawidłowo lub została stwierdzona inna niezgodność towaru z  zawartą umową, a towar został nabyty przez konsumenta wówczas ma on  prawo do złożenia reklamacji na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2002r.  „o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianei kodeksu  cywilnego”. Co do zasady waliwy towar powinien zostać odesłany do  siedziby sklepu internetowego Betonuj.pl, aby umożliwić mu zbadanie  zasadności reklamacji.
3.Reklamacje  należy składać w formie elektronicznej za pomocą formularza  kontaktowego dostępnego w Sklepie, lub w formie pisemnej na adres  siedziby sklepu inetrnetowego Betonuj.pl. Reklamacja powinna zawierać co  najmniej:
 


 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Klienta,
   
 • datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
   
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Klienta,
   
 • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
   

3. O  rozstrzygnięciu reklamacji Klient zostanie poinformowany w formie  pisemnej zarówno drogą elektroniczną jak i pocztą tradycyjną.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ALTIVA Marcin Czarnowski
Wybickiego 92
87-100 Toruń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ


 1. Każdemu  klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego  i korzystającemu ze sklepu internetowego Betonuj.pl przysługuje - na  podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy  zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym  poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: ul.  Wybickiego 92, 87-100 Toruń, biuro@betonuj.pl.
   
 2. Termin:  Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym  terminie 10 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta  towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem  konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.
   
 3. Zwroty świadczeń:
   


 • W  przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest  uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie  niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego  zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w  terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na adres: ul.  Wybickiego 92, 87-100 Toruń, biuro@betonuj.pl.
   
 • Koszty  zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie  nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia  przez sklep internetowy Betonuj.pl świadczenia o właściwościach  zamówionych przez konsumenta.
   


 1. Wyłączenie  prawa odstąpienia: Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest  wyłączone w przypadku towarów (usług) wykraczających poza standardową  ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i  dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Prawo odstąpienia od umowy  nie przysługuje zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt 4 ww. ustawy w wypadkach  świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez  niego zamówieniu, do takich towarów należą m.in. produkty wykonane na  indywidualne zamówienie klienta. W takim przypadku nie ma również  możliwości zmiany specyfikacji zamówienia oraz rezygnacji z zamówienia w  trakcie jego realizacji.
   

O sprzedającym
BETONUJ_PL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

155

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Ponad 10 lat na rynku budowlanym stricte rusztowań i szalunków zainspirowało nas do stworzenia sklepu BETONUJ.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać współpracę z licznymi dostawcami, dlatego też zdecydowaliśmy, że uruchamiamy sklep, w którym to możecie Państwo liczyć przede wszystkim na szybki termin realizacji zamówienia, kompleksową obsługę (kontakt mailowy i telefoniczny) oraz fachowe doradztwo wprost z placu budowy, zmierzające do jak najefektywniejszego wykorzystania zakupionego towaru.

W sklepie BETONUJ znajdziecie Państwo akcesoria do żelbetonu, szalunki ścienne typu lekkiego, osprzęt do szalunków ściennych, rusztowania aluminiowe, zsypy i ogrodzenia budowlane oraz wiele materiałów nietypowych łącznie z artykułami BHP.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dosępnych towarów. Liczymy na Państwa uwagi i podpowiedzi przesyłane bezpośrednio na maila biuro@betonuj.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Zespół BETONUJ

Pozostałe informacje

email: biuro@betonuj.pl
telefon: 501698699