Dyplom uznania do odznaki turystycznej. (6542298965)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 4,90 zł
  • List polecony priorytetowy 6,20 zł
  • lokalizacja: Bydgoszcz
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • oryginał: oryginał

Dyplom Uznania za aktywne i ofiarne pełnienie funkcji przewodnika turystycznego z 1974 roku.

Dyplom składa się z 8 stron, z czego 3 zadrukowane.

Wielkość: szerokość po rozłożeniu 245 mm, wys. 230 mm. Stan dobry, kolory zachowane.

Zapraszam do licytacji i na inne moje aukcje.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Deutsche Bank PBC S.A. 19 1910 1048 2121 5493 4394 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 4,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Na Allegro sprzedaję i kupuje, ale jest to także dla mnie platforma do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń i poszerzanie swojej wiedzy. Z góry dziękuję za zakupy u mnie oraz za wszystkie podpowiedzi i uwagi. Prezentacja przedmiotu (towaru) do sprzedaży zostanie zawarta w opisie i na zdjęciach "real foto" (bez retuszu i upiększeń), które będą stanowiły integralną całość. Zatem przed przystąpieniem do licytacji proszę zapoznać się z formularzem sprzedaży tworzącym opis trasakcji, który określa ogół warunków umowy zawartej pomiędzy użytkownikami. Podczas trwania transakcji, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, proszę zadawać pytania. Wszystkie informacje, pytania, zastrzeżenia, wątpliwości itd proszę zgłaszać przez Allegro, lub bezpośrednio na nr telefonu: 600 32 79 08 w godzinach od 8.00 do 20.00.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru, bez podania przyczyny. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki przez kupującego. Bardzo proszę przed tym o kontakt. Odsyłany przedmiot nie może być w stanie pogorszonym, np: monety i banknoty po gradingu nie mogą być wyjęte z oryginalnych opakowań, przedmioty nie mogą być prane, czyszczone, przerabiane, poprawiane itd. W przypadku zwrotu towaru, zwracam kupującemu koszty przesyłki towaru do niego, jednak jeżeli kupujący wybrał sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany przez sprzedającego zwykły sposób dostarczenia, nie zwracam poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

reklamacje

Reklamację można składać w ciągu 30 dni od zakupu. Składając reklamację należy ją uzasadnić pisemnie. Koszt przesyłki ponosi odsyłający. Nie przyjmuję przesyłek "za pobraniem". Jako firma mam obowiązek przyjąć przedmioty zakupione na aukcji KUP TERAZ, ale także mam prawo odmówić przyjęcia przedmiotu zakupionego na aukcji licytacyjnej. Niemniej każdy taki przypadek będę ropatrywał indywidualnie i w porozumieniu.

pozostałe informacje

1. Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia oferty przed zakończeniem Transakcji w następujących przypadkach:- na prośbę Licytanta;- z powodu braku kontaktu z Licytantem;- z powodu dużej liczby negatywnych komentarzy wystawionych Licytantowi;- z innych uzasadnionych przyczyn dla których Licytant nie budzi zaufania sprzedającego. 2. Koszty przesyłki będą kalkulowane w oparciu o cennik Poczty Polskiej. Niekiedy zostaną doliczone niezbędne, dodatkowe wydatki np: na specjalną kopertę, lub inne zabezpieczające opakowanie. Na życzenie kupującego możliwe są inne opcje przesyłek niż podane na aukcji ( po wcześniejszym uzgodnieniu ). Gdy wartość zakupu przewyższy kwotę 120 złotych sugeruję przesyłkę z zadeklarowaną wartością ( wg. cennika Poczty Polskiej ), lub kurierem. 3. Czas na dokonanie wpłaty za zakupy to 7 dni od czasu zakończenia aukcji. Termin ten w uzasadnionych przypadkach może zostać przedłużony ( po wcześniejszym uzgodnieniu ). Wpłaty można dokonywać przez Allegro za pomocą systemu PayU, lub przelewem na mój rachunek bankowy, albo zapłacić bezpośrednio przy odbiorze, po wcześniejszym dokonaniu przedpłaty. Towar wysyłam, po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie i najszybciej jak to tylko będzie możliwe.