DYNIA Z CZEKOLADY - POMARAŃCZOWA HALLOWEEN 31.10 (6999450019)

zakończona
20,20 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 13,90 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,40 zł
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

O CHOCOLISSIMO NASZE AUKCJE KOMENTARZE KONTAKT

Dostawa:

Przesyłka kurierska DPD
Wysyłka w cią…gu 24h

Płatność:

- przelew bankowy;
- płatność PAYU;
- płatność za pobraniem;

Gwarancja jakości:

W Chocolissimo przywiązujemy bardzo dużą… wagę do jakości. Wszystkie nasze czekoladki s…ą wykonane tradycyjnymi metodami przez najlepszych czekoladników, stosujących tylko świeże
i wyselekcjonowane składniki

Opinie Klientów:

Tagi:

czekoladki, czekoladki na dzień chłopaka, dzień chłopaka, czekoladki na prezent, ręcznie robione pralinki, prezenty ślubne, prezenty na ślub, oryginalne prezenty, oryginalne upominki, czekoladowe telegramy, czekoladowe upominki, czekolada na prezent, belgijskie czekoladki, chocolissimo, gratis, szybka wysyłka, prezent na imieniny, prezent na urodziny, imieninowy prezent, urodzinowy prezent, czekoladki na imieniny, czekoladki na urodziny, czekoladki dla mamy, dla mamy, dla taty, czekoladki na dzień nauczyciela, prezent na dzień nauczyciela, dzień nauczyciela, dzień dziadka, dzień babci, prezent dla dziadka, prezent dla babci, prezent dla babuni, czekoladki dla dziadziunia, czekoladki dla babci,walentynki,dzi­eń zakochanych,miłosne,­prezenty miłosne, czekoladki dla gości weselnych, dzień chłopaka,30 września

CZEKOLADOWA DYNIA - POMARAŃCZOWA NA HALLOWEEN

Nie ma Halloween bez dyni! Dlatego na tą okazję przygotowaliśmy specjalną czekoladową rozkosz o wysokości 5 cm w klasycznym pomarańczowym kolorze, zapakowaną w celofan i przewiązaną mroczną wstążką Chocolissimo. Uśmiechnięta dynia to idealny pomysł na słodki upominek w tym dniu. Słodka, potwornie kusząca okazja.Masa netto: 50 g
Wymiary zewnętrzne: 50x50x50mm

Wyślij ten produkt jako prezent. wystarczy, że po zakupie prześlesz dane Adresata. Zamów KILKA produktów na naszych aukcjach, za przesyłkę płacisz raz!

Oryginalne prezenty na każdą… okazję:

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 13,90 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,40 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

   

 1. Znajdujące się w zestawach pralinki i czekoladki przyrządzane są  według tradycyjnych przepisów i nie zawierają szkodliwych,  niedopuszczonych do obrotu spożywczego substancji przedłużających termin  przydatności do spożycia. Opuszczając naszą firmę są zawsze  kontrolowane pod względem świeżości.
 2. Z uwagi na fakt, iż wysoka temperatura i duża wilgotność wpływają  niekorzystnie na naturalne wyroby czekoladowe, należy zwrócić szczególną  uwagę na sposób przechowywania produktów czekoladowych, wskazany na  etykietach umieszczonych na opakowaniach. Dodatkowe informacje dostępne  są w zakładce Gwarancja świeżości.
 3. Biorąc pod uwagę najczęściej występujące warunki otoczenia oraz  wiedzę i doświadczenie Sprzedawcy termin przydatności do spożycia  poszczególnych produktów wynosi:
  • czekoladek umieszczanych we wszystkich zestawach: minimum 5 tygodni,
  • pozostałych produktów: minimum 6 tygodni,
  • w przypadku produktów dostępnych w kategorii SALE/OKAZJE termin przydatności do spożycia wynosi minimum 2 tygodnie,
  • czekoladowych telegramów minimum 6 miesięcy.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

MM Brown Spółka z o.o.
ul. Ostrowska 582
61-324 Poznań
Dodatkowe informacje

  

 1. Produkty z czekolady są z natury kruche i pomimo licznych  zabezpieczeń w postaci opakowania zewnętrznego oraz kartonika  wysyłkowego mogą ze względu na rodzaj dostawy (paczka pocztowa,  przesyłka kurierska) ulec ukruszeniu lub ułamaniu, co oczywiście nie  obniża ich walorów smakowych i wartości produktu, jednak wizualnie może  nie odpowiadać Zamawiającemu. Prosimy wziąć pod uwagę taką ewentualność  przed złożeniem zamówienia.
 2. Zgodnie z Ustawią z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta oraz  Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, pracy i polityki społecznej z dn.  30 stycznia 2003 r. w sprawie terminów zawiadomienia sprzedawcy o  stwierdzeniu niezgodności towaru żywnościowego z umową, Kupujący traci  swe uprawnienia z tytułu niezgodności towaru żywnościowego z umową,  jeżeli nie zawiadomi o tym Sprzedawcy niezwłocznie po stwierdzeniu  niezgodności towaru z umową, jednak nie później niż 3 dni od dnia  otrzymania towaru dostarczanego do miejsca zamieszkania Kupującego.
 3. Reklamacja powinna być złożona w formie pisemnej na adres: MM Brown  Spółka z o.o., ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznań lub drogą elektroniczną  na adres e-mail: reklamacje@chocolissimo.pl. Nie przyjmujemy przesyłek  wysłanych za pobraniem. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od  daty ich wpłynięcia. W przypadkach uzasadnionych towar będzie wymieniany  na pełnowartościowy, a jeśli to będzie niemożliwe nastąpi zwrot  zapłaconej kwoty.
 4. W przypadku zwrotu zamówienia do nadawcy (MM Brown Spółka z o.o.) z  powodu błędnie podanego lub niepełnego adresu doręczenia, odmowy  przyjęcia paczki przez adresata lub nieodebrania paczki w określonym  terminie, Zamawiający ponosi koszty ewentualnej ponownej wysyłki oraz  koszty zwrotu zamówienia. Produkty nieodebrane lub nieopłacone zwroty  podlegają utylizacji w terminie 7 dni od powrotu do magazynów kuriera,  poczty lub MM Brown Spółka z o.o.
 5. Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania  reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości  polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych,  Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej  platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem:  http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MM Brown Spółka z o.o.
ul. Ostrowska 582
61-324 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Kupujący będący konsumentem  może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne  oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Z  wyłączeniem następujących przypadków opisanych w Ustawie z dnia 30 maja  2014 o prawach konsumenta Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej  poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje  konsumentowi w odniesieniu do umów: pkt.3) w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według  specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb; pkt.4) w której przedmiotem świadczenia  jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin  przydatności do użycia; pkt.5) w której przedmiotem świadczenia jest  rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu  opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze  względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po  dostarczeniu.
 2. Dla skuteczności odstąpienia od umowy, pismo z oświadczeniem  powinno zostać przesłane na adres Sklepu przed upływem wskazanego  powyżej terminu.
 3. W razie odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą, a  strony są zobowiązane do zwrotu tego co świadczyły w stanie  niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego  zarządu. Klient wysyła towar na własny koszt.
 4. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w  terminie 14 dni od dnia wysłania oświadczenia. W przypadku jeżeli  Kupujący wysyła oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem,  termin wynosi 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. Zwracany towar nie  może być używany, poza koniecznym dla sprawdzenia przez Klienta  zgodności towaru z zamówieniem i oczekiwaniem otwarciem opakowania  produktu.
 5. Zwrot ceny następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14  dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę oświadczenia o odstąpieniu od  umowy. W przypadku braku zwrotu towaru, Sprzedawca zastrzega sobie prawo  zatrzymania ceny sprzedaży do czasu zwrotu towaru. Zwrot ceny następuje  na rachunek bankowy, wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy  sprzedaży.
 6. Zwrotowi nie podlegają produkty:  
  • o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą
  • które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,
 7. Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek i zwrotów towaru za zaliczeniem pocztowym lub pobraniem.
 8. MM Brown Spółka z o.o. ponosi odpowiedzialność za zamówiony produkt do wysokości jego ceny.

O sprzedającym
chocolissimo
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

142

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 22 244 27 09
 • 61 623 24 06
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: allegro@chocolissimo.pl
telefon: 22 244 27 09
telefon: 61 623 24 06