Dygestorium do mineralizacji próbek (6482036347)

zakończona
  • stan: używany
Dygestorium do mineralizacji próbek, typ MDC.A5.WO, rok nabycia 2008 - sprzedaż w związku z likwidacją laboratorium. Sprzedający nie odpowiada za wady ukryte. Zaleca się odbiór osobisty i wcześniejszą osobistą ocenę stanu technicznego. Sprzedajemy urządzenia w związku z ich likwidacją, stan pojazdów, urządzeń i rzeczy jest uwidoczniony na zdjęciach.
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua
użytkownik
cena
L...r
2 456,00 zł czwartek 22 września, 20:15:47

dane sprzedawcy

kontakt

reklamacje

Zalecane są oględziny poprzedzające zakup towaru oraz odbiór osobisty.