DWUOSIOWY TRACKER SOLARNY - elektrownia słoneczna (6541508290)

zakończona
30 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe
  • waga (z opakowaniem): 680.00 [kg]

DWUOSIOWY TRACKER SOLARNY

Parametry eksploatacyjne:

- Powierzchnia maksymalna modułów: 15 m2,

- Kąt obrotu poziomego: 190°,

- Kąt obrotu pionowego: 30 - 80°,

- Napęd pionowy: siłownik 200 mm przesuw,

- Napęd poziomy: siłownik 400 mm przesuw,

- Masa: 650 kg,

- Materiały wykonania: stal ocynkowana.

Oferowany TRACKER SOLARNY jest nadążnym systemem fotowoltaicznym o dwóch osiach obrotu, w systemie "wschód-zachód 190°" i "dół-góra 30-80°". Tracker został przewidziany dla elektrowni słonecznych złożonych z modułów słonecznych o maksymalnej sumarycznej powierzchni 15 m2.

Panele słoneczne osiągają optymalne parametry, gdy są ustawione prostopadle do kierunku promieniowania słonecznego. Taka sytuacja jest możliwa w sposób ciągły tylko w przypadku wyposażenia systemów w mechanizmy sterujące ich pozycją – trackery słoneczne. Dzięki temu podwyższona jest wydajność pracy systemu, zredukowany jego rozmiar oraz koszt wyprodukowania kilowatogodziny.

Kontakt:

KOMEL - Laboratorium Maszyn Elektrycznych

41-209 Sosnowiec, ul. Moniuszki 29

tel.: 32 258-20-41 wew. 21

e-mail: labor@komel.katowice­.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 1 200,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje