DUŻY PIERŚCIEŃ/SYGNET SREBRO CZERWONY TURKUS BCM (6910621234)

zakończona
18,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • List polecony priorytetowy 10,00 zł
  • lokalizacja: Internet, Polska

Oferuję niezwykle piękny, wielki, platerowany srebrem pierścień/sygnet - z naturalnym czerwonym turkusem. Pierścień jest zdobiony z obu stron owalnego kamienia delikatnym ornamentem roślinnym w typie filigranu.

Pierścień - platerowany srebrem metodą electroplated i lekko oksydowany - jest niezwykle oryginalny, stylizowany na  staroświecki  klejnot przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Urodą i wielkością przyciąga wzrok!

Wielkość części ozdobnej - 30 mm x 20 mm, wielkość kamienia : 18,6 mm x 14,4 mm;  rozmiar: 18 (średnica wewnętrzna 18,6 mm). Polecam! Zapraszam na inne moje aukcje!

Uwaga! Zanim zalicytujesz, przeczytaj informacje od sprzedającego. Proszę o rozważną i przemyślaną licytację. Pisz, pytaj! Nie odwołuję ofert. Sprzedaż prywatna. Nie przyjmuję zwrotów!

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 50 2490 0005 0000 4000 9184 6016
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Oferowane przedmioty pochodzą z mojej kolekcji biżuterii lub z szafy mojej albo moich córek. Staram się opisywać je dokładnie, a w razie niejasności proszę o pytania

kontakt

pozostałe informacje

Nie odwołuję ofert! Jest to sprzedaż prywatna, nie przyjmuję zwrotów, proszę pytać przed zakupem Zgodnie z polskim prawem - biżuteria to przedmiot wykonywany pod konkretne zamówienie i nie podlega zwrotom w handlu wysyłkowym. Na wpłatę czekam 7 dni. Po upływie tego terminu występuję o zwrot prowizji i wystawiam przedmiot ponownie. Negatywny komentarz dla kupującego nie ulega kwestii. Gdyby przesyłka nadeszła uszkodzona, proszę odmówić na poczcie, u listonosza lub kuriera jej przyjęcia. Wówczas musi być spisany protokół, na postawie którego można dochodzić roszczeń u przewoźnika. NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO!