DUŻY KOŃ konik NA BIEGUNACH interaktywny +gumki (6542007104)

zakończona
109,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 29,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
 • lokalizacja: Rumia
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 12 m +
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • materiał: drewno, tkanina

ZADAJ PYTANIE

plac_zabawek@wp.pl
l­ub
ZADZWOŃ
607-15-55­-22
9.00-16.00


Profesjonalna obsługa oraz doświadczenie zapewnia Wam najwyższą jakość obsługi.


Wszelkie dane do wpłaty otrzymacie Państwo w e-mailu potwierdzającym zakup.
W TYTULE WPŁATY PROSZĘ PODAĆ TYLKO SWÓJ NICK Z ALLEGRO
Jeżeli adres wysyłki ma być inny niż podany w Allegro proszę podać odpowiednie dane bezpośrednio po zakupie wypełniając Formularz Opcji Dostawy.


Do każdego zakupu dołączony jest paragon. Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę proszę podać dane bezpośrednio po zakupie wypełniając FOD


Towar wysyłamy max do dwóch dni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.+ DWA GRATISY:
1.GWARANCJA w formie door-to-door (na podstawie dowodu zakupu)
2. LOOM BANDS 200szt gumek:

Przedstawiamy Państwu niesamowitego konia na biegunach. Jest to idealna zabawka dla każdego dziecka.

Gdy naciśnie mu się uszy wydaje odgłos galopu oraz zaczyna rżeć. Specjalną atrakcją,

która spodoba się każdemu dziecku jest to, że podczas wydawania odgłosów konik rusza pyszczkiem.

Całość jest bardzo wytrzymała i stabilna, a bieguny zostały wykonane z mocnego drewna.

Zabawka pokryta jest miękkim, miłym w dotyku materiałem z nałożonym na niego siodłem.

Konik jest interaktywny, po włączeniu przycisku na uchu wydaje z siebie dźwięki, dodatkowo porusza mordką i macha ogonkiem.

Konik na biegunach jest zabawką bezpieczną posiada specjalnie wyprofilowane szerokie płozy dzięki czemu nie przewróci się.

Jest to niewątpliwie bardzo sympatyczna zabawka która sprawi wiele radości Twojemu dziecku
Konik wytrzymuje obciążenia 25kg

Bujak wykonany jest z miłego w dotyku, mięciutkiego pluszu.
Po bokach głowy znajdują się drewniane rączki, za które dziecko może się przytrzymać.
Płozy są odpowiednio zakończone, co zapobiega nadmiernemu rozbujaniu konika.

Wspaniały wygląd i wysoka estetyka wykonania sprawi, że Twoja pociecha na pewno pokocha swojego nowego przyjaciela.

Włącznik umieszczony jest na uszach

(zasilana bateriami 3szt paluszki AA - brak w zestawie)

BEZPOŚREDNIO PO ZAKUPIE PODAJ KOLOR - JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ KOLOR ZOSTANIE WYSŁANY LOSOWO

Sprzedawany przez nas towar jest nowy.

Przy zakupie domyślnie wystawiamy paragon,
na życzenie wystawiamy faktury!

GWARANCJA 24 MIESIĄCE NA PODSTAWIE DOWODU ZAKUPU

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 02114020040000310273951170
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 29,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 607155522
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 15:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Cheval Krzysztof Ślubowski
Łazy 17
06-212 Krasnosielc
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail plac_zabawek@wp.pl. Przesyłkę należy nadać na adres przedsiębiorstwa: Cheval Krzysztof Ślubowski, Konwaliowa 18, 84-230 Rumia lub (w przypadku kiedy przesyłka została nadana z drugiego magazynu) na adres drugiego magazynu: Cheval Krzysztof Ślubowski, Łazy 17, 06-212 Krasnosielc. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem plac_zabawek@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie lub uzupełnienie poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszenia reklamacji. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Produkty mogą posiadać gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas udzielenia gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, udostępnionym w opisie każdego produktu. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez sprzedawcę albo sprzedawca nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gdańsku. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

Wszystkie produkty dostępne na aukcjach są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych (z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży), oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Koszty zakupu, wraz z kosztami transportu podane są każdorazowo w zakładce dostawa i płatność. W przypadku zakupu rzeczy z różnymi cennikami dostawy, koszty transportu są sumowane. Sposób i termin zapłaty za zakupy. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony produkt, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze. Możliwe formy płatności są każdorazowo wskazane w opisie produktu. W przypadku wyboru opcji przesyłki pobraniowej (zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu) sprzedawca zastrzega sobie prawo w niektórych przypadkach do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.