___DUŻA torba RETRO klasyka SKÓRA NATURALNA ! (6908424332)

zakończona
29,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • lokalizacja: ŚWIDNIK, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • kolor: odcienie brązu i beżu
  • płeć: produkt damski
  • wielkość: duża (mieszcząca A4)
  • marka: Inna marka
  • dostawa z Polski: tak

Pojemna, brązowa torba z naturalnej skóry, z wewnętrzną kieszenią, zamykana na suwak.
WYMIARY:
wysokość 30cm,
szerokość 40cm,
szerokość dna 11cm,

Stan: widoczny na załączonych zdjęciach.wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

PRZESYŁKA: Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć KOSZT PRZESYŁKI podany w aukcji. W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach, zostaje on automatycznie obliczony przez PayU podczas wypełniania formularza "dostawa i płatność". Jeżeli przesyłka ma być wysłana na inny adres niż podany w Allegro – musi on zostać w pisany w formularz "dostawa i płatność". Jeżeli zdarzy się, że Poczta nie dostarczy przesyłki, prześlemy kupującemu kopię potwierdzenia nadania, która stanowić będzie podstawę do złożenia reklamacji na Poczcie. . -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Przedmioty nabyte drogą licytacji nie podlegają zwrotom ani wymianie, zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami) Art. 16. 1. pkt 10 . Przepisów o umowach zawieranych na odległość nie stosuje się do sprzedaży z licytacji. Oznacza to, że w przypadku zawarcia umowy w formie licytacji (aukcji), konsumentowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od umowy. 2. 10-dniowy termin na odstąpienie od umowy bez konieczności podawania przyczyn dotyczy jedynie obrotu konsumenckiego (tylko w takiej sytuacji umowa zawierana przez internet będzie umową na odległość). Jeżeli zatem sprzedawcą jest osoba prywatna a nie przedsiębiorca, kupującemu nie będzie przysługiwało prawo do rezygnacji z zakupu w terminie 10 dni od dostawy. 3. Sprzedawca nie odpowiada za wady rzeczy używanej wynikające normalnego korzystania z niej. Zgodnie z orzeczeniem Sądu Najwyższego (III CRN 31/81) kupno rzeczy używanej zawsze pociąga niebezpieczeństwo, że rzecz nie odpowiada oczekiwaniom. Upływ czasu i używanie rzeczy, nawet zgodnie z jej przeznaczeniem mogą mieć wpływ na powstanie wad rzeczy, przy czym ich stopień może być różny.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: -

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: -


Adres do zwrotu:
-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

  
10-dniowy termin na odstąpienie od umowy bez konieczności podawania przyczyn dotyczy jedynie obrotu konsumenckiego (tylko w takiej sytuacji umowa zawierana przez internet będzie umową na odległość). Jeżeli zatem sprzedawcą jest osoba prywatna a nie przedsiębiorca, kupującemunie będzie przysługiwało prawo do rezygnacji z zakupu w terminie 10 dni od dostawy. 


Przedmioty nabyte drogą licytacji nie podlegają zwrotom ani wymianie, zgodnie z art. 16ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami)Art. 16. 1. pkt 10 Przepisów o umowach zawieranych na odległość nie stosuje się do sprzedaży z licytacji. Oznacza to, że w przypadku zawarcia umowy w formie licytacji (aukcji), konsumentowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od umowy.