Dumel ZACZAROWANE LUSTERKO LUSTERECZKO Mówi PL (6976904946)

6 monet
zakończona
99,90 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,50 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 700 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Gdynia, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • płeć: dziewczynki
 • wiek dziecka: 4 lata +
 • certyfikaty, opinie, atesty: CE
 • materiał: papier

opis

DUMEL INTERAKTYWNE MÓWIĄCE ZACZAROWANE LUSTERECZKO DLA KSIĘŻNICZKI PL + KSIĄŻECZKA
Producent: Dumel
Seria: Discovery
Symbol: 60792

Jeżeli marzyłaś o lustereczku, które odpowie Ci “Kto jest najpiękniejszy na świecie?” oraz z którym będziesz mogła rozmawiać, to Zaczarowane Lustereczko jest właśnie dla Ciebie!

Zaczarowane Lustereczko to doskonała propozycja zabawy dla dziewczynek, które kochają księżniczki i marzą, żeby zostać jedną z nich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaką jesteś księżniczką, spytaj: Jaką jestem księżniczką? W tym celu lustereczko zada Ci pytania, aby lepiej Cię poznać i powiedzieć Ci, jaką księżniczką jesteś.


Jeżeli chcesz posłuchać muzyki, powiedź: Zagraj mi coś. Lustereczko ma dla Ciebie 3 piękne melodie. Jeśli masz ochotę posłuchać bajek, powiedz: "Opowiedz mi bajkę". Usłyszysz wtedy 10 niesamowitych historii o wielu księżniczkach. Możesz również zadać lustereczku wiele pytań podanych w instrukcji obsługi, takich jak: "Ładnie dziś wyglądam?", "Czy wróżki naprawdę istnieją?" oraz wiele innych.

Zaczarowane Lustereczko uczy kreatywnego myślenia, koncentracji oraz uruchamia wyobraźnię dziecka.


Zalety i funkcje:

- posiada 3 tryby: demo, quide oraz play,

- odpowiada na pytania w j. polskim - w sumie aż 10 pytań,

- zadaje pytania, aby móc odgadnąć, jaką księżniczką dziś jesteś - aż 20 księżniczek,

- opowiada bajki - aż 10 bajek,

- gra 3 melodie.

Głosu do zabawki użyczyła Kasia Cichopek.

Wiek 4 lata+
Zasilanie 3x baterie 1.5V AAA (dołączono testowe)
Wymiary opakowania: 27 x 30,5 x 6 cm
Wymiary lusterka ok. 26 x 11 cm
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Gdynia, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u manfi-zabawki za co najmniej 700,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
8,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PH Dami
Pucka 11
81-036 Gdynia
Dodatkowe informacje

 POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE:  


Nabywca może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące działania Sprzedawcy oraz korzystania ze Sklepu. Reklamację można składać w formie elektronicznej za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie -o mnie- lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy podany w górnej części Regulaminu.   


Reklamacja powinna zawierać co najmniej:   - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy,  - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy,  - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację,   


O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź za pomocą poczty tradycyjnej. Sprzedawca rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. O ile nabyty towar objęty jest gwarancją np. producenta, importera, Sprzedawcy itp., której zakres potwierdza wydany wraz z towarem dokument gwarancyjny, niezależnie od innych przysługujących uprawnień reklamacyjnych. W przypadku gdy towar zostaje odesłany do producenta reklamacja może potrwać do 30dni roboczych, o czym Nabywca zostanie poimformowany drogą mailową.


 Nabywca może zgłosić reklamację, powołując się na zakres udzielonej gwarancji.    


Odsyłając towar możesz skorzystać z opcji darmowego zwrotu poprzez Pocztę Polską. W takim przypadku należy wejść na stronę https://ezwroty.poczta-polska.pl/#/main , wpisać nazwę sklepu "manfi-zabawki", wypełnić formularz i poczekać na akceptację formularza z naszej strony. Gotową etykietę otrzymasz w mailu zwrotnym.   

Nadając paczkę inną formą wysyłki, tj. kurier - koszty związane z dodatkowymi opcjami dostawy nie będą zwracane. 


Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PH Dami
Pucka 11
81-036 Gdynia

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY, WYPOWIEDZENIE, GWARANCJA 


1. Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Nabywca będący konsumentem może odstąpić od Umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, a gdy Umowa dotyczyła usługi - w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy o świadczenie usług, z zastrzeżeniem ust. 5 poniżej. 

2. Do zachowania terminu odstąpienia wystarcza wysłanie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu w formie papierowej lub za pomocą poczty elektronicznej. Nabywca może w tym celu skorzystać ze wzoru oświadczenia udostępnionego na stronie "o mnie". 

 3. W razie odstąpienia od Umowy, Umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. 

4. W przypadku dokonanej przez Nabywcę przedpłaty Sprzedawca zobowiązany jest do zwrotu wpłaty.

5. Odstąpienie od Umowy przez Nabywcę będącego konsumentem nie jest możliwe w przypadkach, gdy zwrotowi podlegają świadczenia i towary, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. 

6. Jeżeli czas trwania Umowy o świadczenie usług nie jest oznaczony, każda ze stron może ją wypowiedzieć bez wskazania przyczyn, z zachowaniem terminu miesięcznego, chyba że strony uzgodniły krótszy termin wypowiedzenia. 

7. Odsyłając towar możesz skorzystać z opcji darmowego zwrotu poprzez Pocztę Polską. W takim przypadku należy wejść na stronę https://ezwroty.poczta-polska.pl/#/main , wpisać nazwę sklepu "manfi-zabawki", wypełnić formularz i poczekać na akceptację formularza z naszej strony. Gotową etykietę otrzymasz w mailu zwrotnym. Nadając paczkę inną formą wysyłki, tj. kurier - koszty związane z dodatkowymi opcjami dostawy nie będą zwracane. 


OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY: 


Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy. 

P.H. DAMI Pucka 11 81-036 GDYNIA 


Ja............................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej(ych) rzeczy ............................................................................................................................................ 

Numer oferty.......................... 

Data zawarcia umowy to .................... 

Data odbioru ....................... 

Imię i nazwisko............................... 

Login Allegro........................ 

Adres ...................... 

Data................................. 

Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej). KOSZT ZWROTU RZECZY W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Nabywcy (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 

1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy.

 2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 

4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia. 

5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 

7. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

8. zawartej w drodze aukcji publicznej. 

9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
manfi-zabawki
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

33874

 

120

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 605500043
poniedziałek - piątek
10:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

SPRZEDAWCA: manfi-zabawki ADRES DO REKLAMACJI / ODSTĄPIENIA OD UMOWY: P.H. DAMI ul. Pucka 11 81-036 Gdynia ADRES E-MAIL: manfi.zabawki@gmail.com DANE DO PRZELEWU: P.H. Dami Wiesława Biegańska ul. Pucka 11 81-036 Gdynia Alior Bank 40 2490 0005 0000 4520 2996 2405 W tytule przelewu bankowego prosimy wpisywać wyłącznie nick z allegro - wszelkie zmiany tytułu wydłużą czas realizacji zamówienia! NABYWCA: Użytkownik, który w ramach Sklepu zawarł Umowę sprzedaży lub Umowę o świadczenie usług

Pozostałe informacje

Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów! Dokonując zakupów w różnych godzinach Twoje zamówienia mogą znaleźć się na innych listach wysyłkowych co wiąże się z pokryciem dodatkowych kosztów wysyłki!

Realizujemy wysyłkę zgodnie z przedmiotem zakupionym na aukcji!

W przypadku dokonania zakupu na aukcji zbiorczej (tam, gdzie jest możliwość wyboru) informację o wyborze koloru/wzoru/modelu należy umieścić w "notatce do sprzedającego". Wszelkie informacje mailowe o wyborze mogą zostać nie uwzględnione!

W tytule przelewu bankowego prosimy wpisywać wyłącznie nick z allegro - wszelkie zmiany tytułu wydłużą czas realizacji zamówienia!

Uwaga! Jeżeli dokonujesz zakupu kilku przedmiotów pojedynczo a nie przez koszyk należy do każdej transakcji wypełnić formularz opcji dostawy! W przeciwnym razie transakcje nie zostaną zgrupowane, a za każdą transakcję z osobna trzeba będzie uiścić koszt przesyłki!

W PRZYPADKU WYSYŁKI TOWARÓW NA RÓŻNE ADRESY prosimy o wypełnienie WSZYSTKICH FOD, umieszczenie na nich: - adresu wysyłki - formy wysyłki (kurier/poczta) - notatki np. WZÓR / KOLOR ZABAWKI - w przypadku braku informacji - WYSYŁKA LOSOWA

Dokonując zakupu nie ze swojego konta allegro, w przypadku wyboru opcji dostawy Paczka48 należy w notatce do sprzedającego podać ponownie dane odbiorcy przesyłki, pomimo wypełnienia formularza opcji dostawy.

W przypadku zmiany adresu wysyłki oraz chęci otrzymania faktury VAT informacje są wiążące jedynie w przypadku, gdy są podane w FORMULARZU OPCJI DOSTAWY - we właściwych polach!

Po wypełnieniu FORMULARZA OPCJI DOSTAWY nie ma możliwości zmiany opcji wysyłki!

Na wpłatę czekamy 7 dni roboczych. Po tym czasie zamówienie zostaje anulowane!

Na  wysyłkę zastrzegamy sobie 2-3dni (wypadki losowe, okres przedświąteczny 3-4 dni) od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania wpłaty przez Płacę z Allegro. Zazwyczaj jednak wysyłka następuje do 24h od zaksięgowania wpłaty (konto, PzA) lub otrzymania maila o tytule "POBRANIE" lub formularza z informacją o przesyłce pobraniowej.

Dokumenty sprzedaży są wysyłane drogą mailową.

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD: Wszystkie produkty wystawiane przez Sprzedawcę są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR:

We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie oraz Regulaminie na stronie -o mnie- zastosowanie mają przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego oraz odpowiednie postanowienia Regulaminu Allegro.

Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez Sprzedawcę w ramach Sklepu będą rozstrzygane przez właściwe polskie sądy powszechne. Użytkownicy będący konsumentami mają możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl , w zakładce: Rozstrzyganie sporów konsumenckich.